Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Poprilican bedak… jel imas neku opciju da se prebacis na nekog drugog operatera?

Nemam.
Ovi su stvarno bili extra. 3 u 1 paket (net 60/3, kablovska HD i telefon) sam plaćao 3300din i do jutros - prezadovoljan.
Pod ugovorom sam još godinu dana, ali, sa druge strane, ne postoji alternativa u obliku nekog drugog provajdera.
Inače, @Akiris, koji sa SatTrakt-om ima više iskustva, veli da im ovo nije prvi “sukob” sa SportKlub-om i da uvek nađu rešenje, i vrate kanale posle mesec-dva.
Videćemo…

Android stick sa kodi-jem i imaš sve što želiš da gledaš

2 Likes

aj malo vise detalja?

1 Like

@ninja

ne brini, u sat traktu sam od 2005 godine :smiley: prosao sam sve od 2500 ms pinga u wow-u do dve godine besplatne digitalne kablovkse ko je imao tv sa dvb-c tjunerom. Problemi comes and goes, pa tako i ovaj. Doduse drugar mi je “glavni” za nas deo vojvodine u ST-u pa cu ga pitati sutra vidi li se svetlo na kraju tunela za SK :slight_smile:

1 Like

Ja imam listu kanala i Lazy IPTV, 102 kanala, 5 Sport Klubova i 10 Arena sportova :slight_smile:
Doduse, radilo je nekih 3,4 meseca bez problema, zadnjih dana, posle par trenutaka me izbaci sa kanala :confused: Nadam se da ce se popraviti ili cu morati traziti novu listu… Tako da sam ovaj telefon pretvorio i u TV :slight_smile: Note 3, solidno velik ekran na kom sam pogledao i mnogo filmova i serija, bez muke :slight_smile:

Dogovorio sam zamjenu ps4 za wii U, danas bi to trebao obaviti. Ne znam zasto, ali jedva cekam da malo zaigram wii U. Idealna prilika da razbacim Legend of Zelda Wind Waker i Xenoblade Chronicles X.

Oduzevio me telefon. Amazon Fire. Imam ga vec poduze ja i doslo vreme da se prepegla sve.
Vec sam odlagao dugo. On usporio i smara. Sta ces osnova je android…
Spremio sam se na smaranje i ponovno podesavanje. Uradio sam backup i reko ajmo.
Telefon je posle vracanja na fabricko podesavanje vratio apsolutno sve kao sto je bilo!
Dobro su ga ovi iz amazona sredili. Steta sto telefon nije zaziveo.

Npr amazon fire stick koji uključiš u tv,napraviš amazon store nalog i skineš kodi.Za kodi imaš plugin sa listama kanala i to je to.

1 Like

Nisam probao Amazon Stick. Izgleda zanimljivo, da ne koristim Apple TV svakako bih uzeo to.
Amazon je po meni odlicna firma. Imaju uglavnom odlicnu podrsku za korisnike.
Reci mi jesi koritio ti Amazon Stick ili ne? Kakvi su sa podrskom kanala kod nas?
Razmisljao sam da za drugi TV mozda uzmem. Ali cu verovatno da kupim jos jedan Apple TV samo ovaj novi.

Akiris,jel postoji neki menadzer u ovom delu Evrope,da ti nije prijatelj?
Sta ste vi,liga izuzetnih menadzera? :slight_smile:

i know a guy who knows a guy metoda :smiley:

Kako, “you knows a gay who knows a gay…” … :slight_smile:
Salim se malo,ne zameri.

1 Like

Ja ga koristim imam ga od proleca, bitna razlika nema JB mozes da azuriras fire TV stick i da kodi radi. Kodi pod amazon os radi pod sideload i ne treba root, ja sam moj root-ovao i blokirao azuriranja iskreno ne vidim svrhu root na fire tv stick-u. Sto se tice rada napaja mi se se iz TV sa malim USB kablicem, adapter koristim za druge svrhe i sve u full radi preko usb-a i TV-a.
Sav sadrzaj se placa (vecinim) a ono sto se ne placa ima geo IP lock i nece pustiti bez neke metode jer je za odredjena podrucja, imam Prime na amazon fire tv stick ali ko da ga nemam u Srbiji…

Evo kako izgleda:

Koristi prijatelj već dugo pa sam i ja razmišljao o tome da uzmem ali trenutno nemam vremena za gledanje tv-a

Da, znaci ima isto sve sto i ja na Fire Phone. Imao sam do skoro Prime. Ali je izgubilo smisao.
Nemam pristup niscemu sto sam imao u US.
Definitivno necu onda da prelazim sa Apple TV-a.
Znam koliko sam se smorio kada sam sa njihovim telefonom dosao nazad ovde i nista vise nije radilo :slight_smile:
Jos ja sleteo i nista ne radi. Ja im pisao, oni mi odmah odgovorili uz izvinjenje i dali mi neke vaucere na nekih 10-20usd da potrosim na amazonu.
Nema svrhe ovde… JBG

Po meni je bolji od apple Tv za kodi, kao sto sam naveo nema jurnjave oko JB i sve radi ko podmazano :slight_smile: da napomenem da sam jedno 20ak apple tv koristio cisto za kodi i ovo je pobeda po svim kategorijama. Svidja mi se sto koristim daljninski od Tv za kretanje po meniju i startovanje ne moram njegov i time smanjujem guzvu na stolu :slight_smile: na apple tv se nisam setio da probam da li radi, trebalo bi ako apple nije namerno uskratio.

Ne koristim kodi. To je fora. Meni se svidja Apple tv. Navikao sam sve mi je tako povezano.
Apple tv, telefoni, ipad, i mac. Tu su mi povezane slike, filmovi, serije sve mi je na apple tv-u sto vuce sa mac-a.
Svidja mi se ovaj novi apple tv. Ima u sebi mogucnost instalacije igara itd…
Sto se tice daljinaca na stolu to zelim da resim ali nikako da nadjem par stotina usd viska.
Logitech Harmony daljinac. Da povezem sve sto imam u kuci.

Ja imam mnogo jeftiniji daljinski i sve apsolutno sve je podržano od xboxa imac-a itd :wink: one for all sinhronizuje preko interneta bazu učitaš u daljinski i milina

Slobex,znam taj daljinski.
Kod nas u Srbiji se zove “mladji sin” :slight_smile:

4 Likes