Šta trenutno igrate? 2017

Prso je mrtvi SBB, sada me izvaci iz ps+ igre. Znaci nista dok ne dodje net ?

Miki druže, koliko si ti igrao ovo čudo, piše 7.5M skor i plus gomila svaga i svačega, a ja samo zagrebao površinu i posle 3 odigrane partije jedva 120K poena.
Igra je stvarno sjajno napravljena, sve sa human rescued (ćapili od Resogun-a) :slight_smile:
Baš me je udarila nostalgija i sećanja na 1942.
Biće ovo igrano još jako dugo, posebno kada se ima samo 15-20 minuta slobodnog vremena, pa da se obrne 1-2 partije.

1 Like

@Zoorulee
Igrao juce 4-5 sati, i jutros jedno cuku i po.
Video sam da si krenuo malo da igras, pa cekam tebe i Altafira da se takmicimo.
Ahahahaha
Ja sam manijak ako nesto treba da se upgrejduje i sakuplja. Najvise pizdim za zvezdice skoro na svakoj mapi imam 99%. A i kada odradis sva 4 zadatka na mapi, otvara se hard pa onda i insane tezina . :joy:

Sada sam blizu 10 milki. :slight_smile:

Poznato mi je to za skupljanje, stalno kažem sebi nećeš više igrati RPG igre, nećeš više trošiti 100+ sati na zalaženje u svaki ćošak i otvaranje svakog sandučića, a onda ne izdrži duša pesnika i pokleknem, pa krenem
da igram i tako u krug. Srećom ova igra je daleko opuštenija varijanta i vidim da će se igrati jako dugo, sigurno neću juriti sve ciljeve i sve zvezdice, biće opušteni prvi prelaz. Kada se napravi dobra letelica sa gomilom oružija, onda ću se vratiti na početak i probati da pootvaram sve što nije otvoreno :slight_smile:

1 Like

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne verujem da sam ubio crkotinu na lvl 3 Defiled chalice. Na kraju kada kucka iscupa ruke i ima range 3000+ , ja usao medju nogu i 90 po 90 dmg bockao je 5 minuta.

2 Likes

ako neko još uvek igra na x360 a na xbl-u,Pro Evolution Soccer 2018 u abgx bazi

1 Like

1 Like

@gospodin_covek
I ti ćeš kume ovo da igraš…
Samo sutra :joy:

1 Like

Nastavljam sada malo MGS dok ne stignu moji matorci i ne krenu da me smaraju. Valjda cu da ih istrpim koji dan. :joy: Posto danas nema izlaza iz stana.

4 Likes

Ih kakav si… tako za staramajku i oca… ŽGADIJO! Kakva reč… “Žgadija” !!
Hahahaha

1 Like

Ne znas moju majcu, CIA, BIA i FBI joj nisu ravni :smiley:. Najbolje se slazemo kada se cujemo telefonom sa vremena na vreme.

To je normalno,tako i ja sa svojom decom.
Sad će uskoro i mali MikiMan,snajka će da insistira… Pa ću te videti onda,bratić moj… :slight_smile:

proveri mail, dobio si ultra cool temu :slight_smile:

meni stiglo odmah :smiley: Uk nalog

nije mi stiglo nista :slight_smile: .
UK mi je nalog, a Bloodborne je USA.

zbog ovakvih stvari mi je multiplayer mama :slight_smile:

1 Like

Cenim da nece pre jeseni 2018-te i to je rano. :smiley:

Nažalost, bojim se da će to biti mnogo kasnije. From Software izbacuje svake druge godine igru i to u prolećnom periodu. Za sledeću godinu znamo šta je planirano, tako da ostaje tek za 2020 da se nadamo, eventualno ako su radili paralelno i naruše pravila onda 2019, što je baš dugo za čekanje, barem za mene :frowning:

Hob,odličan naslov… Prelepa igra,grafika 10, zvuk 10.
Al zab’o sam skoro u samom startu!
Alo bre! Ne želim da gledam na yt, ima da pređem pa kako god!
(Nađoh rešenje,jako je prosto,izvinjavam se)

Upalih sinoć malo Dirt Rally, izletio tri puta sa staze u prvih 500 metara, izašao iz igre i ugasio konzolu.

Jedva sam jutros u golfa sjeo.

3 Likes

Golf dvojka?