Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Razlika izmedju fife na 360 i na XO je nebo i zemlja.

Jao i ja sam se dosta nervirao i lomio :smiley: Najvise u doba pesa 12, 13 …
Kada drugar dominira koji je inace moj ljuti rival u pesu znao sam da bacam cd po sobi i na kraju da ga izlomim :smiley:
I sutradan narezem novi :smiley:

Svi nesto lomite. Ja nikada nista nisam polomio, niti cd niti kontroler. Polomite lika koji vas je dobio, a ne cd :smiley:

Mogu se i ja pohvaliti samokontrolom… doduse, vise je bilo samokontrole zbog para, nego kao moja vrlina :slight_smile:
Nikada nisam nista slomio, ali je moj drug od nerviranja slomio par dzojstika i monitor :joy:

Upravo to najvise mrzim kad igram protiv AI-a…

Malo ovaj monitor bode u oci.Mozda se meni pricinjava,ali koja mu je diagonala?

Sorry my bad,a koje su ti komponente pc-a,case i sve ostalo ako smem da pitam ?

@Djordje1990 kako radi vodeno hladjenje ima li drasticne razlike u stepenima i opterecenju?

Mogao bi polako da skupljas za Core i9-7980XE ako volis da imas top komponente :smiley:

pa taj koji sam ti naveo kosta 1999$ :smiley:

@Djordje1990 ako mogu da pitam gdje radis jer prosjecan covjek na balkanu tesko da moze da kupi ovakve komponente :smiley:

CPU Name Cores / Threads Price
Core i9-7980XE 18 / 36 $1999
Core i9-7960X 16 / 32 $1699
Core i9-7940X 14 / 28 $1399
Core i9-7920X 12 / 24 $1199
Core i9-7900X 10 / 20 $999

1 Like

Da li realno ima razlike u gejmingu dal ima 12 ili 18 core-ova. Ne znam kakva je sada situacija, ali pre dok sam redovno pratio performanse svakog procesora i graficke i broj FPS-a u review-ima, softverski igre nisu crpile ni blizu snage sto ima procesor.

Nema. i5 sa 4 jezgra i dalje je najbolja varijanta za gaming.

2 Likes

Najbolja za neku normalnu sumu novca definitivno. Inace moje trenutno kućište je plaćeno 600€ pre tri godine (+nov HDD i SSD prošle godine još 200€). Tako da suma sumarum cca 800€, a idalje sve igre rade u 60fps i Full HD (naravno podešavanja su negde medium, a negde i high/ultra).

Spremamo se polako :grin:

15 Likes

Iskreno ni ja ne planiram drugacije,jer cim se ozenis ode sve u pm…

koje imas ti specifikacije,znam da sam dosadan jer to svakoga pitam,ali cisto volim da znam kako ljudi kombinuju.

Nek Vam je sa srećom :smiley:

1 Like

FX 8320 @ 3.80GHz
RAM 8GB DDR3
AMD R9 270X MSI 4GB
SSD 250GB Samsung
HDD 2TB
Win 10 64bit

Ništa posebno danas s obzirom da je sastavljena još pre 3 godine, ali još uvek sve radi, tako da tamo negde do zime će gurati, a tad kad krenu novi naslovi moraće nešto da se menja. :smiley: