Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

5 Likes

Jel igras na Pro? Na obcnom PS4 licno mi lepse slike ispadnu direktno iz igre nego putem Photo Mod-a.

Da, da, na Pro. :slight_smile: Pa ne znam, uključen mi je supersampling pa možda i to pomaže. Imam oko 90 slika, čak su nam neke na istim mestima iz skoro istih uglova :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Hehe vidim po slikama da su daleko bolje nego moje, a svasta sam pokusavao da ih ulepasam :smile:

1 Like

kakva lepota!

13 Likes

1 Like








4 Likes

2 Likes

5 Likes

Najlepša igra definitivno.
Mogli su ladno da je ture kao launch za PS5 :grin:

1 Like

Forbes je u članku prozvao najlepšom igrom svih vremena, iako o ukusima naravno ne vredi raspravljati.

Nisam baš siguran da li je lepši od RDR 2 ili God of War, ali to je već stvar ukusa, GoW nije open world, a svet u RDR 2 je možda za nijansu detaljniji, ali je paleta boja u kombinaciji sa dinamičnim efektima vetra neverovatna u Tsushimi.

1 Like

Meni malo bojama i vizuelnim stilom vuce na Rime ,koji mi je bio prelep, stvarno dobro izgleda, drugacije od vecine igara.

Ne znam samo sta te podseca na Rime kada ni boje a ni stil nisu ni slicni. :joy:

Nije bas sve - lip sync je jako los, kao i poneka tekstura. Ali to ne kvari celokupan utisak u tolikoj meri.

Pa nemam pojma, mene apsolutno ne podseca na Rime ni u najmanju ruku. :joy:

Da, fast travel je neverovatno brz. Samo kada se setim kako je to u Witcheru.

Bice ih u par navrata, ume da deluje bas lose ali i dalje nije bagovito kao Andromeda sa pogledima. :joy: Jbt ne znam kako nema SS iz Golden Temple-a. :joy:

5 Likes

Stvarno je prelepa igra, secam se kada sam je prvi put igrao. Nisam mogao da se otrgnem utisku koliko je igra prelepa. Na momente imas osecaj kao da gledas film.

Rime je lepa igra, ali Tsushima je svetlosnu godinu ispred.

Ne znam zasto ali me podseca, na bas bukvalno da je to to, nego kao Rime na steroidima, tako neka sarenost i pastelnije boje, ovo svakako mislim u pozitivnom smislu.

1 Like