Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Au ljudi kakva epizoda ostao sam bez rijeci, sta se sve odigralo au…

Jedno pitanje, da li je opet snimak golo g kao prosli put kada je izasla ranije ili ima sada HD da valja?
Video sam da pise da ima ali reko da li je neko skinuo. Nisam kuci…

partis private tracker napravite nalog i rokate, ja sam tu skinuo 1080p :smiley:

Sinko bices bespotrebno banovan
Skini link odmah!

Greska, sorry…

Vidim da te ponelo. Razumem te. To je GOT :smiley:
Ali pazi. Pravila su pravila… Bilo bi mi zao da stradas samo zbog euforije.

Nisam ocekivao da ce se link pojaviti kad sam pravilno napisao ime trackera, nisam znao za to :confused:

Ma fora sa tim sto ako se kace piratski linkovi moze da nagrabusi sajt a mozda i onaj ciji je.
A to niko ovde ne zeli. Zato je to zabranjeno na svim forumima.
Nije to hir admina. Posto i oni svi vise na torentima :smiley:

1 Like

“Greskom” je emitovana 6. epizoda pa skinuta sa streama posla 1h, sasvim dovoljno da se razdele kopije.

muchas gracias spanci :smiley:

Ako je onaj ružni Webrip u pitanju, neka hvala.

1080 p samo nadjes dobar torrent i lagano, ja sam gledao u 1080p

nije epizoda kao ove 1080p.AMZN.WEBRip sto su do sada izlazile . losiji je kvalitet.

Moguce, ali opet nije lose i jos je bolje od 720p tako da se moze lijepo gledati

Cuvaj se spoilera na svakom su koraku, vidjeces sta te ceka uh.

Više niko ne gleda na televizor. A treba da damo doprinos makar gledajući reklame. Kakvi smo ljudi…

Potpisujem.

Što prije treba pogledat epizodu. Ne mogu otvorit ništa a da spoiler ne pročitam :anger:

1 Like

Epizoda je stvarno vrhunska. Balans moci se mjenja iz epizode u epizodu, bilo je I akcije I zanimljivih otkrica (za likove koji nisu znali kompletnu situaciju), a ulozi su sve veci I veci.

Da sada izadje komplet osma sezona, pregledao bi je u jednom dahu pa sutra na posao krvavih ociju. True story.

PS. Jedan nas covjek ode u Spaniju I odmah kriminal I piraterija :smiley:

3 Likes

Ova što očijuka sa maloprstićem mi izgleda kao Katarina Živković, zvezda Granda

Odlicno si opisao epizodu. Ahah, kada bi izasla 8 sezona ne bih dosao na posao krvavih ociju.
NE BIH DOSAO! :smiley:
Koliko je bilo jakih scena, sto nema bre neki nastrani smajlic koji se samozadovoljava :slight_smile: