Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Svi mogu da smaraju al ti ne,batice moj.
Čika pleja je malo popio večeras,al mogu da ti kažem samo jednu stvar:
Pljasni je po guzi slobodno i reci da je to postoperativni reflex!
Hahahahaha!

1 Like

Haha. E slusaj ne bih se ja zezao sada sa tim, onda kada postane celebrity progamer optuzice ga za zlostavljanje i unistiti karijeru.

@von_Brcoos evo i ja ti zelim vrz oporavak, uplasi se kad sam video sliku bolnickog kreveta, idi bre. :frowning:

3 Likes

Nadam se da ce taj Ronaldo biti ucinkovitiji od prethodnika :slight_smile: Igramo kroz 10ak dana, uvedzbaj se malo :slight_smile:

Sjebalo: Lecim se od sinocnog lokanja rogonje… Ne pomaze kisela majko :joy::joy::joy:
@pleja bi sad rekao, vidi ga razvaljen jako, a mene nije ni taklo :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

Al si mekan, od piva se napijes :joy:

1 Like

Ako je zeludac ranisan. Nista drugo be pomaze.

Mlad decko,naucice… Cika pleja kreci Krupanj sve u 16,a pocepao se sinoc. I vops po malo,ovde nije kao Bg. Nema video nadzor,ljudi gostoljubivi… :wink:

1 Like

Dodji da pijes sa mnom jednom, pa cu te pitati da li moze :stuck_out_tongue:

1 Like

Meni u stomak ne moze stati piva koliko mi treba da se napijem :joy:
Ne secam se zadnjeg puta kad sam bio tabla pijan…napijem se kao budala, cim izadjem na vazduh 2 minuta…mogu opet popiti toliko…
Bio sam mamuran samo za prvo pijanstvo…posle toga nikad…bude malo muka kad se probudim prvih pola sata…posle toga kao nov…

Pivo vino vinjak spid ekser belo pa vutra idemoooooooo

2000 hiljade dinara za gospodinaaa

3 Likes

1 Like

Jutros u 5 stigao iz Krupnja. Odspavao par sati,trebalo se ide u Pop Lukinu,odlozeno zbog mogucnosti kiše. Odradio nešto doma,sad pelin,pušten doom da se skida,a u međuvremenu da nastavim Second Son (daemone cimaj kad bude trebalo deactivate). Uzeleh se konzole,danas se druzim sa njom i decom naizmenicno,a mozda malo i sa zenom,veceras.
Sve u svemu-extra dan za mene,skoro da ne moze bolje…

2 Likes

To obavezno,nemoj zenu da zapostavljas :rofl:

1 Like

Da mi je neko rekao pre 10 god da ce to da mi dosadi…Rekao’ bi’ mu da je lud

Svoju energiju u tudju guzicu neces da stavljas :joy:

1 Like

200w_s

Quote of the year…

1 Like

Khm khm… Kandidat za qoute of the year :stuck_out_tongue: :open_mouth:

Ne,nego quote of the year… @Marko96 nisam znao da si neki moj tip :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

EDIT:Samo bih ja malo izmijenio taj quote,ali otom potom :smiley:

Quote se ne odnosi na mene :joy: