XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Meni hoce hola vpn preko telefona hola aplikacija

2 Likes

Rage is already an Xbox One Backward Compatibly title but now for the first time it can be purchased digitally

@ninja molim te napisi kako Rage nema kraja :smiley:

1 Like

Pokusao sam na 3 razlicita browsera, svaki moguc VPN, isti *****. Uvijek mi prikaze da moram platit. Odustajem dok mi je tlak koliko-toliko na normali.

Uzeo sam sa zenmate malopre normalno.

Ne znam, uzeo sam Project Cars normalno, SW ne mogu jer mi prikazuje punu cijenu. Da VPN radi, radi, jer vidim kad kliknem na ikonu profila da se pojavi “rewards” opcija - a ona je specifično za US tržište. Zašto neće, ne znam… :confused:

Sta je gwg?

Games With Gold

1 Like

Ima kul igara u ovom XO Bundle. Bundle je dostupan do 9.3.2017.

1 Like

Jel moguće uzeti Xbox 360 Game with gold bez kreditne kartice?

Mislim da ne. Moraš imati paypal da bi preuzeo igru.

A da li zna neko, da li bih mogao da preuzmem Xbox 360 GwG igricu uz pomoć Gift Card-a od 1 ili 3$?

Pa rekoh ti već, moraš imati paypal povezan. Imao ti 1$ ili 1000$ sa gift kartica.

Može i kartica, ne mora paypal.

Baš bez veze, nemam trenutno kreditnu karticu :frowning: Mislio sam da postoji neki drugi način za preuzimanje igre (eventualno Gift kartice)
@nikola Jel misliš na kreditnu karticu?

Moze bilo koja kartica, kreditna, debitna, isto je. Gift kartica je u principu debitna, pa možeš i nju.

A jel bitno koliki je iznos na toj debitnoj kartici(gift kartici)? Može li kartica od 3$?

Ma mora samo biti povezana sa nalogom…

Narode, aj jedno pitanje. Od kad sam kupio One S, imam problema sa internetom. Ne na konzoli, vec na racunarima u kuci. Konzola mi je u Instant On modu. Probao sam i da resetujem modem i ruter ali ne pomaze. Pade mi malopre napamet da probam da izvucem kabl za napajanje iz konzole, da je skroz iskljucim, i od kad sam to uradio net je progledao! Sve stranice otvara u sekundi. Evo posle par sati sam ponovo ukljucio konzolu, i net je krenuo ponovo da se vuce. Proveravao sam, nista ne skida One, za ceo dan danas je skinuo oko 3.5MB. Jel ima neko slicnih problema ili samo ja?

Ako nista drugo, drago mi je da nisam jedini koji ima problem.