Tutorijal: Kako aktivirati PS Now iz Srbije

Mozes da probas ali cist entropay nece proci sigurno ni tada pre godinu dana nije hteo. A paypal + entropay sam jedino uspeo da povezem preko PS Now PC aplikacije. I tada je izbacio neku kao gresku ne moze vamo tamo i ja sam vec rekao eto bacih 20 dolara/eura za Now, a sad ne mogu da ga aktiviram. Kad ono aktivirao mi je i trial PS Now i taj moj kod i povezao PayPal na PSN. I upravo ovako izgleda kad odem na Payment Method:

Pih ugasen je entropay…moze li mala pomoc kako iz srbistana da se kupi mesec dana ps now.
Samo sto sam skinuo prasinu sa Ps4 pro da odigram nesto preko ps now posto vidim da sad neke igre mogu i da se skinu na hard, nema sanse trazi pay pall ili creditnu. Nalog mi je na US Alaska nema sanse da primi nasu karticu.
Ima li resenja?

Napravi us paypal

1 Like

Ako napravim US paypall hoce li prihvatiti nasu karticu?

Nece. Ali mislim da ne moras da ubacujes karticu. Samo da imas nalog

1 Like

Na ps now mi je trazio karticu, i na moje oduslevljene prodje.
Akirise hvala ti do neba!!!
Nemas pojma koliko si mi ulepsao dan.
HVALA

1 Like

Meni nece na trial da prodje nista.
Stavio sam nalog na uk, mozda da napravim nov na us?

Drugari, aktivirao sam free trial preko PC-ja, preko UK paypala, to je proslo laganp. Problem je sto kliknem na neku igricu, tipa God Of War, ucitava, pojavi se plavi ekran onaj sa kruzicem, kockom, krugom i iksom posle 30ak sekundi i kao da se tada ps now na momenat zamrzne i izbaci mi da je konekcija sa serverom izgubljena. I tako ne mogu ni jednu jedinu igru da pokrenem :frowning:
Ima li neko resenje?

Probaj da skineš igru na HDD, to mora da radi ako si aktivirao PSNOW. Možda ti je konekcija loša pa neće da ti pusti igru u stream.

Jel postoji mogucnost da se kupi kod za ps now preko internta i onda se samo ridimuje na konzoli bez unosa kartice ili paypala ili da se kupi preko valeta kog prethodno dopunim kupovinom koda sa neta?

Pozdrav, zanima me da li ovo i dalje funkcionise. Takodje, pravim za US. Kupio sam preko kinguin-a karticu za us od 10 dolara i hteo da potrosim na Ps now, medjutim ne mogu bez payment methode… Da li treba ovo isto da uradim i da li je moguce bez dodavanja para na EntroPay? Takodje izgleda da entropay vise ne postoji …

Koristi li neko od forumasa ovaj servis?

Ja, kad ima nesto dobro, sto je vrlo retko :rofl:

Kako radi servis?

PlayStation Now will roll out support for 1080p streaming starting this week.

Meni radi bez smetnji od kad imam 60Mbs DL brzine.

Igras na PC ili PS4?

PS5 samo. PC nemam odavno :slight_smile:

Hvala za informacije, Probam ovih dana na PC. MIslim da ima 7 dana free probe.

Ima ali obicno trazi da ostavis broj kartice a nase kartice ne prolaze kod Sonija. Pokusaj, mozda i uspes.