Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi

Slike izgledaju dosta dobro, skoro fotorealisticno. Problem su taj pop-in tekstura i performanse…

Svi smo svesni da se u filmove ubacuju pripadnici raznih vera I nacionalnosti samo zbog veceg profita. Zasto bi sa igrama bilo drugacije.
Citao sam clanak da u Kini postoji odredjen broj stranih filmova koji se mogu pustati u bioskopima, cini mi se 50 na godisnjem nivou ali nisam siguran. I to odredjuje neki njihov komitet po zastupljenosti kine I kineza u tom filmu. To je poprilicno veliko trziste pa bi smo uskoro mogli da ocekujemo kako kinezi I prezive u horor filmovima umesto sto prvi poginu. :slight_smile:

Na zalost, to je postala normala-praksa budimo realni i kod drugih dev. , da izbace polu igru-proizvod u prodaju i kroz 2-3 meca dobijemo “pravu igru”, ne bas toliko kao kod Ubi-ja ali, isto…
Inace ista stvar ovako veca je bilo sa AC Unity i Syndicateom(kada je ova generacija konzola u pitanju), jednu i drugu sam uzeo na day one, posto obozavam AC serijal, ali ovo ce ipak sacekati dok ne izbace par patcheva i ispeglaju je. Inace ja obozavam Ubisoft-ove igre da se ne lazemo. I zao mi je sto se isto desilo sa Origins-om posto igra obecava, a pogotovo mi se svidja posto je na njoj radila ista ekipa koja je radili Black Flag(ako se ne varam to sam ovde na forumu procitao). Samo neka izbace sto pre patch - patcheve…

1 Like

Assassin’s Creed je fantastičan serijal, ne znam čemu toliko pljuvanja. Trenutno prelazim Black Flag i definitivno s obzirom da nisam odavno igrao AC mi se baš vratila želja za istim.

1 Like

Potpisujem, serijal je odlican samo sto stalno imaju problema sa optimizacijom i bugovima ali da se to srediti i onda se moze fino uzivati u igri.

2 Likes

Pa ti si sad ub’o jedini deo AC serijala koji je bas bas dobar posle dvojke :slight_smile:

2 Likes

prva slika kao da je Alisa u zemlji cuda a ne Bloodborne :smiley:

@jahalang0112 mislis da je ovo dovoljno novca za Bloodborne 2.

2 Likes

Driveclub? Dođe i čika pleja na red?

Bas danas trazio disk, zaturio ga negde u selidbi.

Nastavak agonije, doduse sada u 2d stilu.

Šta je ovo, Final Fantasy 7?

Salt and Sanctuary.
Btw ceka te Titanfall, koji ces moci da vidis tek u sredu. Posto putujem sutra ujutru za Bor. Ili hoces postom da ti saljem :smiley:

Ma nek bude u sredu. Plaćam pšenično.

1 Like

Mogao sam i ja postom :joy:

2 Likes

Malo probranih slikica (napravio sam preko 40 slika :scream:)

2 Likes

ala si se naspoilovao :smiley:

Pa i nije toliko strasno. Ko god da je bilo sta pratio o igri video je da ce biti Trials of Gods i da je igra o Assassinima. A ostale 3 fotke otkrivaju nesto ali opet ne kvare pricu. :rofl:

“Profa iz sunčane Španije odlazi za Kanadu”.

1 Like

Jel realno da ova igra ovako izgleda??? Jedva cekam da ovo probam!

1 Like

I to sve na vanila PS4 :grin: