Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Moja :smiley:
Rukovodioc koji je sve organizovao je smislio da to sve odradi jedan magacioner, pa kad su vidjeli da covjek pada sa nogu, kao ajde I ostali da se ukljuce. Sto je najjace, svaki drugi dan uzimamo studente preko KAB-a da nam rade, satnice su im smijesne. Ali jbg, nije se dalo misliti ljudima unapred.

Popnes se gore i zaboravis alat :rofl:

Pa to, i mi isto koristimo studente ili eksternu firmu za fizikalisanje. Tvoj sat kosta 10x vise, a jos vise bi kostalo firmu da se nedajboze povredis.

Možeš samo da sedneš i da plačeš :slight_smile:

1 Like

Ne verujem da nemaju dizalici(onu zidarsku malu) i nekoga ko je na njoj na zadnjoj skeli, sigurno(ne verujem) da se pentraju sa alatom po skeli, digne alat sa dizalicom…

EDIT:

A i stepenice - visece verovatno ima na svakoj etazi…

You must be blast at parties :slight_smile:

Ma jok bre, vežu one bungee konopce i skaču sa vrha. Ko se vrati donosi i po koje pivo do vrha. :smiley:

1 Like

Ma naravno,ja sam se malo nasalio :grin:

Ponovio se za telefon. S6 zamjenio za S7 edge, izgleda lijepo, ali moram reci da je ljepsi osjecaj kvaliteta izrade ostavljao s6

5 Likes

Koliko si dobio doplate,jedno 100 km ? :joy:

1 Like

Preselio se sinoc, odneo glavne stvari odecu, tv i konzole. :smiley: .
Sada se vracam polako u stari stan da uzmem jos neke drangulije koje juce nisam stigao ili zaboravio. Npr daljinski za tv :joy: .

Ulepsalo jer je novi stan sada bukvalno moj pa mogu da radim sa njim sta hocu. Da saram po zidovima, postavim police gde god hocu, stavim TV na zid i td…
Mali je stan ali bice bombastican ceo Hi-tech.

7 Likes

Sjebalo: U povratku sa posla udari nas sa autom dzip BG table izadje iz auta pocne lupati po autu otvorio vrata od vozaca i hladno lik izvadi pistolj i pocne da prijeti, kad sam vidjeo onu cijevku ceo zivot mi prodje pred ocima. Malopre stigao iz policije, mnogo zajebano vrijeme doslo cak i u mom malom gradicu.

To u Bg skoro uobicajen nacin rasprave u saobracaju. Ne treba da se plasis,on poteze pistolj iz straha da ga vi ne napadnete,ne da bi pucao. Ozbiljniji problem nastaje kad naidje na nekog ko takodje nosi pistolj,al je spreman i da puca.
Ubijaju se zbog svadje oko parkinga.
Dzungla,divljina.
Taj sto je potezao pistolj verovatno ima iza sebe nekog u policiji,opstini… Da je normalna drzava morao bi da vam isplati milionsku odstetu zbog stresa i pretrpljenog straha.
Ovako ce se verovatno provući sa prekršajnom kaznom,a vi ćete dobiti savet da podnesete privatnu tužbu.

1 Like

Haha, pa nije bas uobicajeno ni za BG, nije ovo Kolumbija. :smiley:

1 Like

Vraćaju se 90te utoke i ermaks patike :wink:

Dobro pa nismo videli na tv-u , Vozac dzipa BG table od ranije poznat policiji…
Takvim manijacima treba staro dobro vesanje na Terazijama za primer da stoje tamo i raspadaju se.

Ovo je bio neki mudonja ima neke veze u BG ne znam jos kakve, uglavnom baja sakrio i pistolj tako da mu ga nisu ni pronasli. A za udes i udarce ce da odgovara. Vazno da je proslo sve dobro.

Gde sakrio pistolj u kolima ? aahahahah znaci nisu ga ni trazili. Cirkus od drzave nazalost. Zato paljba odavde, mlad si.

2 Likes

Kako mogu da se vracaju kad nisu nikad potpuno ni prosle? :grinning: Ja nikad nisam ni prestajao sa air max patikama i svim ostalim modelima Nike,od 90ih do danas.

Ma ne nije u kolima nego se negdje odsetao i sakrio dok nije stigla policija, decko ima papir da je lud sta ce biti to cemo vidjeti.