Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Odem ja danas na malo krupniji turnir u Magicu, rekoh, ajde, idem da izvučen jednu jedinu kartu, neka sve izgubim, ako ovo izvučem, vraćam uloženo i još mogu reći da sam dobio više od uloženog.

Bio sam 9. od 32, izvukao kartu koju sam hteo, povratio uloženo i odigrao bolje no što sam mogao da očekujem. Sveukupno, dan je bio fenomenalan za mene. A sad na zasluženo spavanje i odmor :slight_smile:

3 Likes

Good night my sweet summer child… :slight_smile:

Je li zna neko dobar sajt za skidanje igara za osx (MacOS)?

Gaming na iMac-u? Zezaš me?

Piratebay?

Nema ono sto mi treba, Pyre trazim. Posto sam previse skrt da dam 20$ da bi probao igru.

Želiš da isprobaš gameplay?
Uradi kao i ja,pre nego što ste mi kupili konzolu…
Pustiš gameplay na yt,uzmeš kontroler (ako uopšte postoji za osX) i kao fora ti igraš.
Posle 8 piva radi,provereno.

Izgleda da sam usao medju masone :smiley:

Sta sam ja sada neki q…, moze neko da mi objasni? :smiley:

Ne znači ti to mnogo… Ne znam da li si učestvovao na sličnim forumima ikad?
To ti je nešto kao achievemnt-i na konzoli.
Za razliku od konzole ovde imam baš dosta achievent-a :slight_smile:

Uljepšalo:nova gaming stolica konačno

3 Likes

Obavezno vezi pojas kada budes igrao neku voznju :rofl:
Salim se odlicna je…

1 Like

Podržava force feedback? :slight_smile:

1 Like

Nedelja je dan za kupovanje retro konzola. Uzeo cipovan ps2 slim za 15e, sad cu po prvi put u zivotu igrati CoD2 Big Red One.

Samo za brata @pleja sve je nahero iliti nakrivo:

6 Likes

Ajde prodaj neku Vitu :smiley: . Ili javi kada nadjes te za 20 evra :slight_smile:

:+1::beers:

poslao pm.

1 Like

Djoka, uzmi G5, vrh telefoncic. A evo i slika sa G5 i tom sirokom kamerom :slight_smile:

Inace, Pravni fakultet u Banjaluci, koji ubrzo napustam :pray::joy:

2 Likes

Po prvi put u bivstvovanju na forumu napisacu da mi je nesto i uljepsalo i pokvarilo dan. Elem, juce uzeh samsung s6 u odlicnon stanju za 120e. Sve je ulickano, telefon radi kao sat. Ne trebam ni reci da je ovo uljepsalo.

I tako sjedim ja u kancelariji, cackam po telefonu, kad zove me jedan od sefova. Selimo centralu, kaze trebamo sbi pomoci. Led ti jebem koliko sam se nanosao arhive i ormara, na kraju sam se toliko osjecao kao muzijak da sam pet limenki jelena popio uz Ligu sampiona i onda lagano na spavanje.

2 Likes

Ja i kolega juce istovarili 2 palete cementa sa kami(J)ona,na ruke,pa posle mešal’ca all day long. A to mi je bio samo prosečan dan.
Al ok,shvatam tvoje ushićenje :smile:
Inače Niš mi se baš dopada,u ovakvom gradu bi’ vol’o da živim.
(Al uz ovakvu skelu ne bi voleo da se penjem


Sledeći Ns,čika pleja malo da prodrma ravnicu…

1 Like

Kakva je to firma jbt gde menadzeri moraju da nose ormane.