Stripovi

Praise Empire, Praise Gaben.

Jel moze neko da mi da link od nekog bezbednog sajta za skidanje stripova

BookGN ili KAT.

Ok hvala ali gde Jos u Srbiji ima neka prodavnica stripova osim Darkwood-a I Knjizara Alan Ford

I ja sam procitao brdo stripova na telefonu, kompu i tabletu… i to im je doslo glave sto su danas dostupni svakome sa internetom i torent klijentom.

Kad smo vec kod Gejmena pre neki dan je izaslo re-izdanje Darkvuda za “Books of Magic” (prethodno je ako se ne varam izdao Beli Put), u prevodu mog drugara Draska, 1600 din promo cena do 1.11… odlicna je to novela, ali mi je jos mnogo drazi ceo serijal, to bih platio suvim zlatom.

Teško da imaju takvog kalibra i te konkretne namene. Imaš određeno tržište za to na kupindu i na kupujem prodajem.

Kakav je XIII I ocemu se radi I jel moze neko da mi preporuci neki Sci fi strip od 100 do 500 dinara

XIII kida po meni, spijunski triler da ga tako nazovem. Ima dosta tvistova, vrlo interesantna prica, vizuelno mi se takodje mnogo svidja. Dupe bi dao za XIII seriju ili nastavak XIII igre.

Edit: Valjanu americku seriju, a ne Canal+

Počeo sam da čitam strip serijal Locke and Key, jer sam ih uzeo u nekom Humble Bundle.

Pročitao sam prvu knjigu i deluje mi kao solidan serijal za sad sa kul idejama. Vidi se da ima dosta Lovecraft uticaja, baš me interesuje dokle će to dogurati.

Nisam ni shvatio koliko sam stripova pokupio preko Humble Bundle, imam oko 350 stripova iz raznih serijala, pa rekoh da krenem malo u istraživanje.

I gotov je ceo serijal. Prvom prilikom kupujem fizičko izdanje Darkwooda, ovo vredi da se ima u kolekciji. Ko voli ozbiljnije stripove neka ovo pročita.

1 Like

Evo i moje male kolekcije

Dylan Dog regularno izdanje x7
Dylan Dog Almanah straha
Dylan Dog Planeta mrtvih x3
Dylan Dog Superbook x2

Zagor regularno izdanje x12
Zagor specijal x5
Zagor Odabrane price

Martin Mystere regularno izdanje x4

Alan Ford regularno izdanje x2
Alan Ford Price broja jedan

Komandant Mark regularno izdanje
Komandant Mark poklon izdanje

Brad Barron regularno izdanje

Deadpool Dead Presidents

Batman Cult
Batman Killing joke

Joker

Walking dead

Marvel Essentials Wolverine
Marvel Essentials Hulk

Death note 1-3
One piece 1-3
Naruto 1-3

Ultimate Spiderman/Ultimate X-men 34-40

3 Likes

Sta imas od The Walking Deada? Gde si kupio?

Moja kolekcija.

Imam drugu knjigu, Okruzen Mrtvima - Sto dalje, kupio sam pre dve godine na sajmu knjiga u darkwoodu