Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

laklsaklska

lkaslkalskakakakaka
llalala

lalalalla

lalalallalala

ziv je Hiro Nakamura, hell yeah!!! I sad idemo reset od pocetka, kad god uvedu time travel u filmu ili seriji, **** hits the fan, redovno :). Negde in a good way negde jok… kako mrzim da cekam nove epizode ufff, a jos vise da cekam da se zavrsi sezona/serija, dajte bre to odmah u cugu, nema bolje :smiley:

Bas bi ti se svidele Netflix serije :smiley: Izbace odmah celu sezonu.

house of cards moram da uzmem da poskidam, jer sam gledao samo par epizoda ovako bzvz, pa taman da odgledam redom sve…

Znaci on to the Netflix!!! :smiley:

Gleda neko Da Vinci’s demons? Nema ih nema i onda zum, od sinoć 10 epizoda. Kontam da je netflixova, ni znao nisam

Gledao sam ja. Samo nisam poslednji serijal. Svidja mi se serija.

Meni opuštencija serija skroz. 5% istorija, 95% fantastika, dobre žene, golotinja svaki čaš. Baciš mozak na ler i vozi :smiley:

Ludilo odgledo prve dve sezone serija je ekstra ,skinuo celu 3 ali ima je…a prevoda nigde nema ni za jednu epizodu a engleski mi srednja žalost ,kad neće onda neće.

Pa polako, biće sigurno kroz par dana, tek je danas izašlo :slight_smile:
Meni ne trebaju titlovi, samo se iznerviram kad vidim da nešto loše prevedu, ali onda se setim koji je to posao odraditi jedan titl, a ljudi uglavnom iz hobija bez ikakve zarade ga obavljaju onda je ok :slight_smile:

Gledam sam prvu sezonu serije, i nakon toga nisam više gledao, preveo sam prvu epizodu druge sezone i posle toga potpuno zabatalio seriju, moraću skorije da pogledam celu drugu sezonu i da krenem da gledam treću. Serija se emituje na FOX-u nedeljom, tako da ko ne može bez prevoda, može na TV-u da gleda.

Inače da, višečasovno prevođenje je dosta zamorno, a jedna epizoda se ne može odraditi za tipa pola sata-sat, potrebno je bar 2-3 sata, ako ne i više. Prevodio sam Daredevil epizode 1-9, tako da znam nije nimalo lako i zato ne zameram ako ima neka greška. I moj prevod je imao greške u vidu bukvalnog prevoda na par mesta, jednostavno se posle par sati prevođenja izgubi čovek među frazama.

Rekao bih da si ih castio sa tih 5% istorije :smiley: plafon 2% :smiley:

Mogu da dam predlog ko voli tajne agente moze da gleda Legends bas je krenula druga sezona.

Je*ote jel iko pogledao The Walking Dead danas ? Damn…

Evo ja se spremam jel bila neka ludnica ?

epizoda je FUBAR. sretno s gledanjem :smiley:

Sta velis za onu dvojicu sto su uleteli u Charlie Foxtrot? :smiley: To be or not to be?

Ej, pa Narcos je više nego dobra serija!

Neocekivano dobra,odgledao je za jedno vece…Vidim poceo Fargo druga sezona ,jel gledao ko?

Gledao prvu epizodu, i vec mi se svidja zaplet. Ima slican pocetak prvoj sezoni, iznenadjujuc, da tako kazem :smiley:

Sacekacu da se zavrshi pa onda maraton…

@TheWalkingDeadS06E03 Wow, just W O W!

WARNING: BIG SPOILER - Ko nije gledao novu epizodu nek ne čita!

Jel Glen stvarno mrtav? Čitam sad komentare na drugom forumu da se on pojavio na snimanju i da nije mrtav. Međutim postoji opcija da ipak nije mrtav i da su pojeli Nikolasa, ili da je možda sve to samo neka vrsta halucinacije. Druga opcija je da jeste mrtav, što mislim da se jeste desilo, ali da će se možda pojaviti u još par epizoda kao i Rickova žena nakon smrti (zaboravio sam joj ime). S obzirom na situaciju koju su napravili bilo bi glupo da nije mrtav, jer je iz onakve situacije nemoguće izvući se, mada opet mi je bio skroz ok lik i nekako sam navikao da je uvek tu kao glavni lik sa sitnom ulogom. Odlična epizoda, jedna od najboljih otkako je krenula serija, ali mislim da će druga polovina sezone da bude žešći smor upravo zbog svega što se desilo u ove dve epizode.