XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Na Gafu su mahom “zabrinuti” ljudi koji nisu ni imali u planu kupovinu X ili uopšte Xbox ikada, ali su uvek tu kada je dobra prilika da se okome na Xbox/Microsoft a posebno X. Naravno, ima ljudi koji su razočarani i ima onih kojima je lista ekskluziva bitnija od samog kvaliteta igara. Kao što rekoh, ovo je najviše pogodilo fanove same igre, dok je većina manje više u concern trolling fazonu. Živimo u vremenu kada je na internetu nešto NAJBOLJE IKADA ili NAJGORE IKADA, stvari koje su “samo ok” ili “nisu loše” smatraju za nebitne ili manje vredne.

1 Like

Ne znam onda sta je benefit tolike snage,samo rezolucija? Al dobro,lupam sad bzvz,videćemo kad izađe. Jedva čekam poređenje RDR2 na svim platformama…

Niko nikad nije obećao da će sve igre na X raditi u 4K i 60fps, to ostaje na developerima, da li će da ganjaju 4k ili će ići na nižu rezoluciju i 60fps. Cela stvar oko 4K/60fps je prenapumpana od nekih Xbox fanboja a istovremeno se koristi kao dobar izgovor nekim Sony fanbojevima da “napadaju” specifikacije konzole, i onda u krug.

Pleja - Osim nesto bolje rezolucije moze se desiti da neke multiplatforme rade i u stabilnijih 30 fps.

Stvarno jadno zvuci haha

Ne pomenuste Anthem ?!
A ti super Mario i Igore?
Mario Kart i Arms dobiše extra ocene. Ne pominjete switch mesecima.

Switch mi trenutno ne nudi nista. Zeldu i Kart imam na Wii U, radi Arms ne zelim da kupim 350e vrednu portabilnu konzolu. Dok ne izadje Oddysey, Switch me ni najmanje ne privlaci. Ali to ce biti vrlo uskoro.

Ја сам Марио мислио да ти већ имаш Свич. Дакле само Игор…
(Одоше батерије на тастатури. Мрзим батерије)

Trenutno me zanima samo PSVR. :hugs:

Najavili su neki exploit za Switch, bila bi fora da ga vec razbiju.

Ехплоит је био и за ПС 4 пре 2 год па ево где смо сада.
Неки кажу да,кад произвођач жели да преузме примат,сам пусти ЦФW.
Мада сумњам у то. Што би га онда следећим упдате-ом сјебали…
Марио,јел ти возиш или ГСБ?
Преносна конзола остварује пун потенцијал у басу и на станицама.

GSB… Nemoj na cirilici ko boga te molim.

Ae kad si ti u pitanju,istolerisaću. Da je neko drugi,pitao bi’ ga šta ima protiv ćirilice…
Ti batice ujutru 46? 25p?74?

1 Like

Koje spamovanje teme.Najaktivniji članovi nemaju uopšte xbox.Što je najgore oni koji imaju “ekskluzive” brinu se za ms

3 Likes

Kako mislis spamovanje ako pisemo o konzoli koja tek treba da izadje? Pa niko jos uvek nema X.

1 Like

Ne znam o kojim clanovima pisemo, ja imam Xbox, Pedja, Nesa, Lordish, Mirko, a ostatak Xbox Live ekipe je verovatno napustio forum jer im se ne svidja sto se na ovom forumu (kako se samo usudjujemo) pise ponekad i u korist Playstationa.

Ti pises o autobuskim linijama i switchu u Xbox temi, na to je verovatno mislio.

2 Likes

Malo si otišao predaleko,kao prvo nisam rekao xbox one x nego xbox i pošto se tema zove xbox one logično je da se na tu konzolu misli a ne onu koja će izaći za mjesec dva a pošto toliko brineš za xbox brend trebalo bi i sam da znaš.Zadnjih 20 odgovora je bilo nevezano za xbox brend i zato kažem da je spam

2 Likes

I ja ga imam…

1 Like

Dobro padawane,ja sam jedini koji je ikada otišao u offtopic. Evo obećavam da više neću da diram svetu xbox temu,dok ne budem nabavio xbox.

Ma ok je pomalo, meni licno ne smeta, nego objasnjavam zbog cega se drugi bune. :slight_smile:

Gledanje preko Mixer-a sutrasnjeg Gamescom-a donosi opet neku digitalnu igru. Čini mi se da počinje u 21h konferencija (neka me neko ispravi ako grešim), ulogujte se na vaš nalog i pogledajte njihovu konferenciju…prošli put su dali Rare collection a sutra mozda nesto ozbiljnije nadam se!

2 Likes