Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Ja sam bas odusevljen. I tim simbolicnim krajem. Postao je sve sto nije zeleo i sto je mislio da nikad nece. Moze i da se zavrsi sada ali se nadam nastavku. Mnoogo mi je prirasla za srce.
Ciro mi je bio najbolji lik.
Inace bio sam u Napulju i to sam obisao i to neke ludacke krajeve i to sve motorom. Neke i prepoznajem iz serije.
Tamo je stvarno ludilooo.
E vozimo kroz tunel koji ima 4 trake a 2 od toga zatrpane smecem. Tunel oko 500-700m
Ludilo je Napulj. Ceo taj jug Italije. Zato mi se dodatno svidela serija.

Da, i izgubili smo se bili isto. Neka moja ekipa i ja. Gledali nas bledo na motorima bili. Ni mape ni gps nista​:grinning: Ono bas kao iz serije, a kapiram da je neko iz zapadne eu da bi se isekli. Jedino ono kao mi smo turisti iz srbije i bole nas uvo :grinning:

City on a hill

Barry levinson- kombinacija The Wire i Homicide samo je radnja u Bostonu a ne u Baltimoru.

Kevin Bacon prljavi FBI agent.

Mislim da ne moram dalje.

4 Likes

Završio Breaking Bad u roku od 7 dana
Nikad bolju seriju u životu nisam odgledao, niti ću, siguran sam
GOT i černobil ne mogu ni da priđu
Po mom mišljenju BB 10 čista, GOT i černobil 7,5-8

2 Likes

E sada BB je serija koja ce se uvek gledati i hvaliti…i zasluzuje svaku ocenu…ali ne mogu je uporediti sa GOT ili Černobilom…jer koliko samo truda, znanja i para treba da se naprave serije poput GOT ili Cermobila…sada GOT je razocarala sa završnom sezonim ali to ne umanjuje da su vizuelno i epski uradili zavrsnicu serijala…

1 Like

Mene je BB zestoko smarao do 3 sezone ali posle je vrh ali opet bih rekao da je overrated i za mene GOT i dalje ostaje number 1.

100 ljudi, 100 cudi…
Za mene je BB malo precenjena.
Odlicna serija svakako, ali ima toliko glupih situacija u seriji.
Epizodu sa muvom necu da komentarisem i zaobidjite sa odgovorima da ta epizoda ima posebne motive u sebi. Ko je uzivao u 40ominutnom gledanju lovljenja muve, sa jako providnim krajem te epizode.

Da me ljudi pogresno ne shvate, uzivao sam u seriji i zaista jeste dobra, ali najbolja ikada… Nikako.

Kako serija koju hiljade i hiljade ljudi nisu mogli da odgledaju ni prvu sezonu zbog dosade, moze da bude u konkurenciji za najbolju seriju ikada?

2 Likes

Moja ocena za bb je 2

2 Likes

Ali bukvalno @jahalang0112
Mogu da kažem da sam pao u mini depresiju jer više nema likova iz serije.
Kome se serija nije svidela jednostavno ne voli taj žanr, ništa više.
Imdb nema pojma.
Ja razumem sve, ali da serija Černobil koja ima 5 epizoda bude ocenjena bolje od BB pa čak i od GOT je smešno.
Jer je serija 2 sata duža od filma Titanik.
Ne može da se poredi 5 i 62 epizode.

1 Like

Ne moze da se porede.
Realno Cernobil mu dodje vise kao dokumentarac nego serija.

Boze kolika je greska sto ne govore na ruskom bio bi to pun pogodak.

2 Likes

Isto, i ja tako razmišljam.
Sve se vrti oko nuklearnog reaktora i zna se da će da eksplodira…mislim nikakva neizvesnost koja je krasila GOT ili BB.
Mada shvatam da ima ljudi koji nisu čuli za Černobil, ima nas raznih.

1 Like

Zavrsio sam Lucifera, tj pogledao sam sce epizode koje su trenutno dostupne i nemam blage veze dal ce biti jos ep. Ja bih seriji dao ocenu 8. Vidi se da nema neje konkretne radnje i smetala mi velika kolicina romantike izmedju likova a pogotovu sve koje su imale veze sa glavnim likom jer ipak je on djavo. Najjace sezone su mi bile prva i cetvrta a najslabija treca koja je imala i najvise ep. Sad mozda pogledam i Constantine pa da ih cisto uporedim posto sam sve vreme mislio da su jako slicne a verujem da nemaju veze jedna sa drugom.

I mean… Šta si očekivao od CW serije? Normalno je da ima patetike i onih will they/won’t they bullshita iz debilnih razloga.

A nemam pojma po čemu bi uopšte uporedio Lucifer i Constantine. Totalno drugačije serije i tonovi u serijama.

Poredio sam ih zato sto sam neiskusan u tim oblastima i mislio sam da je slicno. Ovo mi je prva serija, a da nije anime, koju sam pogledao. Razlike su ogromne i trazim neke malo mracnije serije da gledam jer su japanci otisli u tri lepe

Ovo moja preporuka…mracnije od ovage teško…hahaha odlicna serija…

1 Like

Onda bi trebalo da ti Constantine bolje legne. A za japance… Yeah… Ima par OK stvari, ali sveukupno…

A ako naprave neku ok mangu sa mračnim temama, onda se ne updateuje po pola godine, ili autor digne ruke i počne da može shit.

1 Like

Pogledao sam par recenzija i mogu reci da mi se svidja. Cim zavrsim sa Constantine dacu sansu i ovoj seriji. Hvala za preporuku

1 Like

Uh jedva cekam da ovo izadje , serija o nastanku Wu Tang Clan-a kultnog Hip Hop sastava.

Serija izlazi pocetkom Septembra, znaci za 2 meseca , verujem da ce da pokida, eto pa da napokon pravi ljubitelji pravog Hip Hop-a dobiju jednu pravu seriju posvecenu tome :wink:

1 Like

Danas je izasla 3 sezona La case de papel na netflixu i ima 8 epizoda, upravo odgledao prvu epizodu i odlicna je.

2 Likes

Zavrsio juce True Detective drugu sezonu. U potpunosti razumijem razocarenje koje je vladalo kada se serija pojavila posto sa TD prvom sezonom nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka. Pisanje nije ni blizu nivoa prve sezone, ovde prije svega mislim na dijaloge, ali I na razvoj likova. Jedini zanimljiv lik je Frank (Vince Vaughn), ali I on sa svojom krutom glumom nije pomogao. Ostali likovi su samo ovlas napisani tako da glumci nisu imali nesto puno sa cim ce da rade. Romanska na kraju mi tek nije bila jasna, posto osim blizine dva detektiva ne vidim drugi razlog zasto bi zavrsili zajedno, a kamoli izjavljivali ljubav.

Zakljucak je kao da su imali dobru detektivsku pricu, ali da bi privukli ljude odlucili su naknadno da je brenduju kao True Detective.

2 Likes

Sad se baci na trecu sezonu da vidis kako su se popravili :grin: