XBOX 360 vesti i informacije

Mogli bi vidim oni svasta ali nece da bi mogli da izbacuju svaka tri meseca nov dashboard.

NE, Bing je search engine!

Nadaj se i dalje posto od tog tvog nadanja nema nista, jedino ako kupe ceo studio(eat sleep play) a to je tesko izvodljivo cak i za ms, ipak je twisted metal igra koja je izlazila samo na ps konzolama, mada danas je sve moguce ali ipak nema sanse da ce biti i za box, jefie je jefie on samo pravi dobre ekskluzive za sony konzole :slight_smile:

Hitman: Absolution - Debut Trailer, CGI naravno, od samog gameplay-a nista, kao sto je i obicaj u prethodnih par godina kada izadje pocetni trailer za neku igru:

[SIZE=“5”]Electronic Arts testira sledeći Xbox[/SIZE]

Electronic Arts testira rani prototip sledeće Xbox konzole! Upravo tako, ako je za verovati anonimnom izvoru, velika izdavačka kuća dobila je „arhitekturni“ primerak novog Xboxa. Njegove specifikacije dakako nisu poznate, ali je rečeno kako je došao u PC kućištu, što je navodno standardna praksa za konzole u vrlo ranoj fazi razvoja. Naravno, Microsoft nije želio komentirati ove navode, tako da zasad sve ostaje na „rekla-kazala“, što bi moglo potrajati i do godinu dana jer još jedan, također anoniman izvor, tvrdi da MS na ovogodišnjem E3 sajmu ne planira parirati Nintendu predstavljanjem nove konzole.

Uuuu scaryyyy :slight_smile:

Sve je to lepo, nego ako je ono jaypad,ja nzm ko ce to moci da pohvata te silne dugmice a da prste ne izlomi.

Integracija PC-a i Live Servisa :

Potpredsjednik Microsoftovog globalnog marketinškog odjela, Mike Delman, otkrio je da kompanija namjerava na PC platformi ponuditi svoj XBox Live servis kroz integraciju sa Windowsom 8. Ne sumnjamo da će ovo sa sobom donijeti i pregršt Windows 8 ekskluzivnih igara, baš kao što je bio slučaj sa Halom 2 na Visti.

XBox Live je X360 servis koji zahtijeva plaćanje pretplate za igranje multiplayera već kupljenih igara, pristup Facebooku, Netflixu (iako je filmove potrebno posebno kupiti) i slične stvari. Servis također omogućuje i kupovinu igara i DLC-ova, slično kao i Steam. Još uvijek nije sigurno šta i koliko će tačno Microsoft naplaćivati za korištenje pojedinih funkcija XBox Livea na PC-u.

Inače, ranije procurjeli interni video koji prikazuje Microsoftovu viziju PC gaminga možete pogledati ispod. Iz njega je moguće vidjeti da se firma želi približiti isključivo casual publici, te da s tog aspekta nema namjeru ozbiljno konkurisati Steamu.

Silent Hill HD Collection ce izgleda biti PS3 eskluziva

Silent Hill HD Collection PS3 Exclusive - News - www.GameInformer.com

Realno nisam ni ocekivao da ce lenji, skrti microsoft uraditi nesto da dobije ovu igru i na xbox360 konzoli

Pa ne znam bas kolko su lenji, ipak su dosta ekskluziva maznuli na ovoj generaciji.
Na prosloj je samo kresh ali, on je postao totalni multiplatform posto se pojavio i na gamecuve.Ovde su uzeli tekken,pes,final fantasy,devil may cry.Mozea ne moze da stane da dl disk kolekcija a ovi nece da je rade na 2 diska?Svasta je moguce :slight_smile:

Možda novi CoD Black Ops map pack:
Third Call of Duty: Black Ops Map Pack Leaked? - G4tv.com
Sve može, samo da ne bude region lockovan :smiley:

Biće region lock. Kontaktirao sam ja u vezi region lock-a MS, a odgovor je bio da ako je jedan sadržaj lockovan za tvoju regiju biće i ostali vezani za Black Ops. (Gleda po IP adresi i tako hvata tvoju regiju. To sam dobio kao odgovor putem maila.)

Nije xbox ali treba da se pomene:
IBM danas proslavlja 100 godina postojanja
IBM Cent Timeline_highrez | Flickr - Photo Sharing!

izasla

Shadows.Of.The.Damned.XBOX360-MARVEL

a i ovo ako nekome treba za klince i klinceze

Cars 2 XBOX360-MARVEL

Shadows.Of.The.Damned.XBOX360-MARVEL - jel Wave 11?

jeste i nema novi dash

kad se ocekuje da stupi novi dash na igrama?Verovatno od sledece igre ili?

pa verovatno ce biti na igrama koje su se dale na stancovanje u maju, ove sto su isle pre nece imati

Sto se tice mene da Bog da sve bile Wave 11 :smiley: