Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ja za još jedno ni slučajno ne bi imao živaca,iskopao bi sebi neku zemunicu i tamo bi’ stanovao… Deca su najvece blago,al traze uzasno veliku kolicinu energije,zivaca… (goes to my bruda Mickey Man :slight_smile: )

Cuj trce ??? Pa to brate moj to leti,skacu,teleportuju se,rade zvezde,premete,stoj na rukama…

Evo slika kako gleda crtani. Kaze zanimljivije mu je. Ovako su svi smesni

PS. Pa nije dzaba ona da se deca prave dok si mlad. Dok imas zivaca,snage i volje.

9 Likes

Sj3balo: krenuli sinoc bravu na kolima da obiju, nisu uspeli ali su sve izdrkali

Ja sam u ovakvom položaju nekad igrao Unreal Tournament,a sada ako stojim na jednoj nozi 3 sekunde padam na leđa… Vuk i nekako al Teodora (5 godina)… sabija! Od rođenja mi je na glavi,ne znam dokle će…I nema beganja. Gde ja tu i ona.
Gledam “Državni Posao”,epizoda “Siskvač”!
I tako sam dobio neodoljivu želju da odigram ponovo…
images
(O seksualnom životu sa ženom dok su deca mala da i ne govorim)
Izvinjavam se zbog uber aktivnosti,al takav mi dan danas…Alternativna Amerika šezdesetih gde je naravno treći rajh na vlasti. Pripadnici kkk klana velika vecina,sa sve kukuljicama …prilazi im nemacki @Supersoldaten
“Gospodo…a kako vama ide nemacki ovih dana?”
“Ekstra! Ucimo ga every day!”
"Bravo za vas… Ae sad ti buđavi reci kako se kaže “hvala”?
“Danke shaun…”
"Nisi dobro izgovorio… “DANKE ŠEN”
“Danke šen…”
“Malo je bolje…Ae sad gubite se i da vežbate”
“Hoćemo gospodine!”
Hahahaha!
Pripadnici kkk klana koji su slobodni građani, a nemački treći rajh na vlasti ih tera da slave Firera!
Čudi me prosto da je ovo prošlo recenzije europskih vlasti…
Mare,to su neki pijani klinci,vidi ima li neki snimak sa okolnih kamera…

1 Like

Ispostavilo se da niko nije pokusao da obije, nego su guenula unutra super lepak…i necija zajebancija me kostala 4000…

Njemačka je cenzurisala masu stvari, ali najsmješnija od svih je definitivno ta što u njemačkoj verziji igre Hitler nema brkove :joy::joy::joy:

2 Likes

Kraljevi.
Svaki evro koji potrosimo na kupovinu golfa dvojke (1989 gti) ide u NJemacki budzet, koji jača iz dana u dan, i uskoro ćemo biti svedoci novog svetskog poretka :joy:

hitlerpersona_610

Ne mogu da nadmaše Amere za cenzuru Hitlera. :smiley:

Zato ga japanci stavljaju svuda, cak i u DBZ :joy:

200w (6)

Ameri se prodali, pa poceli da uce nemacki, ali ne ideee :stuck_out_tongue:

“Njemački”, sine. Nema veze,uskoro će nam svima biti šef njemački supersoldaten.

1 Like

Ulepsalo BTW! Stigao South Park Fractured But Whole GOLD EDITION! :stuck_out_tongue:

Jedva cekam da pocnem da igram :smiley:

Sjebalo: Treba kola da prevedem i registrujem, a nemam vremena da idem za NS da odjavim i vratim tablice :frowning:

1 Like

Vuk samo petice,a danas dvojka…
Suvise mu odvlaci paznju fon, Clash Royal,etc…
Rekao sam mu:
"Sine,neću ti zabranjivati ništa,al znaj jednu stvar…ako budeš ređao loše ocene ,završićeš kao tata…
Sa lošim ocenama i radićeš za male pare najgore poslove…ako to želiš… samo izvoli sine moj…

2 Likes

Plejo samo da znas da se prvi put ne slazem sa tvojom konstatacijom… :smiley: Mislim da skola nije jedini razlog zbog koga neko ne uspe, recimo znam nepismene ljude koji ne znaju oglas da postave na net a vozaju se u X6 i slicno :smiley:

Sine moj,za te ljude postoji jedan naziv,a on glasi:
“Mafijaši”. Družio sam se sa takvima,nisu lepo završili…

3 Likes

Ne brinem se ja za njih, ne fali njima nista… :smiley:
A i nisu samo mafijasi uspevali nego i obicni ljudi…

Sada im i ne fali. 2 metra su dole,sine moj
Neko vece sam se provozao sa ortakom koji je “uspeo”.
2 maloletnice, ortak sa 2 pistolja i 4 bombe,auto pun koksa… Ja sam im samo rekao:
“Deco… molim vas zaustavite vozilo da izađe deda”…
Pre toga sam izvuk’o 3 linije,gre’ota se baci…

5 Likes

Ili su nasledili kucu u dobanovcima pa prodali i kupili x6 a kuci nema leba da jede, vozi auto sa izlizanim gumama, krivim felnama i puknut zmigavcem na retrovizoru jer nema para za osnovne potrepstine a ne za plastiku od migavca

1 Like

“Migavca” , sine moj…

1 Like