Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Mozete li i drugi pisati utiske o Gearsu?! Planiram je uzeti… vredi li para? Ili da ipak uzmem BF1?

Nisam igrao Mafiju 3 , ali secam se da je i u Mafiji 2 grafika bila dosta lepsa kad je noc nego kad je dan (pogotovo onda kad ima snega)

uljepsalo nakon sat vremena preko ea accessa pao ultimate edition

2 Likes

Apsolutna preporuka za Dead Space, ko nije odigrao.

Završio sam ga iz svega par sjedenja. Nevjerojatno je to kakvu igra ima atmosferu, zategnut gameplay, iznenađujuće zanimljivu priču, a izašla je skoro prije jednu deceniju. Definitivno ulazi u top 3 Sci-Fi survival igre koje sam igrao u životu…

Trenutno na MS Store-u traje akcija za BC igre, Dead Space košta manje od 5$. Imate ga i preko EA Accessa. Navalite, nećete se pokajati…

4 Likes

Meni je bilo smešno kad sam video “tajnu poruku” u Dead Space, mada si mogao da pretpostaviš od početka igre o čemu je. Dobra je igra, sa kul atmosferom i idejama. Dvojka je malo blaža, ali mi je i ona bila zabavna, dok trojku nisam igrao.

Meni je treci deo bio odlican, inace odigrao sam sva tri dela…

Ja ga nisam igrao ima punih 6g :slight_smile: Prvi put sam došao do desetog poglavlja, i stanem nekim čudom… Odlična je igra s obzirom kad je izašla. U nedostatku dobrog Sci-Fi survival horora, DS će uz A Isolation dobro poslužiti…

Odlican je Dead Space. Drugi deo mi je mozda jos i bolji, na jedan manje klaustrofobican, spektakularniji nacin. Takodje ima super kraj, secam se da sam bio pod utiskom.

Treci deo sam samo probao kad je bio za dzabe negde. Nisam daleko stigao, nekako mi se nista posebno nije svidjalo pa sam odustao.

1 Like

Odlicna igra. Ako si vec igrao prva dva trebao bi da obrnes i treci. Cisto da zavrsis pricu i celinu.
Meni je to najbolji horor/prezivljavanje koje sam igrao.

1 Like

Gears 4 i stare dobre HORDE!
Okupili se sve sami junaci i jedan ninja!
@umnjak, @Milan89SD, @fskpzns i ja smo krenuli, kao u onoj pesmi, wave after wave, i nekako stigli nadomak 30-og!
Isto kao i u svim predhodnim izdanjima ovog moda u igri - strategija je SVE.
Najveća zamerka je što vam ovog puta sistem nudi mapu, tj. nemate mogućnost da utičete na izbor iste, pa samim tim nema više one stare taktike da se jedna te ista mapa “siluje” sve dok se ne pređe svih 50 talasa.
Kažem zamerka, jer nisu sve mape idealne za postavljanje baze.
Ovde bi ipak više mogao Džudžabajac da kaže, jer je on naš “stari” strateg i uvek smo se oslanjali na njegov izbor mape i mudra strateška rešenja.

Igrali smo na normal nivou, a mogu da zamislim kakvo je tek paćenje na hardcore ili ne daj Bože insane težinama.

Ima tu i kojekakvih sličica/perkova koji daju određeni boost ali to tek treba da isčačkamo i vidimo koliko je ok u samoj “praksi”.
Sve u svemu, horde su opet PUN POGODAK!

3 Likes

Steta samo sto ja i dzudzi ne mozemo u isto vreme online.
Mada, za sinoc mozda i bolje sto nismo mogli :smiley:

Ti cuti i pravi se da si sinoc ono sanjao :stuck_out_tongue:

U četvrtak nastavljamo. Do tada neka Dzudzi i Milan prave taktiku.
Subjektivan sam ali način pucanja i reload u Gears-ima nenadmašni.

1 Like

Zavrsena u split-screenu iz 3. igranja (2 sata, 5 sati, 2 sata) :slight_smile:
Nisam presao prva 3 dela… Mozda cemo i to nekada kad uhvatimo vremena… Sve u svemu, uz par piva u toku igranja bilo nam je jako lepo igrati ovo… Svaki put kasno u noc, u mraku i tisini, sto je jos vise docaralo moc ove igre :slight_smile: Zamerka mi je samo sto oruzije nije raznovrsno i uglavnon smo koristili osnovnu automatsku pusku :slight_smile:

Edit: za one koji je nisu igrali, radi se o Gears of Wars Ultimate Edition :slight_smile:

Napisao si da nisi presao prva tri dela. Upravo si presao prvi deo :smiley:
Sad odmah na drugi, koji ima mnogo bolji gameplay od prvog dela, i po meni mozda i najbolju pricu.

EDIT: mozda je cudno sto sam ja ustao u 7 sati, aliii Battlefield 1 is UP, LIVE and RUNNING! :smiley:

Ajmo utisci, BF1??
Kako vam se cini? Ajde neka se javi neko ko je bas igrao BF4 da mi kaze misljenje.
Meni je BF4 najbolja MP pucacina ikada. Da li je ovo vredan nastavak?

Bas ne moze gore , sada sam igrao BF1 20-ak minuta(tacnije samo probao), mogu samo reci da sam bas ostao , kada sam vidio na sta lici igretina… Ali naj gore mi je sto nisam uspeo preci Mafia-u 3 a tako bi je presao - bas mi se igra, a tu je BF1 koji mi se takodjer igra,.Ne secam se kada sam zadnji puta bio u ovakvoj situaciji, bas WTF…

Na sta se odnosi ovo “bas ne moze gore”? :smiley:

Situacija, igra ju mi se oba dvije igre, a ne moze brale.

Dajte nam samo info koliko traje sp kampanja i kakva je, podsjeca li na slavne dane medal of honora i cod-a :smiley: (slavne dane u smislu kada su se drzali WWII tematike, sto je blisko WWI tematici BF-a)