Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Andrew Lincoln (Rick) izjavio je da nas otprilike isto ceka tokom cele sezone (ili prve polovine, ne secam se). Tako da sigurno nece biti smor :smiley:

Nije mrtav, da je mislim da bi odabrali malo bolji kadar. Ono je obican bait i nista vise.

Ako tako bude, super. Nadam se da će konstantno nešto dešava i da neće imati vremena za dosadne scene. :smiley:

Inače što se tiče dešavanja u najnovijoj epizodi, postoje šanse da nije mrtav, i da su zapravo pojeli Nikolasa, a da se on sakrio nakon toga ispod kontejnera, i da su Rikovi pucnji odvukli šetače na drugu stranu. Međutim napravili su jednu po meni odličnu scenu gde je mnogo toga moglo da se desi, a opet su nam prikazali tako malo stvari. Iskreno bih voleo da je mrtav, samo iz razloga što je to najrealnije, ali osećam da nije tako i da će onda onu odličnu scenu da u**** na neki način njegovim izvlačenjem iz iste. Ah well, ostaje nam da čekamo, sledeća epizoda je 90-minutni specijal o Morganu, tako da ćemo se načekati dok vidimo šta je sa Glenom.


Zavrsih drugu sezonu Walking Dead. Majko mila koja smorcina od sezone. Tek se nesto desava u poslednje 2,3 epizode. Shane is dead, aleluja bokte mazo. Nadam se da treca nece da smara toliko. Oce li Carl prestati da bude mala *****?

Ash vs Evil Dead S01E01 720p HDTV x264-KILLERS

Ja nekako pregurao i treću…ali na četvrtoj sam rekao šupichkumaterinu i batalio. Uhvatim sebe kako premotavam epizodu a to nije dobar znak…

Isto i kod mene samo sto sam i dalje uporan :wink:

Generalni koncenzus je da je 4 sezona dosta bolja od druge i trece, peta je fenomenalna, a sesta jos bolji pocetak sad ima. Ako mozes, preguraj nekako pola cetvrte da se zakuva malo, i odatle, there’s no brakes on the rape train. :smiley:

Ajd nadji mi neku poznatiju scenu od ove :smiley:

Epic scena. Nagledo sam se fora za tu scenu a da nisam nijednu epizodu pogledao.

I onaj klip ta scena nepromenjena sa naslovom: Rick finds out Coral is gay. Umro sam.

Kad sam stvarno doso do te epizode plako sam od smeha iako je tragicna scena :smiley:

Rick Grimes, King of Bad Dad Jokes.

Procurela peta epizoda arrowa. SD je, zvuk ima tu i tamo neke greške i efekti nisu doradjeni, ali sasvim gledljivo ko ne može da sačeka četvrtak.

U bre pa nije on neznam gde…

Secam se kad je bio Stargate Atlantis, kanadska verzija izadje cela sezona za mesec dana, a u US kasne sa emitovanjem samo tako hehehe

Ubedljivo Heroes je najaca [emoji1]

Nije loš ovaj Ash vs Evil Dead. Ima neki svoj Cheesy šarm. Biće interesantno gledati šta će raditi sa serijom.

A Arrow čekam da gledam kad treba, gledao sam samo jedan film, i to xmen, bez efekata. NIKAD VIŠE. Radije ću čekati nego trčati pred rudu.

Ma ima efekata, možda sam ja preterao, samo eto nisu doradjeni.

Da. Bilo je prokleto urnebesno, ali nikad više ne mogu da gledam taj film a da ne plačem od smeha. U neku ruku je bilo interesantno videti kako izgleda film bez efekata, ali opet, ono je bilo užasno i sa i bez efekata. Dat Deadpool… :+

Odgledacu Arrow, bas me zanima kako rade efekte. Valjda ne moze biti gore od premijere trece sezone. Na pola metra od kamere Arrow udara lika i ovaj se kao pravi a na kameri vidno masi facu :smiley:

haaaa jel znate ko se pojavljuje u Arrow? :smiley:

U danasnjoj Epizodi se pojavio Constanin

i 5 bambija za tebe :wink: