Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Neću više kačiti GOT memove… , ali jače je od mene :joy:

Chernobyl najbolje ocijenjena serija u istoriji na IMDB-u.

Ko je gledao zna i zašto.

Plus, ne mogu da useru kraj kao u GoT-u. :stuck_out_tongue:

2 Likes

1 Like

Da, poceo da je gledam, master piece. Odusevljen sam, hbo ne moze da promasi sa mini serijama

3 Likes

Nakon dugog vremena ipak sam odlucio da krenem da gledam Lucifera. Razmisljao sam se dugo izmedju njega i Constantine pa mi je imdb bio presudan. Iz nepoznatih razloga mi je serija legla cak iako sam mislio da onako nes ne bih nikada gledao. Vulgarnosti koje su zastupljene u seriji ipak imaju nekog smisla pa nije tipican fanservice. Glavni lik je savrseno legao ulozi. Pogledao sam tek prvih 6 ep i trenutno ide to, videcemo kako ce se zavrsiti.

Prva sezona i nije nešto posebno, druga i treća su bolje. Ja upravo gledam 4-tu, odnosno privodim je kraju i malo su je još poboljšali, odnosno napravili ozbiljnije - nije detinjasta kao prethodne sezone. Sve u svemu, kada želiš da opustiš mozak - odnosno da pogledaš seriju, a da se preterano ne zamaraš sa radnjom, onda je Lucifer tu skroz ok i sasvim je solidna serija.

Ono što mi se svidelo u seriji je način kako su prikazali pakao, totalno drugačije nego u ostalim filmskim izvedbama i realno ovo je mnogo gora varijanta od večne vatre i bockanja u debelo meso. Kad kažem svidelo, mislim na izvedbu, a ne na sam smisao pakla, večno prolaziti korz jednu te istu patnju sa uništavanjem psihički onoga ko je zaslužio da se pati, je opaka kazna koja daleko više boli i teže se podnosi od fizičke.

2 Likes

Catch 22…samo to cu napisati a ljubitelji serija ima da je odgledaju i zahvaliće mi kasnije…

Poceo da gledam twd, ranije sam pocinjao, ali ovaj put sam bas omađijan, stigao do 2 epizode 2 sezone, kontam da ce kasnije dosadit, ko i vecini, mada 9 sezone je previse. Za sad odusevljen

Cek kad pogledas sestu epizodu, tu se ljudi nakace ko blesavi na seriju

Sve preporuke za ovaj dokumentarac/seriju.

2 Likes
3 Likes

Preporuka za Bodyguard seriju u glavnoj ulozi Richard Madden (Rob Stark iz GOTa) za sada serija ima 1 sezonu od 6 epizoda i mnogo je dobra.

Good Omens

Fantasticna knjiga, a serija odradjena skroz u skladu sa istom.

1 Like

Sad je trend da sezona ima 6 epizoda… Katastrofa.

1 Like

Ja sam o bodyguardu trtomudio pre jedno 7-8 meseci, niko ni da prokomentarise :smiley:

Mislim da je tu kraj i da nema dalje.

Iskreno i ne bi trebalo da prave 2 sezonu jer je kraj odlican i sve se fino poklopilo :smile:

Da li neko gleda Gomorrah? Meni je odlicna serija.

1 Like

Pogledao sam je citavu… Odlicna serija, mada me kraj malcice razocarao.
Valjda se snima nova sezona, pa cemo videti :slight_smile:

Napuljski naglasak je gotovo skroz drugi jezik u odnosu na italijanski.

1 Like