The Witcher 3: Wild Hunt

Igrao sam Gwent na maskenbalu, ali su mi karte bile preslabe. Tj. nisam pobjedio biti jednu partiju. Opet, da sam se fokusirao na sve moguce prije zavrsetka main price, trajao bi mi prelazak 400h… A ko je znao uopste za to -.-

Imam aktivan quest za kolekciju Gwent karata. Onda po tome sto ti kazes bi mi sam quest failovao. Al’ nije :smiley:

Jel se isplati da nadjem Griffin Armor set? Da ne lutam bezveze na onih 6 lokacija ako nije toliko korisno. I da ga koristim do kraja igre, a igram na normal? Sada sam lvl 11, dosao sam do dela kad stizem u Novigrad, i odigrao quest sa bankarom…
I kako se upgrade-uje armor

Meni je trebalo 170 sati. :slight_smile:

Witcher setovi su najjaci setovi u igri. Sem griffina postoji cat, wolf, i bear. Ima jos i u DLC-u ali da ne spoilujem. Moj savet je da obavezno skupljas, jer izgledaju preterano i za klasu su od bolji od svih ostalih. Upgradeujes tako sto napravis base verziju armora, opet kupis mape za dijagrame griffin enhanced armor npr. opet lokacija, nadjes dijagram , pogledas u dijagramu koji je level upgradeovan set, skupis materijale i to je to. Naravno prilikom upgrade-a koristis postojeci komad armora. pa ako recimo na levelu 15 skupis dijagram za enhanced armor koji je level17, nemoj da upgradeujes jer ces ostati bez basic armora a enhanced jos neces moci da nosis :slight_smile:

Sad znas koliko loadanje save-a traje na konzoli :smiley:

Akirise, dobih onaj trofej za contracte sinoc. U pravu sam bio, ima jos jedan contract na zapadu velena koji se ne nalazi na tabli nego se trigeruje kod nekog lika, dakle onaj uzvicnik quest. Stvar je u tome sto to niko nije pomenuo u trophy guideovima, pa eto cisto ako neko naidje na isti problem da zna da postoji 27, a ne 26 contracta.

Tek poceo? Pa vec 25h igram :smiley:
Koliko ima onda jos?? :open_mouth:

Leleeee, znaci tek sam na 10% otprilike, ja sve u fazonu da sam na pola igre…

Kako mi krivo sto ne mogu da vidim koliko sam sati igrao, bas me zanima… Pise 8 dana, lol.

Inace definitivno se isplati juriti te dijagrame za armor, ja sam upgradeovao sve na mastercrafted i sad bukvalno sve resavam bez problema. Mnogo su bolji armor i macevi od onih uobicajenih.

Plus sinoc kapiram zasto niko nije reagovao kad sam pomenuo it takes three for tango quest. Vjerovatno zato sto ga vi niste ni imali, to je bio quest koji su ubacili ekskluzivno samo za mene da bi mi skrenuli paznju da sam zeznuo stvar sa djevojkama u toku igre.

***** ti Gwent turnir da ti *****. Pola sata cekam samo da mi load-a save koliko sam puta izgubio. Pu…

Edit: Znaci, Sasha je nemoguca. Vodim je 6 karata razlike, da bi u nepune 2 minute ona mene vodila 3 karte razlike. E ako ovo nije maslo, onda stvarno…

Edit 2: ***** im rod i porod. 270 imam spil na kraju, ***** Sasha 50 - 1 kartu ima. I skine mi u par poteza 150! Namjesteno u ***** materinu.

Edit 3: Nakon 3h pala i Sasha! Od ta 3h, jedan sat je proveden, bukvalno, load-nja. I sad me *****i elf ubi.

:'Đ

Edit 4: Pobijedio turnir! Od 14h… Damn you Gwent…

Ja koristim Ursine armor, tj bear armor. Nekako mi izgleda skroz badass, sve je na mastercrafted naravno.

Inace upravo sam zavrsio igru. Svidja mi se kraj, jos sam pod utiskom pa ne znam ni sta da napisem. Emotivno su ga odradili, a i dobro su me izdriblali da se ne lazemo, prvo pomislih da cu dobiti neki mracan kraj a ispalo je fino :slight_smile:

Moram sada procitati kakvi su sve krajevi moguci da bih znao koliko sam dobro prosao, a i ima par nerazjasnjenih stvari oko nekih likova pa da vidim gdje su i sta rade… :slight_smile:

Ocjena 10/10, igra je remek djelo i bas sam se izbedacio sad jer tesko da cemo opet dobiti ovako dobru igru. Sad mi je svaka druga postala mrzna. Svaka cast CDPR, moj naklon do poda.

Zna li iko gdje naci Lesser Runestone Diagram?

Ne da mi se kupovati lesser runostone-a svaki boziji put, a samo taj diagram mi fali misa mu…

Pusticu da se malo slegnu stvari (dva-tri mjeseca), pa cu onda odigrati Hearts of Stone. U medjuvremenu cu zavrsiti neke druge igre. Cini mi se da ce tako dozivljaj biti veci, jer ako i to sada odigram onda posle vise nema smisla igrati bilo sta :smiley:

Inace dobio sam jedan od boljih krajeva, mozda i najbolji. Kad sam vidio koje su odluke uticale na kraj digla mi se kosa na glavi, bas sam imao srece. Ok, mozda i nije bila sreca jer sam igrao u fazonu da budem dobar prema Ciri a ostale ko traga, ali preispitivao sam svoju odluku u laboratoriji recimo, ko je igrao zna sta se desilo :smiley: Mada i to mi je bilo simpaticno pa sam bio zadovoljan.

Ono sto me zanima, a mislim da nisam vidio u spici na kraju, je Baron. Sta se desilo na kraju sa njim i porodicom?

pa zavrsio si quest sa njim i tad ti je receno. Imas dva ishoda. ali da ne spoilujem. tu se zavrsava prica sa njim i to je to.

Noup, gledao sam sinoc 5 YT videa, i cega vec ne. Promjenili su lokaciju u 1.12 update-u… Tako da znas da te ceka potraga ako ga ja ne nadem u meduvremenu.

Ja ni ne koristim te dodatke, runestone, oil… I za sada nemam vecih problema da prelazim igru, kao sto rekoh tezak sam noob za RPG, ali opet, igram na normal pa mislim i da nema potrebe jos sa tim da se cimam.

Ja sam presao igru sa par diagrama, tako da… :slight_smile:

Sad skupljam sve sto mogu naci. Sve diagrame sam kupio za 7-8000 gold-a, samo mi je ostao ovaj bazicni, ne vjerujem da je vise od 50g. Ali ako ga nemas, ne mozes kreirati lesser runestone, koji sam kosta od 400-700g, bez lessera ne mozes kreirati primarni, bez primarnog nema greater itd… Sto ti daje 5% pojacanja zavisi cega na oruzije i 10% na armor. Po 3 slota, pa ti vidi isplati li se…

Pojaca ti oruzije bruka. Recimo, sad imam mac koji ima 25% sanse da iskasapi neprijatelja, da krvari. Brutala :smiley:

E pa ako je tako, moracu da se bacim u potragu za njima, i da proucim kako to ide.
Fable II nije ni blizu ovako slozen bio, ovde bre samo nesto skupljam, poceo sam kuci fioke da loot-ujem. Ustanem i loot-ujem po kuci pa upalim witcher da igram i onda opet neki loot :smiley:

Lamps, samo lagano, i meni je ovo prvi slozeniji RPG oa sam se snasao bez problema. Dovoljno je samo malo da izdvojis vremena da procitas sta sluzi za sta i vidjeces da nije nista tako komplikovano kako izgleda. Igra se moze preci bez upotrebe oila i potiona ali upotri**** ih nekad, sto da ne. Procitas u bestiary koji je monster u pitanju i sta mu skodi najvise, i napravis to ulje. Eksperimentisi malo, mada mozes i bez svega toga, tako da bez brige.

Najbolje bi ti bilo da se posvetis nekom witcher armoru, i da ides ka tome da napravis mastercrafted verziju i armora i maceva. Dok to budes radio usavrsices i alhemiju, i dismantle itema, i craftovanje… Plus ces imati najbolju opremu u igri. Ja sam tek tada shvatio svrhu i vaznost onih djelova tojeka koje monsteri ostavljaju kad ih ubijes.

Inace presao sam igru a bombu jos nisam bacio, osim za unistavanje monster nesta. Ulje za mac sa vremena na vrijeme, potion takodje rijetko. Ne znam koliko pomazu pri borbama ali znam da enhanched weapon bas zna da pomogne, damage je veci.

Na pocetku igre sam mislio da se necu snaci, sve mi je djelovalo kompleksno, a sad mi je sve nekako prosto. Dakle samo opusteno, malo igraj, malo eksperimentisi i bices ok. E jedino za gwent ne mogu nista da ti pomognem, nisam ga igrao niti cu :slight_smile:

Hvala na savetima. U bestiary upazim pre svake vece borbe, tj. za vecinu protivnika vec znam kako da ih ubijem… Krenuo sam da skupljam griffin armor pa kad skupim videcemo sta dalje. Mene nervira sto sve coinse skoro potrosim ba repair armor-a.
a gwent i ja nemam nameru da igram, mrzi me.