XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

ako si pro igrac vec si odavno trebao da imas ovo, jedan drugar ima :smiley:

Na rukama ima 5 prstiju na levoj i 5 prstiju na desnoj ruci, treba maksimum 6 prsta tj po 3 sa leve i 3 desne ruku, za RB i RT treba po jedan prst, ne sa jednim kao sto vecina nas igra. Tako da je verovatno o ne uvezbanom prstu koji ne koristimo za kontroler. Izvinjavam se ako se neko uvredi a zbog necega iz proslosti je izgubio odredjeni prst.

1 Like

1 Like

Ovih dana pravim nesto slicno, ali bazirano na Raspberry Pi 3. :slight_smile:

Oce Pi3 to odvuci? Meni se pokazao kao dosta slaba igracka

Imam problem sa achievement-ima. Ne iskaču mi nikako… Niti u jednoj igri. Notifikaciju dobijem na mobitelu, a na XO-u apsolutno ništa ne iskače.

Da li je iko imao sličan problem? Neka solucija možda?

1 Like

Koliko ljudi ima isti problem od nedavno, huh… Ne znam da li mi je lakše ili ne. Ali definitivno smara kad nema notifikacije. I feel so empty :frowning2:

Hvala Nikola.

Nema na cemu :relaxed:

Valjda ce brzo srediti

Taman igrao Alien Isolation. To što mi se achievement nije pojavio je bilo strašnije nego prvi kontakt sa alienom :cry:

Dem feels :smile:

Hajde kontam, radi problema sa sinhronizacijom achievement-a, da izbrišem profil i uradim hard reset konzole, cache i ostalo… Uradim to sve po PS-u i skontam da ne mogu staviti achievement art kao background.

Imaju nekih ozbiljnih problema sa serverima, čini mi se. Tema na redditu to potvrđuje, bukvalno, od prije sat vremena:

Pao Live. Ako se ne možete logirat, da znate…

https://mobile.twitter.com/XboxSupport?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^author

Jest ih krenulo u pm.

Vala bas,ja igrao titane,i puce,nemogu da se ulogujem.

Otiđi u system settings, ugasi internet i uloguj se ponovo offline. Ako ništa, barem ćeš moći nastaviti sa igrom.

proradilo

Ryse, TWD season 2 ovog meseca besplatni uz games with gold. Radujem se Ryse-u

2 Likes

Haha, konacno, docekali ste. :smiley:

2 Likes

Dobar dan posto bi za uskrs kupio xbox one konzolu interesuje me, dali mogu da se aktiviraju igre pomocu kljuca, ali bez windows livea,.

Ovo je samo cisto informativno hvala unapred

Ne mogu, treba ti live nalog, posto se skidaju sa Live store-a.

Ali ti ne treba Love gold, koji se placa.

NHL 17 je od danas u EA accessu