Vaši Youtube Kanali - klipovi

Prebrzo ibacuješ klipove. Dva dnevno mislim da je sasvim dovoljno, mada može komotno i po jedan. Ne pratim walkthrough klipove/kanale na youtube, ali svejedno sam ti udario subscribe. Nadam se da nećeš brzo odustati od ovoga, znam dosta ljudi krenu furiozno i već nakon par dana batale to snimanje.

ja sad izbacujem dosta jer sad imam vremena :stuck_out_tongue:

posle ce biti 1 na 2 dana kako stvari stoje…

evo sad kacim jos jedan i za danas je dosta… i to sto sam 98 puta poginuo pa dok isecem te delove itd itd itd

A ok, ali zar nije bolje sad kad imaš vremena, snimiš koliko god možeš (primjer 8 klipova), edituješ ih i spremiš u arhivu. Danas uploaduješ dva iz te arhive, sutra nemaš vremena da igraš, nebitno, ali već imaš dva spremna za taj dan i samo ih uploaduješ. Opet kad budeš imao vremena nasnimaš još pa u toj arhivi bude npr. 16 spremnih klipova, a ti opet nastavljaš po dva uploadovati. Tako zadržavaš kontinuitet, a gledaoci bez obzira na tvoje obaveze i slobodno vrijeme imaju svaki dan materijal za gledanje.

ta ideja je vec odavno razmotrena :slight_smile: i to i planiram da radim, sad sam cisto nagruvao da ima sta da se gleda dok sve to zazivi, ako i zazivi, ajd da gledam optimisticki na to…

S obzirom da je Vlada tek počeo da se bavi ovime, sada je bitno samo da izbacuje redovno, i ako je moguće da ubaci commentary što pre, jer danas svako ko ima dosta subova radi i commentary i facecam. Meni su naprimer 100x bolji klipovi bez facecama, dok commentary volim slušati, npr. Fskpz kanal je super po meni, iako ne pratim te klipove, jer igre koje me zanimaju igram, ali mogu npr. Part 1 da pogledam par minuta čisto da vidim kakav je gameplay ako nisam još počeo igru ili ako se dvoumim da li da igram.

Rekoh ja vec da cu ubaciti komentare, bez snimanja face i toga, sta ima ko mene da gleda :P, ok ajde za slusanje, slazem se… samo opet sto manje komentara da ne davim ljude za dz. Jedini problem mi je trenutno taj sto ne mogu da snimam nocu komentare, jer jbg imam malo dete, ne ide sad ja u drugoj sobi da urlam, do duse necu urlati ali se opet sve to cuje…

Sve u svoje vreme…

Evo ga onaj klip od juce u 1080p varijanti:

YouTube ga samo tako iskasapi sa njihovim bitrateom. Verovatno se desava jer im je bitrate negde oko 3k za 1920x1080 :smiley: Pa zato i 60fps izgleda cistije, manje pomeranja izmedju frejmova pa izgleda manje mutnije. Recite iskreno, da li je prihvatljivo?

pa ok je bolje nego 720p, tj mnogo bistrije sada, da je u 60 jos bi skinulo malo blura, ali posto vecina ljudi kod nas i onako gleda u 720p onda nema sta da se brines… tj svima je setovano na AUTO pa prema konekciji bira kvalitet snimka. Imaj na umu da ce neko gledati i u 480 il iu 360p. Mada sto kvalitetnije to bolje i za nize rezolucije posle

Gameplay #6 ujedno i najduzi klip, posto je dugacka misija, ali ima i dobar twist na kraju :slight_smile:

za skullove znam, ali ovde je bila fora da iskoristis ovaj Honey Bee rocket launcher… u prvom klipu je bilo beganje :stuck_out_tongue:

The outro :smiley:

Jos mora da se poradi na njemu, animira slika malo (i nadje bolja), proporcije elemenata dovedu u red, itd. Ali kada vidim sta sve imaju ostali kanali, zadovoljan sam :smiley: I provalio sam zasto je slika onoliko mutna… Zbog VP9 kodeka. Yup. YT je nesto zabagovao i prebacio mi na AVC. Slika je bila za 10-20% cistija. To je taj next gen codec na delu :monkey:

Moze moze, hebes ping uvek mogu da bacam bombe :stuck_out_tongue:

@aLx @[URL=“http://www.xboxrepublika.com/member.php?u=1472”]studiovpc @[URL=“http://www.xboxrepublika.com/member.php?u=5610”]Garrus Swagarian

Racunajte i mene za sutra, nisam doktor al’ mogu da pogledam :smiley:


edit : ne pitajte za 98, davno sam registrovao acc, ne znam otkud mi bas taj broj, 91-o sam godiste :smiley:

Racunao sam da upalim sutra prvi put kad igramo radi maksimalne za*ebancije, ali uzecu danas da testiram taman snimanje, da ne ulazim nepripremljen na bojno polje :slight_smile:

Vazi, bicu kod kuce, samo recite kad. Skajp je zlojeb69 pa me izdodajte.
@grandmaster.black gasi te aimbotove bre :stuck_out_tongue:

Inace cuo sam da ima problema malo oko party sistema, tako da mislim sto nas manje ima manje cemo problema imati. Oce nekad da ubaci pola ljudi a pola ne ubaci u partiju i tako te gluposti. Ipak je beta bem mu misa :stuck_out_tongue:

Edit: E da i Origin je Zlojeb (cudo veliko), da mozete da me dodate.

Računajte i na mene, samo javite vreme malo ranije i taman da se pucamo malo, dodao sam vas sve na Origin. I da, malo teže da ću pričati preko skajpa, pošto mikrofon već godinama ne koristim, znam da sam davao nekome odavno, tako da… :smiley:

Zato lepo kazem da pricamo preko skype-a a igra ce da pici svima svakako…

Elem ovako, veceras posle 22h ili sutra posle 22h? Sta vam vise odgovara

Posaljite mi svi vase skype nickove na PM kako bih vas dodao na skype odmah u grupu pa kad krenemo da igramo samo se ukljucite i voziiiiimo


Pi… voleo bih i ja malo da se zezam sa vama, ali em nemam mikrofon, secate se objasnio sam vam u jednoj temi, em sam jos i bolestan, a vec sam pitao u temi 'Sta igrate" da li planirate neki party. :frowning: Ah da ni skajp vise nemam zadnji put sam ga koristio pre 6 godina.

U 22h? Kako tad da se derem? :smiley: Spavaju ljudi. Oh well :stuck_out_tongue: