The Witcher 3: Wild Hunt

Ja sam pijanku eskivirao, odmah rekao momcima da je vrijeme za spavanje jer sam znao da sam vec dovoljno gluposti napravio :smiley: Ali dobar je quest.

Samo me zanima jedno, je li Lambert i vas non stop prozivao nesto ili to samo mene prozivaju jer sam bio dobar sa svim jedinkama zenskog pola? :smiley:

25 lvl sam i mislim da sam sada bas blizu kraju igre. Dosao sam do trenutka kada pravim sacekusu wild huntu u kaer morhenu

Mnogo mi se dopao quest koji me prethodio ovom, ali jedna stvar mi je posebno interesantna: tripujem li ja ili je ono bilo nesto u fazonu snezana i sedam patuljaka? Lokacija takodje, kao da sam bio u bajci

Inace zadovoljan sam kako ulazim u poslednji quest, dobio sam trofej Full Crew, sto znaci da sam igrao igru onako kako su developeri zamislili. Osim djevojaka, tu sam zeznuo stvar :smiley:

  1. nije to poslednji quest ima jos da se igra, samo przi. Kad predjes igru bices 30-32 level, pa ti iskalkuisi koliko ti jos treba do kraja :smiley:
  2. jeste referenca na snezanu, pitao sam ja dve stranice ranije dal je jos neko skontao.
  3. ja sam usrao full crew i to mi je jedini achievement koji mi fali. Zapalio Keiri metz pa je ubio, idiot :smiley:

Ko igra na boxu sad ima i Witcher 2 u BC besplatno do 05.02. Stvarno su neverovatni ovi iz CDPR-a.

Odrobijao sam konacno one vjestice, ali jedna mi utece.

zavrsio sam taj quest, sad sam lvl 30, planiram da odradim sve contracte i onda da zavrsim sa main questovima. Dakle moze se reci da ulazim u zavrsnu fazu igre. Posvadjao sam se i sa djevojkom pa bi trebalo da na miru sada odigram ovo. Ima da se posvadjam i u igri sa Yen i Triss, moze li to? Cisto ono da dokazem sebi da niko ne moze da failuje ko ja.

btw bas je epic bila ona bitka kod kaer morhena.

Ne sumnjam u tebe :smiley:

Nasao sam onu osnovnu verziju ursine armora. Svidja mi se kako izgleda mastercrafted verzija, pa me zanima postoji li neki laksi nacin da dodjem do dijagrama umjesto da ih trazim za svaku verziju posebno? Tipa ima li neko da ih prodaje ili slicno?

nema, moras kod blacksmitha u velenu da uzmes mape koje ti pokrecu questove. samim tim da si prikraju, fast travel malo istrazis i skupices dijagrame za pola sata.

plus da bi napravio upgrade verziju moras da imas onu pre nje, tako da ne mozes od osnovne verzije da napravis mastercrafte, nego ide basic, enhanced, superior i mastercrafted.

Nadam se da si uradio questove za blacksmithove koji prave mastercrafted opremu, jer postoji samo ona riba u crows perchu i elf u novigradu koji craftuju mastercrafted armor i weapon.

Da da, znam da moram svaku verziju da imam da bih disao do mastercrafted. Odradio sam i questove za onu djevojku iz crow percha, ona mi pravi armore. I elf iz novigrada maceve, tako da imam sve sto mi treba valjda.

e sada ja nisam uzeo te mape za dijagrame nego sam direktno krenuo da ih trazim, tj vidim lokaciju na netu i odem tamo, mada kapiram da bi mi mnogo lakse bilo da uzmem mapu. Koji blacksmith prodaje mape?

e to moras da svrljas po velenu. od jednog do drugog ne znam koji tacno prodaju ima ih vise

Nasao sam ih u kaer trolde kod armorera. Zahvaljujem :slight_smile:

Trenutno sam level 34, zavrsio sve side misije koje sam imao osim one vezane za gwent, a od contracta su mi ostala samo dva, ostalih 24 sam odradio. Takodje dovrsio sam i mastercrafted verziju bear armora, ostao mi jedino jos silver mac za koji nema sanse da mogu da nadjem neki prah ili sta je vec, samo to mi nedostaje.

sto se glavne price tice, pocinjem quest koji vuce na threesome, sto mi za sada lici na neku sacekusu, pa cu se truditi da svaki “predlog” djevojaka odbijem. :smiley:

Ovo ce zvucati cudno. Imam arahnofobiju i taman pomislim kao dobro je da nije bilo nekog contracta da moram da ubijem nekog ogromnog pauka u igri, kolabirao bih, i sta se desava- pokrenem jedan od dva preostala contracta u igri kad ono cik pogodi, moram da ubijem ogromnog otrovnog pauka u nekoj pecini. Ubih ga nekako i obiljezih tu pecinu na mapi da vise nikad ne dodjem tu. Sad story.

A jesam se navukao na Gwent, braco draga… Uzivancija je istrazivati svijet Witcher-a, ubijati cudovista, i igrati Gwent kad se ukaze prilika za to…

Planiram da 100% predem vanilla igru, pa cemo uzeti vala i taj season pass…

Ja planiram isto da uzmem season pass, jer evo zao mi da zavrsim igru jer znam da cu se posle smoriti, tj sve ce mi biti meh u poredjenju sa witcherom. Brine me malo kakva ce lokacija biti u poslednjem dlc-u, jer rekose da nije zahvacena ratom. Kad vidis tu depresivnu atmosferu, ljudi vise objeseni po drvecu, vrane lete oko njih, lesevi lebde u vazduhu kad duva vjetar, sve to nekako doprinosi da igra izgleda jos bolje. Ovo je bolesno zvucalo ali tako je.

Skelliga je meni dva put’ ljepsa od Velena i Novigrada, tako da me to ne brine :smiley:

'Ladno sam odradio svih 26 contracta i ne dobih trofej za to, wtf? Neki bag izgleda, jer sam procitao da se dobija trofej kad se zavrse svi contracti. Ovo samo meni moze da se desi.

Inace upgradeovao sam svu opremu na mastercrafted, sad mi sve nekako prelako. Archgriffina sam ubio bukvalno iz par udaraca, kao da sam se borio sa nekim random medvedom npr. A lvl 35 je quest. Ali kako me zeznuse za trofej, sta je ono…

Jos da izbace standalone onlline Gwent i come at me bro :smiley:

Pitacu te samo ovo, contract u Skellige-u gde mestani sela godinama zrtvuju svoje ljude onom monsteru sto lici na drvo (ne mogu da se setim kako se zove monster, dal si ubio monstera ili si zrtvovao vucje meso na oltar vranama? Ako si ovo drugo, zato nisi dobio achievement. Ovo je jedan od malobrojnih missable achievemenata. Za sam contract se dobija achievement, ako nisi dobio ni za njega, moguce da on to uzima i za main achiev za contracte.

Nilfgard all the way :smiley: nikad vise od 22 karte u spilu ako koristis nilfgard. I samo skupljaj one sto vuku karte iz spila.

Imas achievement da skupish sve gwent karte. Samim tim da sam dobio taj achiev, pogadjaj koliko imam specijalnih karata :smiley:

Ubio sam Leshena, nije to problem. Dobio sam taj trofej.

Citao sam da ima jos jedan contract u velenu koji se ne nalazi na onoj tabli nego kod nekog lika na zapadnom dijelu mape. To je kao 27. contract. Vidjecu je li to tacno.

Inace pustio sam doplera da ode iz novigrada, nisam ga ubio. Da nije to problem? Mada citao sam da su ljudi isto to jradili pa su dobili trofej.

Pa ja ne znam ko je podijelio one super-cool-*****-ass savjete danas. Meni dos’o :smiley:

Znam znam hihihi