Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Igrom slucaja, ja sam u Zvorniku. Stvarno je lijep grad, steta sto ne mogu ostati ni da kafu popijem mimo posla.

Šteta magijo što nismo bar sevnuli po pivo…

Pa to I ja kontam, ali ja bi morao kafu, sinoc pivo bilo dominantno.

Nema veze,ne treba meni drustvo za pivo :slight_smile:
Samo morao bi prvo da promenim dinare u KM :slight_smile:
Ja vec u Ljuboviji…

Iako je nepovoljniji znam da je mts adsl ipak najbolji u zemlji. Evo kod devojke SBB , za 2.5 meseca drugi put imaju neke radove i ceo ovaj deo nema ni internet ni televiziju vec 4 sata.

Cudno, obicno je SBB najbolji izbor. Najbrzi i najstabilniji. E sad mozda je tu bas neka frka. To ne znam.

Ovo je kod mene totalno suprotno.
Evo vise od godinu dana imam total(net + tv) i radi bruka dok mts vise nam nije radio nego sto je radio…

Izgleda od mesta do mesta. I u Boru i u proslom stanu u BG. Iako bude neki manji problem odmah rese.
Pogotovo u Boru, gde adsl imam od 2007-me godine. 256 kb paket, kad se setim :smiley: .
Najbrzi bio 768kb

Ja sam se toliko napatio sa mts da sam ih totalno eliminisao u bg, a u Gradištu je jedini drugi izbor KCN. Kod njih sam imao neke probleme, tako da moram MTS dok se SBB ne proširi. Kad to urade, sayonara mts.

MTS mi ide na onu stvar opasno, prvo nemam zagarantovanu brzinu ni blizu, drugo koci mi IPTV, a HD kanale ne mogu da gledam jer skoro i da ne rade a placam redovno taj dodatak… Sutra cemo imati reci :stuck_out_tongue:

8 sati kasnije i dalje nemam neta :frowning:

Igrom slucaja sam na mts netu, i to zato sto je box paket u pitanju, ali tv koristim od sbb-a… Mada cim istekne ugovor prelazim u sbb, posto su poceli sada kod mene u subotici sa radom… Mts je blago receno katastrofa… Mesecima sam se mucio sa njima, zamrzavanje slike, ocajan rad interneta, itd, dok nisam rekao da cu uzeti veliku sikiru i ruter i stb uredjaje staviti na jednu gomilu i sve razlupati… Kroz nekoliko sati su dosli kod mene kuci, odradili merenja, pa namestali parametre u centrali i dok se nije resilo, nekoliko dana…

Pozdrav za ekipu sa hirurgije :slight_smile: Imao sam jutros dve operacije, sve proslo ok… Nisam zivotno ugrozen :slight_smile:
I iz bolnickog kreveta citam, pisem i mislim na XBRepubliku 🙋

14 Likes

Daj neku sestru , sta mi slikas ćebe!
Hahahahaha!
Brz oporavak zeli cika pleja,mali batice.

1 Like

Sta si operisao? Zelim ti brz oporavak.

To se ne pita Saudine,mozda je pišu operisao :joy:
Batice,šala,znaš kakav sam.

Bice onda para :joy::joy::joy:

Nakacili mu jos po 1 palac na rukama zarad bolje reakcije u FIFI :joy:
Salim se naravno :smiley: brz oporavak :grin:

1 Like

Ajmo sad svi sala na racun malog batice…
Mozda su mu uklonili fifa gen,sad padawan ima šansu da ga dobije :joy:

1 Like

Sestru ne smem ni da pogledam koliko je dobra, a kamoli da slikam za vas :slight_smile:
S obzirom da je operacija mokracnih kanala, ne sme da se dize zbog katetra… Tako da ce biti bolno jutro :slight_smile:

Kada sam legao na sto, niti sekunde nisam bio uplasen… Morbidno, ali sam uzivao u dzezu koji je isao u pozadini. Ljudi oko mene se bakcu, a ja se samo smeskam :slight_smile: Ne od straha, vec od osecaja kao da sam u nekom filmu dok lezim, slusam muziku, ljudi oko mene trce i svetlo me obasjava :slight_smile:

Sutra me vec mozda i puste kuci, a s obzirom da mi je ps4 ostao u NSu, drug ce mi posuditi svoj da ga przim 7 dana :slight_smile: Javite se za fifu da proverim ove dodatne prste i da li je gen jos uvek tu :slight_smile:

P.S. sinoc sam igrao Cuphead… Mnogo zarazna igra :slight_smile: Koliko god bila teska, nisam se nervirao a opet mi nije ni dosadilo sto jednog bosa prelazim pola sata :slight_smile:

Edit: a sto smaram sa smajlicima :slight_smile:

2 Likes