XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ako nemas para uzmi, a ako imas ti kupi. Neces pogresiti.

prodao sam svoj stari xbox 360 za 150 eura pa eto blizu sam cifre :smiley:

O tome i pricam bolje uzeti novo kod nekog proverenog bas kao sto sam naveo kao sto je ovaj xbr shop (@ninja),jer polovna tehnika se ne isplati(znam iz iskustva :smiley:)

Svakako ti je najbolja opcija kod ninje xbox one S nov sa garancijom za 205 e ! ! ! A za igre ces se vec snaci. Isplati se i polovna tehnika ako je jeftinija mnogo. Ali u ovom slucaju - ne.

samo sto sam ja iz bosne :smiley: a ovaj sto prodaje xone je u odlicnom stanju jos je pod garancijom
Mislim ne zurim nigdje vidjecu sve jos :smiley:

Ninja, kako ide slanje u Bosnu? Prakticno smo jedna drzava, granica je formalnost, ne treba ni pasos… Samo niste trebali da uvodite valutu km, totalno nepotrebno :slight_smile:

Upravo sam na sličnu temu odgovorio na jedan PM.
Zbog izuzetno visoke cene poštarine ne isplati se slanje van teritorije Srbije.

Fallout Shelter je od danas besplatan za Xbox i PC

1 Like

Imaš profil na pik sicozv on ima nov xbox one s za 450km sa garancijom.
Ja sam kupio polovan xone i nikakvih problema nisam imao a ostalo mi 100e u džepu

Izašli su novi update-i za Skyrim Special Edition i Fallout 4. Ko još igra, navali narode!

sarkazam

1 Like

Mene pokušava @xX8Lampard8Xx da vrati u narkomanske vode Witcher-a. A-a :joy:

2 Likes

Joj ne pitaj me. Ja sam se opet navukao. I na svu muku, navucem se na gwent…

2 Likes

@loodacha

3 Likes

Definicija muke: Navući se na gwent prije glavnog turnira, jedinom mjesto na kojem možeš pokupiti specijalnu Dandelion kartu, i provesti stotine sati u igri dok ne skontas da ti upravo ona fali da upotpuniš kolekciju.

3 Likes

Ja upravo presao Big stakes quest.
Jedino me brine sto imam jos 2 karte u white orchard a ne znam da li sam ih pokupio… Bezveze sto nema neki spisak lepo da vidim sta mi fali. Kupio sam knjigu onu ali mi samo pise koliko mi fali, a ne i koje mi knjige fale.

Auh… Ja sam apsolutno sve prebrao, znači svaki mogući djelić mape i NPC-a - odigrao po par partija sa njima, ne bih li nešto jos osvojio. Čini mi se da nema druge… To što kažes, užas je što nisu napravili neki spisak koji možeš štrihirat kad pokupiš kartu, sa lokacijom iste naravno.

A ako nisi igrao Blood and Wine čeka te još i Skelliga deck. Ne do bog kad Gwent izađe iz bete, samo ću to igrat :smile:

1 Like

Igrao sam BoW ali gwent nisam pipnuo. Ovo sam sad bezveze reko ajde da odigram malo, mec po mec, karta po karta, i eto, imam 31h playtime u new game+, jos nisam bio u skellige, jos nisam nasao Dundellion-a, main story mi stoji kad treba da idem kod Whoreson Junior-a. Strašno…Game of the century.

2 Likes

hahahaha Welcome to the club, we have cookies!

1 Like

Ja sam znao za jadac, pa se nisam uhvatio gwent-a :slight_smile: Da jesam to bi trajalo i trajalo.

Da li se neko seca Might and Magic 7 igre, RPG, ne strategije. Tamo je bila slicna fora, istrazujes, ubijas i onda imas mini igru u slicnom fazonu kao gwent u gradovima. Tamo sam se navukao strasno, pa nisam hteo da ponovim :slight_smile:

Smatrajte da bogohulim sto se tice Witcher-a, ali ja nisam smeo da se igram sa njim (gwent) :slight_smile: