Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Sretno :wink:

Ako te kojim slučajem ne prime, glavu gore, uvijek ima bolje. Što se nas tiče, ko god Gamera ne primi u ozbiljnu firmu, nisu ozbiljni heheh

1 Like

Tako je, radna snaga je samo Opex, i apsolutno svi su zamenjivi. Vredis samo onoliko koliko znas i koliko te je na odgovarajucem radnom mestu lako zameniti.

U drzavnim sluzbama problem su male plate i zastareli nacini partijskog upravljanja, male gazde neredovno placaju, najbolje je raditi u velikim stranim firmama.

2 Likes

Ja sam se smorio ovde kad sam posle blizu tri meseca 8-casovnog radnog vremena shvatio da mi je radno vreme zapravo 9 sati. Ispada da sam tri meseca odlazio s posla pola sata ranije (jos ja mislio, vidi me kako sam vredan, ostajem po pola sata duze).

Fora je u tome sto ne racunaju rucak u radno vreme, tj racunica im je 8 sati rada + 1 sat rucka = 9 sati sveukupno. Mislim da to bas ne drzi vodu. Osecam ko da mi kradu taj sat, bez da su dobili ne znam kakav porast produktivnosti s moje strane. Samo sam rasplinuo svoje obaveze, nije ko da uradim vise.

Citao sam po forumima malo, vidim da je mnogima isto tako. Ima svaceg, moj brat od tetke npr ima 35-casovnu radnu nedelju, pa taj 1 sat rucka taman ispadne 8 sati dnevno. Moja radna nedelja je 40 sati.

Kako stvari stoje, budem prakticno svaki dan, ceo dan, na poslu. Dok dodjem kuci, ostane mi sta, 2-3 sata pre spavanja?

Da znate sta vas ceka, ako planirate ovamo. Vajni zapad, haha. :grimacing:

1 Like

Čeka nas i plaća, tako da… :smile:

1 Like

:joy::joy: epic

Daj jos insajderskih informacija, msm ne moras nam reci na kojoj igri radis :slight_smile: ali nisam ispratio da li si pisao kako je, u stvari, raditi kod velkog game developera. Ispunjenje sna ili…?

Je li opustena atmosfera uvek, pa kada dosadi rad skoknes malo do bilijar sale ili mozda ima istine u onim crnim hronikama…

Ma sta bilo, verujem da ce svima biti zanimljivo za procitati…

Pisao je , ali prve utiske…Mogao bi i sada jedan full izveštaj, kad su se slegli utisci…

Kakav je demografski sastav zaposlenih?

1 Like

Da, prvih utisaka se secam. Sad taj neki podrobniji izvestaj :slight_smile:

1 Like

A sada podrobniji izveštaj…

“Vijetnamci, Srbi i Bugarski romi… Izrabljivanje max, od svoje plate ne možemo da kupimo proizvod sopstvenog rada”…

buahahahaha

(izvinjavam se, level 6)

1 Like

Kad bi malo smanjio alkohol, mozda bi ustedeo za PS4 :wink:

Matori, na svemu ostalom stedim al na alkoholu ne mogu. To bi me odvelo u Lazu.
Kupih sinu Tesla 3.1 lite smartphone, zaslužio je, dobar je u školi, super su mu maniri… Dobro dete.
Neki dan ga nosio u rancu, pljusak ga uhvatio, fon mokar. Ja ga odma’ na radijator… ukljuci se… al punjenje sad ne radi. Garancija ne važi jer je voda ušla u telefon. 12k din odoše u vetar.

Ćerkici s3 , naprs’o displej, kad je baka čuva da ima zabavu… nema telefona…
“Teodora, pa gde ti je telefon?”
“Ne znam”.
itd…
tako da… moj alkohol je najmanji problem…

Nama je tako vec i ovde, ako ne i gore.

1 Like

Kad bi malo manje proizvoda od belog brašna jeo, kad ne bi alkohol pio, kad ne bi pušio ili kurve jurio, tad bi na polici Sony bio. Gde bi nam kraj bio da ne radimo ono što nam škodi, al, jebiga, nekad baš ume da godi, naročito kad se neko sranje dogodi. :smiley:

1 Like

Vidi Daemona što je zaglibio hahahaha

2 Likes

Nisam hteo da ispadne tako, al ono, rekoh da se zabavim malo jer reči lete baš lako :smiley:

Ceo vikend sam proveo u igranju sa sestričinom i u glavi mi neke totalno debilne pesme i ceo dan lete neke rime, ko iz česme :smiley:

Umesto svega toga kupi se konzola i rokanje.

Pa i gaming je neki porok, majku mu :slight_smile:

1 Like

Slažem se s tobom u potpunosti. Da ljudi bace poroke na neko vrijeme, imali bi na čem igrat.

Pa dobro, nekom jeste porok, nekom nije. Al ono, ovo je ista ona priča: Da batališ cigare, ti bi sad imao Ferari. :smiley:

Ne bi porok bio to što jeste da je lako da ga batališ. :slight_smile:

Pa ne moraš ga batalit. Pauziraš malo i to je to… Dok ne kupiš konzolu tj. i onda pičiš po svom opet :smile:

Ja ako pauziram malo odoh u k…

Ma biće para… imam zaradjeno 50k din, ocekujem isplatu za 5 dana. A ps4 polovan ima za 180e.

I u to ime… živeli !
I poruka od vip-a… Play radio besplatan u sl mesec dana, ne troši mb… sirotinjoooo uživaaaaaajj !!
:grinning::joy::smile:

Batalio cigarete pre godinu i po posle 20 godina, jedino sto sam dobio je 7 kg

6 Likes