Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Čestitam! :slight_smile:

1 Like

Sj3balo: pismenost prosecnog gradjanina Srbije

1 Like

Ajme nemoj me zajeba**t :slight_smile:

Ej FMI mu je off ali je verovatno zakljucan na mrezu.

Hvala svima na lepim zeljama.
Mala sala na to oko sina i cerke.
Kako znas da si u Srbiji.
Tu cerku zovu “sine” a sina “konju” :smiley:

2 Likes

Sta moze biti sa telefonom gore? Da li se moze upaliti ikako?

Luki je mama centar sveta. Ja sam tek na daleeeekom drugom mestu. Malo se uzrujao kad sam otisao za Montreal, sad jedva oce da se odlepi od crtanog da me pozdravi kad ih zovem preko skajpa. Posto sad ima stopostotnu maminu paznju, mislim da mu se nece ni svideti kad im se opet vratim u svakodnevicu.

Telefon je ko solunac tako da moze biti svasta. Na slici je recovery sto znaci da ne dize sistem e sada da li on zna sta radi pa prodaje jer je pokvaren ili ne zna da ispravi sistem pa ga onda daje tako ne mogu da kazem napamet dok ne vidim uzivo.

Poprilicno jasno

15 Likes

Prvi na balkanu :wink:

1 Like

not bad

1 Like

Ulepsalo: Napokon došao kući iz bolnice posle 8 dana.

Operisao desno koleno, prednje ukrštene ligamente. Užas.

Ozbiljno se razmišljam da li nastaviti sa rekreativnim fudbalom posle oporavka.

Svi se posle povrede (koja je neminovna ako nisi profesionalni sportista) smore i batale rekreaciju. Rekreativni sport je u principu dosta opasna stvar i potcenjuju se zdravstveni rizici a uvek isticu samo benefiti.

2 Likes

Ako tako budemo gledali na stvari onda svaki izlazak iz kuce predstavlja rizik od potencijalne povrede.

Slažem se. Ali odem na fudbal i momak mi uleti sa ledja sa dve noge i ode kući. A ja 3 meseca bolovanje, borim se da sačuvam posao, plata mizerna zbog bolovanja, ležim u krevetu, operacija, učim da hodam maltene opet… nije vredno.

5 Likes

U tvom slucaju je najbolje resenje promena sport.

Šta ću kad fudbal volim i igram ceo život :slight_smile: Sve je još sveze, videću kad se potpuno oporavim…

Pocni da igras kao Andrea Pirlo. :slight_smile:

2 Likes

ili Genaro Gatusso i lomi sve, ko ih hebe :smiley:

3 Likes

Ili pređi na stoni tenis…

Igraj FIFU, voila. Salu na stranu, ja se ne bih vracao na fudbal…ko zna…mozda si rodjen stoni teniser?