Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

LAsta? :smiley: hahahaha

Legendary All Skulls On :slight_smile: Halo Souls.

1 Like

Hell, hell no… Kad predem CE, Lordish ide na normal sa Halo 2 :smiley:

U Halo 2 je Normal još bolji. Ima jedna misija gde ideš tenkom i u jednom tunelu mi uskočio flood, izbacio me iz tenka, pa me njime pregazio :smiley: To nikad neću zaboraviti :slight_smile:

Kad sam prvi put vidio “flood”, kontam, kakva je sad poplava u galaxiji bokte vidio :smile: hahahaha

Odlican je Halo. Bas uzivam :slight_smile:

Ako se negde zagubiš, imaš onu temu koju sam napravio, a možeš i da pitaš neke od članova koji su se pridružili celoj Halo priči i diskusiji, poput @xX8Lampard8Xx ili @prekanator :slight_smile:

1 Like

Hvala bruda, ne sumnjam u tebe :smiley:

Al’ sad ce uskoro Skyrim Specijalna Edicija, ima da me nema kad pocnem igrat :smile:

Samo zapamti: Uvek ostani hidriran, povremeno nešto pojedi, i očekuj bugove, ipak je Bethesda :smiley:

Da da hahahah

Zavrsih The Wolf Among Us. Bolje da sam ograo nesto drugo, Telltale nije za mene.

Sada instaliram Danganrompa i Stain;sGate (ili kako se pise), pa se nadam necemu boljem.

Mislio sam da će ti se svideti Wolf na kraju. Oh well, nije preterano duga igra. A za SG, opet da napomenem, igra ima dosta setupa na početku, što nekima smeta, ali kad krene… Ne popušta.

@daemonkiller92 - hoces samnom uciti japanski?

Pocinjem s ucenjem japanskog pa da igram Persona 5 :smiley: eeee sto nisam gledao hentai ko sva normalna djeca… Nista zivo ne igram, sad bas nemam vremena ali kad ugrabim krenucu Kingdoms of Amalur: Reckoning

Hehe, počeo sam da učim prvo ona njihova slova, hiraganu, i onako, ušao sam u štos za neke jednostavne reči, ali sam tu stao. Nemam toliko strpljenja trenutno da baš sednem i navalim, ali povremeno uzmem i pročitam malo da se podsetim. Ali čitati RPG od 50 sati na japanskom… Februar je iza ćoška :smiley:

1 Like

Pre nego sto krenes poslednju misiju(maw), popi bensedin neki, nesto za smirenje, i sacekaj 15ak minuta da pocne da deluje, pa onda kreni da igras :slight_smile:

:neutral_face:

Napit cu se :smile:

Ni slucajno to!
Ne pijan za volan :smiley:

Hahahaha :grin:

Maw je smešan u poređenju sa Library. Čak i na Legendary, ako si kolko-tolko sposoban da voziš u Halo.

Ja ocigledno nisam. Posebno kad se pomesa sa Halo CE, kontrola vozila je ocajna, katastrofalna.

Nisam presao na Legendary CE i 2, nemam zivaca za njih. Svaki drugi deo jesam, ali prva dva nikako…

Ja predoh Library na heroic sa uzitkom :confused:

Ko bi reko cuda da se dese :smiley: