Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

I stoni tenis je opasan, drugar je pre par meseci tako zeznuo zglob da se jedva oporavio, a bio je maltene u vrhunskoj formi (kompetativno je igrao na turnirima).

Slicno sam prosao i ja na fudbalu,uleteo mi pajvan sa ledja i gurnuo me rukama a ja u punom trku stanem nezgodno na loptu i puce fibula i jos se zabode u misic,boli u pm a on kaze izvini…Ja sam se naravno vratio fudbalu i igram ga i dan danas ali tada sam imao 20,sada ne znam sta bih radio…Probaj lagano,kupi neki dobar skupi steznik za koleno pa vidi…

2 Likes

Ja bi šamarčinu klepio i rekao “izvini”. Ko da K1 igraju a ne fudbal…

U sobi su uglavnom bili kosarkasi i fudbaleri. Ali nema pravila, možeš biti spreman koliko hoćeš, nikad ne znaš u kom su stanju tvoja kolena. I najmanja glupost dovodi do pucanja, a prolaziti kroz ovo jednom je i vise nego dovoljno. Zato je tu :video_game: :grinning:

Ne treba se ni kloniti sporta zbog mogucnosti povrede…kad jednom prodjes noje svejedno prolaziti kroz isto oprt zbog neke budale. Ali uvek treba ostati fizicki aktivan…ako nista, idi na plivanje…nema ko ne voli da pliva :smiley:

Plivanje defitivno :+1:t2: Volim i tenis da igram, ali i tu se cimam da ne ode koleno opet. Ponavljam, sve je sveže, moguće da kad se skroz oporavim opet počnem da igram. Ali za ovu godinu sam završio.

Na plivanju najmanje povreda imas. Ja sam voleo pre skole ujutru da odem na bazen i da isplivam. To mi je sa caletom bila praksa jedno vreme…ujutru pre skole odem isplivam 45 minuta pa u skolu…kad covek udje u ritam stvarno jako prija…

2 Likes

E to je najvaznije,da sam znas i osetis kada i da li si sposopan da ponovo igras fudbal,samo bez zurbe i obavezno bandaziraj koleno(ja bez 20m zavoja ne idem na fudbal :grin:)…

Naravno da neću da zurim, mnogi su se tako zeznuli. A kad krenem da se bandaziram biću kao robot :joy: jer sam uvek oba zgloba bandazirao sad još kolena i to je to :joy:

1 Like

1 Like

Plivanje definitivno. Kada sam bio klinac trenirao sam vaterpolo i nema bolje. E sada sam van forme pa bih se verovatno udavio u plicaku :smiley:

Znate sta, nije plivanje bezopasno. Ja sam isao na plivanje par meseci po dva-tri puta nedeljno, vezbao kraul. Potpuno sam unistio levo rame – i dan-danas ne mogu da dizem veci teret ispred sebe s ispruzenom rukom. Ispada da mi je zamah bio los, kasnije sam gledao na yt kako se ‘pravilno’ zamahuje.

Kad sam primenio nauceno (a uopste nije intuitivno, kad ruka udje u vodu prvo savijas iz lakta pa tek onda iz ramena), bol se sveo na minimum. Al tad je vec bilo kasno, trajna povreda je ostala.

Sto se generalno sporta tice, za nas matore koji glavninu vremena provodimo sedeci, posle 35-te mora JAKO pazljivo. U trenutku moze da te strefi zastrasujuci problem – mom kumu pre koju godinu pukla tetiva na peti samo od toga sto je igrao basket. Ej, mesecima bila noga u gipsu, shtake, ubrizgavali mu neke injekcije… strasno.

Da zakljucimo: koji god sport da krenemo velika je sansa da bude neki belaj, a ako izbegavamo sport, bice jos veci belaj, nizvodno.

Najbolje bi nam bilo da ubrizgavamo krv mladih, ko onaj bilioner. :smiley:

Mi u Srbiji mozemo jedino da im sisamo krv :grin:

1 Like

To je tacno, desi mi se da se ukocim sreca ne preterano cesto ali sto sam stariji kapiram da ce ici sve gore.
Zato imam jednog odlicnog lika koji namesta te gluposti. Pa odem kada se rastelujem :smiley:
Ali lik cuda pravi, brdo sportista mu dolazi. Jednom prilikom mi je namestio stopalo koji me zezalo oko 2 meseca. Snimao, bio po ortopedima bla bla da bi mi lik namestio za 30sec i za dan posle sve je proslo!
Inace i ja sam rastelovan. Desno koleno sredjeno, desno rame zan da iskoci tek onako samo od sebe, desni zglob zna da boli po mesec i vise, jedan prst na desnoj napukao jos davno pa se uhvatio lose kalus… Ma super sam :wink:

Znaci desna strana spremna za remont :grinning:

Sto bi moj matori rekao to moze da resi samo ilovaca :smiley: nema tu pomoci.

1 Like

Ushareovao se sa drugom na Xboxu, između ostalih dobio i ME:Andromeda. :slight_smile:

Sa mojim internetom taman će se skinuti do utorka. :smiley:

1 Like

Dobio Titanfall 2 + BF1 upravo… Dobio jedan acc sa te dve igre :smiley:

2 Likes

kako?

Kad uđeš na pijacu, skreneš desno i na vrhu ima štand sa kartonskim natpisom “besplatni acc”.

3 Likes