Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Koliko si para ulozio u nju, pre 3 godine?! I jesi li sta dodavao u medjuvremenu?

:smile:

Nisam pisao kuciste, napajanje, plocu i hladjenje, ali je sve to uracunato u cenu.

Izvinjavam se na nepaznji i propustu :joy:

@Djordje1990 soferska je tuga golema ;-), alal vera ako stignes da se izigras ko covek, poznajem tu profesiju licno jos mi dobar drugar bio medjunarodni vozac i batalio, mnogo dugo je radio medjunarodni, udario tacku.

Ako od toga moze normalno da se zivi odmah bih presao. Odavno imam ideju kako bih voleo da radim neki takav posao.

Naravno, voznja takodje zahteva sedenje satima i mentalni napor, tako da to zapravo nije dobar primer. Vise sam mislio na nesto tipa gradsko zelenilo – oznojis se posteno, prchkas po zemlji, biljkama, liscu, dodjes kuci umoran ali ti je mozak odmoran.

Barem je to moja fantazija.

EDIT – moj posao je generalno blize ovom:

5 Likes

To je nesto sto bi svi trebali da znaju,ali nazalost to je surova istina na cijelom Balkanu
Ulepsalo:Kupio gtx 970 G1 kod jednog sugradjanja za 2 dana treba da idem da je uzmem,valjda ce raditi jer mi je ovo 3 gpu za 2 mjeseca :smiley:

Odlicna graficka, koliko si platio?

210e znam da je mnogo ,ali jbg imao sam na umu da uzmem novu rx 570 aorus gigabyte kod fante na kp nakon sto izvucem pare od one prevare,kada sam izvukao pare pre neki dan kaze sve majneri razgrabili,nece dolaziti do kraja jula,meni muka toliko da cekam,a iskreno nije 570 nista jaca od gtx 970.

EDIT: Dobra strana je da gpu dolazi sa garancijom (doduse Njemackom) i da je stara nepunu godinu sto je rijetkost ,skoro nemoguce za gtx 970,takodje dolazi u punom paketu kao fabricki.

Kakvu konfiguraciju imas?

CPU:Intel I5 6600k
CPU CULLER:COLER MASTER HYPER X 103
GPU: NVIDIA GTX 970 4GB Gigabyte gaming G1
MOTHERBOARD:Gigabyte Z270X ULTRA GAMING
RAM:16GB DDR4 2400mhz
PSU:LC POWER ARKANGEL 850W Modular
CASE:MS INDUSTRIAL MONSTER BLUE
MONITOR:SAMSUNG CF398 CURVED MONITOR 27"
MOUSE:ARMAGEDON SHARK
HEADSET:ARMAGEDON XCRAFT HP7000

Cijela konfiguracija me je kostala oko 1100e

Uh nice nice :smile:

1 Like

Najgore sto izgleda da je problem do ploce,jer me je r9 290 izbacivala iz svake igre cak i csgo,ali sam je na kraju prodao nekom preprodavcu,on je rekao da je kod njega radila,mozda je i nije testirao stvarno ne znam.

[quote=“pleja, post:2278, topic:10082”]
Pre par sati se vraćamo iz Sremske Kamenice, završili krov…
Prolazimo kroz Staru (ili Novu) Pazovu…udes. Motociklista.Prekriven čaršafom, leži na asfaltu,samo mu stopala vire. Čarape, izuven iz patika. Takve stvari se stalno dešavaju, al ipak ostavi gorak ukus u ustima (ne zbog pelina) kad to vidiš uživo…
[/quote]Ziva bedara.

[quote=“n00dle, post:2283, topic:10082, full:true”]

Ima jedna izreka, koja po meni pogadja sustinu:

“Motociklisti se dele na one koji su doziveli udes, i oni koji ce ga tek doziveti.”
[/quote]Prvi “ispit” sam presao davno…

Ulepsalo: Ceka se drugo poluvreme.

1 Like

Kakva golcina Mandzukica bajo moj

2 Likes

Skarice - bomba.

3 Likes

Ronaldo smradino, opet dajes golove malim timovima!

1 Like

Radnim danima umni napor :smiley: Vikend motika u sake i udri…bar je tako kod mene…nista lepse nego kad se vikendom izmorim na vikendici…te pokosi travu, te sredi ovo, sredi ono, okopaj bastu…uvek ima da se radi i to mnogo…to je ono sto drzi coveka “normalnim”…ja bih licno izludeo da nemam gde da se izduvam

3 Likes

Usra*lo na neki nacin:Lik kod kojeg sam danas trebao da uzmem gtx 970 mi otkazao,jer kaze da je neki gpu koji je on htio da kupi prodan,e pa cini mi se da ako ja sastavim trenutnu konfu i pokrenem je i sve bude 100% radilo bice smak svijeta :frowning:

https://m.youtube.com/watch?v=EdrFXO1QUp4