Wii-U Brew?

Čitam sad na netu ko registruje mario kart u periodu 31.5-31.7 dobija još jednu igru besplatno od ponuđenih


***** cekanje, ako imas odakle nabavi bunduru i uzmi zeldu sa mario kart i miran si neko vreme. Tako bi ja uradio. Ili Wonderful 101 ili Monster Hunter, sve su duge i dobre

Wiikey U preorders will open soon!

A lot has happened recently and we are now confident to launch Wiikey U! You can look forward to other exciting WiiU news in the coming weeks…

source: Redirecting...

Ako bude prphodno tj povuče se voda sa puteva idem u Njemačku

Послато са XT910 уз помоћ Тапатока

Kad je facebook postalo glavno sredstvo informisanja onda i treba da svi potonemo :cash:.

Pojavili se i neki ključevi za igre izgleda gotova stvar samo još 300 evrića da spremim

Vest se prvo pojavila na twiteru :slight_smile: konzola plus ode i reseno, hdd na usb valjda imas :slight_smile:

Sent from my iPhone

Jos zanimljivije od svega sto su se odjednom pojavili i ripovi svih Xbox One igara… Mada to se pojavilo cim izasle igre, tj prvi rip, ali ovo sada odjednom nice kao pecurke

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Takoder i Ps4 igara. Nece li bog dragi dat… :smiley: :beer:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

E sad, samo koliko će to zadovoljstvo biti, pa da krenem sa štednjom :slight_smile: Taman će biti Smash Bros, Hyrule Warriors i valjda će konačno sad na E3 btii nešto o Zelda U :slight_smile: A još i Wii biblioteka…

Bogami se krenulo

Following up on the PS4 Debug Test Kit Unboxing and PS4 Test Kit User Interface video footage, today harryoke has made available a PS4 Debug / DEX / Test PS4UPDATE-TestKit-GEN2-1_501_041.PUP update file for those interested in examining it.

Ima i DL linkova samo nisam htio da ih stavljam.
Ajmo bit ce kao sto sam i ocekivao do kraja godine one su razbijene bar jedna def.
Za ps4 ima vec TR,InFamous,Thief… da ne idem u off.Nisam htio novu temu otvarati za jedan post.

I da zbilja nezz sto im je tako dugo trebalo da razbiju WiiU.Ne bih rekao da je bas zbog slabe prodaje

Mislim da to ima udela, ali i nedostatak nekog razloga za hakovanje. Sad već ima: Mario kart, a treba još dosta dobrih igara da se pojavi, tajming za ovo je previše dobar da ne bi bilo povezano, zar ne? :slight_smile:

ma bre cekaju hakeri da se zavrsi ispitni rok pa da lepo zasednu na leto da rese te konzole hehehhehehheheh

Ha jbte sad se vec prodaju kao lude sto ce tek biti nakon homebrew ne mogu da zamislim:OO

@werta tebe ne interesuje wii U nije 1080p na 60fps :slight_smile: xexe

U pravu si mene ne zanima WiiU jer bas i nisam fan nintenda niti sam ikada bio jer me njihove exc bas i ne privlace,a ne iz 1080p razloga.Ovo ce biti super jer mogu da nabavim WiiU cisto radi zelje da fino odigram zeldu,maria i donkey kong-a.Vise me zanimaju Xbox i Ps da.iako jako zelim homebrew WiiU-a

Jedini covjek na forumu koji pobije sam sebe 15 puta u istom postu :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

ovo stvarno mora da se obrazlozi na detalje, cisto da pokusamo da shvatimo

U pravu si mene ne zanima WiiU jer bas i nisam fan nintenda niti sam ikada bio jer me njihove exc bas i ne privlace

  • dakle ovo je necu piskim

Ovo ce biti super jer mogu da nabavim WiiU cisto radi zelje da fino odigram zeldu,maria i donkey kong-a.

  • a sada ocu piskim iako me njihove exkluzive ne privlace, hmmm pa cekaj bre odluci se :smiley:

Vise me zanimaju Xbox i Ps da

  • na ovo no comment prezvakano je vise puta, ali ajd sad…

iako jako zelim homebrew WiiU-a

  • i ponovo ocu piskim ili mozda i necu?!?!?!?

Care to elaborate?

Momak ima vise gaming licnosti i onda jedna oce jedno a druga nesta drugo. Da bi ih ispostovao mora napisati komentar i jedne i druge (ili vise) gaming licnosti. Werta je odlican momak, samo nastavi i ne obracaj paznju. Za sebe i svoje potrebe uzimas a ja znam da ces ti objaviti cim sta izadje na wiiu.

Dosta s OFF-om

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

@lordish nekromanser :slight_smile:
Nema sta @werta uvek pokrene lavinu dobrog raspolozenja u nekoj temi :slight_smile:

Srry za off

Sent from my iPhone