Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Realno PC ne sluzi samo za igre.

Ne sluzi ali ko god zeli da uziva i da igra igre sa dobrom grafikom i pritom da ne potrosi 1000+ evra uzece konzolu.

Realno ja mogu samo da uzmem .
A da imam para kupio bi sve. Ako nemas para dovoljno onda bolje izaberi soni za 150e i cepaj igre koje ipak izgledaju vrh.

1 Like

Vezano za ove gore postoe, da sada ne citiram.
Meni da PC pase, pare mi nebi bile problem, sigurno…nego jednostavno ne mogu, ne vidim sebe da sedim ispred PC-a i igram igre, pogotove nikako na tipkovnici(da znam mogu spojiti i kontroler) ali nije mi to to, opet sedim za "jebe_im PC-jer(da za mene je jeb_ni PC). Meni nema do dobrog TV-a + konzola i uvaliti se lepo sa kontrolerom, on/off i rokaj…kakvi PC bakraci(za mene)…Od nikada mi se igranje za PC-jer nije svidjalo, malo sam i ljubomoran na PC igrace, da mogu igrati za PC-jer bi sada uzivao u boljim igrama sa vise fps-a i nativ 4K rezom…

EDIT:

Da budem iskren da mi neko pokloni i to najbolji gaming PC , verujem da sigurno nebi presao igru a kamo li igrao za njime…Ponavljam - skidam kapu onima koji mogu “blejati” ispred PC-a i igrati igre.

2 Likes

Za 1000€, možeš da kupiš X i 4K HDR TV :smiley:

1 Like

[quote=“Milan89SD, post:206, topic:7021”]
Za 1000€, možeš da kupiš X i 4K HDR TV :smiley:
[/quote]Nemoguce izvedivo…verujem pa niti za Black Friday…

Sa 4k HDR TV-om ne sigurno, sa fake HDR + 4K da, racunaj blizu 2000e pa tamo na gore 2000+e. 4K HDR(pravi naravno) TV i X.

Igrajte se deco i uživajte. Gledajte više sadržaj, gameplay, priču…

Tv samo nek ima hdmi. Ionako nemamo vremena za gaming, koji piksel/fps tamo vamo… da ga jebem

Veruj mi ja sam vise vremena proveo gledajuci serije i filmove, nego igrajuci igre, zahvaljujuci Netflixu koji ima 4K i HDR serije i filmove, takodjer i torrentima, koji danas imaju brdo filmova, serija sa 10 bit HDR podrskom + 2160p(4K) rezolucijom. Ali da budem realan HDR mi nije nesto posebno kada gledam film, ali za igre je dusu dao, dok je 4K druga prica…

6 Likes

2 Likes

4 Likes

5 Likes

Jeste lep je Origins ali Horizon je stvarno vrhunski odradjen. Pogotovo Wilds DLC. Nekako mi je mnogo lepsi nego osnovna igra. Da li taj sneg ima uticaja ili sta je. Samo znam da prelepo izgleda.

1 Like

Na vanila verziji Origins ne moze da prismrdi Horizonu.

@jahalang0112 Vidim da si fulao temu, prebacio sam ti SS…

1 Like

Aj neka neko promeni naziv da ne bude da se odnosi samo na PS4. Nego da kacimo sve ovde i sa drugih konzola.

2 Likes

U pravu si, preimenovana je tema u Gaming umesto PS4.

2 Likes

Brutalni screeenshotovi @jahalang0112

1 Like

Jel to na X ili ps4??

c74f47a0705fb8414d8be2116d76acd939e726dd_1_690x387