Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

@n00dle triggered :smiley:

Po meni- smece od igre. I n00dle ce ti reci isto. Slobodno bataljuj i ne osvrci se.

1 Like

rpg klasican. Ne znam sta si ocekivao od te igre, takvi su ti rpg vecinom.

Meni je super legao! Sporo pocinje, ali jednom kada se navuces nema povratka. Mislim da sam “spalio” sigurno 70-80 sati. Bioware najbolje zna kako da priblize RPG casual igracima. Ali to nije to igra za drustvo, nego da se sporo prelazi u zamracenoj prostoriji. Mnostvo dijaloga i razvoja karaktera. Ako to krenes da preskaces, promasices poentu igre. Sto se tice komlikovanog upravljanja, nije bas toliko tesko. Ja sam poceo sa mele borcem pa sam se prebacio na Mage-a. Interesantnije mi je bilo da ispaljujem magije na daljinu, mele combat je relativno neinspirativan.

Ja zeljno iscekujem “Andromedu”, i sve ostalo od Bioware-a, i voleo bih da izadje nastavak Dragon Age-a… Ako mene pitas, ubedljivo najvredniji addition “EA Access” igrama.

1 Like

Vanilla bez DLC-ova :slight_smile:

Witcher 3 je nepobediv, ali mislim da sam se vise immersovao u pricu Inquisition-a nego samog geralta.

1 Like

Sinoc, tj jutros sam procitao citavu temu DA:I i video da je Akiris najludji :slight_smile: I video sam da su misljenja podeljenja… Neko voli neko ne … Dacu mu jos jednu priliku kada budem imao viska vremena :slight_smile:
Ono sto mi se cini kao glavni problem jeste sto ima previse stvari za nauciti, pa imam osecaj da se necu snalaziti :slight_smile:

Nemas previse stvari za nauciti, brzo se uhoda, samo je prica vise nego politicka, sa brdo imena ljudi, gradova, plus se dosta veze na prvi i drugi deo. To malo odbija ali ako se upustis u pricu, ima svoju cenu.

Klasican stokholmski sindrom, ovi sto im se kao svideo. Ili sunk cost fallacy, pa birajte koji poremecaj vam vise pasuje. :smiley:

DAI je vristeca praznina skrivena iza prelepih pejzaza. Prica koja ti maze ochi da ima dubinu. Gameplay koji se svodi na najgore mmo stikliranje i besomucno sakupljanje dzidza. Kvestovi koji se zavrsavaju, bukvalno, listicem papira na kojem pise epilog. Beskonacni, ustogljeni, dosadni dijalozi. Borba gde uglavnom samo stojis u mestu i pritiskas jedno ili drugo dugme kad prodje cooldown (to je taj mage koji je padawanu pasao - mogu misliti koliko je tek onda dosadan ratnik).

Najjaca stvar u celoj igri je fleksibilan pristup seksualnosti, jer kao imas gejeve i biseksualne rogonje. Mislim, super, da nije toliko ocigledno dodvoravanje (tada veoma jakoj) struji nezrelih mladih moralista u gejming novinarstvu.

E da, i zmajevi. Zmajevi su bili kul.

. . . . . . . .

U svetu bez Witchera 3 jos i mozemo da kazemo da DAI dobija prolaznu ocenu. Ali ovde i sada, gde je Geralt oduvao ostale pretendente u svemir, DAI je sramotna abominacija. Jedan mali sidequest u Witcheru je trista puta zivotniji i angazovaniji od citave ove (stosatne!) jezive skalamerije.

Zali boze sate koje sam u nju sasuo ne znajuci bolje. Poslednju trecinu je lidija izgurala na misice jer je posto-poto htela da se nas zenski lik smuva s onim plavusanom.

Koliko se secam, Lidija i ti ste uzivali igrajuci tu igru… Bar tako procitah :slight_smile: Tako da nemoj zaboraviti na to…

@n00dle samo sa te cekao kad ces da se javis :smiley:

1 Like

Lose se secas! :smiley: :smiley: :smiley: Ako je i bilo nekakvog ‘uzivanja’ u pocetku, tokom sati je preraslo u mucninu i apatiju. Onoliko sam o tome pisao, moze na nadgrobnom spomeniku da mi stoji ‘mrzeo je DAI’.

Smorio sam sve ostale ovde na forumu svojim tiradama. Samo sto nisam letke delio.

1 Like

Ape Escape 2. Jbt kakva igra.
Levi analog za kretanje, desni za hvatanje majmuna u mrezu. Kakva igretina.

Ne , ozbiljno, to igram.

1 Like

Ape Escape je bogotac :smiley:

Zašto da ne? Ape Escape je solidan serijal, sa kulm igrama. Igrao sam malo na PS2, ali mi druge igre odvukle pažnju, te mi je na spisku za prelazak :smiley:

Mene muka naterala da oduvam prasinu sa starog ps2 fat silver.

Al trebalo bi da bude para do nove godine.Pasce tada pro.

Ovaj silver cu sacuvati da me seca na dane kada mi je pruzio sate , dane, mesece zabave…
sada je on vec moj drugar i kompanjon, da lakse preguram teske dane pomogne mi on…
Veceras cemo ja i kum pes 06, da se podsetimo malo kako nekad bese…

Ja sam na moru od juce, i vec mi nedostaje gaming. Nema veceg smora od blejanja na plazi. Voda ladna, neudobno. Ne znam kako ljudi to tako stoicki podnose, i cele godine skupljaju pare za to. Meni je svejedno, nisu ni neke pare, ali je dosadnooooo. Zeznuo sam se sto makar nisam neke knjige poneo. A opet, zao mi bude kad se zavrsi, jer u sustini volim more (i aktivnosti nevezano za blejanje na plazi).

1 Like

Mladi padawane, idi u fliperanu :slight_smile: U Igalu sam bio nedavno (ima 20 god)…
kada sam usao u neki hol gde je bilo oko 100 ‘‘aparata’’…

Nisam bre mlad, stariji si godinu dana. Poneo sam VITU, veci je problem sto mi drustvo bas i ne omogucava da se igram po ceo dan, a na plazi nema igranja, bije sunce cak i u hladu, a i jadno je. Just saying, bleja na plazi je kao neki “odmor” i “punjenje baterija”, tako sto se dlakave dede izvrnu na debele stomake, i sa svojim babama resavaju ukrstene reci i valjaju se na dusecima na naduvavanje. To je valjda zivot, ne znam? Voda je dosta hladna, valjda zbog ovih kisurina i nevremena…

Padawane batice…
ajmo mi kod Ninje koji je osvojio ‘‘pecanje facebook event’’ i dobio masinicu i stap.

On valjda ima ps4, iznece nam kulena i domace kobasice. Ja cu zauzvrat da mu ogletujem i okrecim dnevni boravak :slight_smile:
Tu cemo da igramo 3 sonijeve ekskluzive, da pijemo, mozda naidju i neke ribe… :slight_smile: Batali more :slight_smile:

Bio ići u julu i avgustu…Just saying…

Heh, nisam još ništa osvojio.
Inače, ja sam Xbox One igrač, pa jedino Mortal Kombat, Forza Horizon 2, Halo, Gearsi…
Kulena UVEK ima, a Bogu hvala i rakije, jedino od ženskih nema ništa!
Ninja ti je porodični čovek.

Ninja, svi smo mi porodicni ljudi, dok se ne dokaze suprotno :slight_smile:
I ja sam ozenjen, ne jurim ‘‘sojke’’, briga me bas, jedva i ovo kod kuce postizem :slight_smile:
al nekako lep osecaj kad je tu snajka, prisutna, nema veze… necu ja da je muvam, samo joj dobacim ‘‘I have ps4pro wink wink’’ :slight_smile:

1 Like