XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ako moras da ga uzmes day one onda tesko, ako mozes da se strpis onda ces imati dosta kodova na amazonu i slicnim sajtovima…

Ma mogu se strpiti, nije to problem… Ali cini mi se da ni ti kodovi nisu toliko jeftiniji… verovtno gresim :slight_smile:
I jel to znaci da ne postoji nikakva vrsta uzimanja igrica sa jos nekim?

Imas share ali svi ovde uglavnom vec imaju nekoga… Imas temu za share, pa pokusaj tamo…

1 Like

Ne mogu da obnovim gold direktno preko Xbox-a.
Izbaci mi error: Try that again. Something happened on our end. Waiting a bit might help.
Konzola mi je US region, profil takodje. Kartica je intezina visa internet kartica. Jel ima resenja?

Izgleda više ne, čitaju državu odakle je kartica. Jedino da probaš sa kodovima.

1 Like

Gledam onda ovako da uzmem, a sad da li je provereno nemam pojma. Nikad nisam kupovao sa ovakvih sajtova.

Ja sam uzimao preko ebaya, doduse samo na mesec dana, i radili su mi kodovi bez problema… Dobijes ih u roku od 5 minuta po uplati

Ja sam uzimao sa cdkeys i u redu je. Samo se ne sećam da li xbox traži da uneseš karticu kada ubacuješ gold kodove.

Ne trazi.
Nista onda uzecu ovo.

Edit: pravim paypal nalog, jel da stavim moju adresu pravu, srpsku ili americku kao na xo?

Stavljaš adresu na kojoj ti je kartica, paypal neće da primi lažne adrese.

Pisao sam i na temu share ali se niko ne oglasava… Reci mi samo jel na XO shar funkcionise tako da mozes deliti samo sa 1 osobom (odnosno 3 osobe godisnje - promena primarnog akaunta) ili gresim? Koliko sam upucen, na ps4, share se ne veze samo za 1 osobu, vec mozes shareovati sa vise ljudi… ?!

Uspeo sam. Hvala nikola.

1 Like

Hajd da je onaj tweet nakon Sony konferencije bio slatka osveta za cuveni PS4 share video, ali ga sada vec preteruju :slight_smile:

1 Like

Šta ih briga, Sony je znao da ih zajebava sa onim tutorialom kako da se igraju polovne igre. Mogu i oni sad isto da rade.

2 Likes

Kako beše ono, ko se zadnji smeje …

Šalu na stranu, ovo je nešto što se valjda desilo i kod prošle generacije. Sony nije slušao sa PS3, Xbox jeste za 360. Sad Sony slušao za PS4, Microsoft isprva nije, ali se sad vadi. Sad kako nailazi ta neka “nova” generacija, ispade da MS sluša, a Sony ne. Ko je tu lud, vi meni lepo recite? :smile:

Gledao sam neke konzole, iako vec imam jednu… onako iz dosade… i naidjem na ovog brata

Kakav lik… Ima cini mi se 84 igre
Cena mu je 1560€ :slight_smile:

1 Like

Zapravo je veoma isplativo :grinning: ,samo (nove) igrice kostaju preko 2000 eura.

Nadam se da si ironican :slight_smile:

Ako može mala pomoć da ne otvaram novu temu.
Elem naišao sam na ovu ponudu na KP
Ono što mi je sumljivo je što prodavac tvrdi da se uz konzolu dobijaju 2 igre (QB i ROTR) a na pakovanju se vidi i forza.
Kako da raspoznam da li je konzola fabrički reparirana (refurbished)?
Šta mislite za ovu ponudu?

Nije refurbished. Nebi trebalo. Pisalo bi na kutiji gore da da je refurbished. On je iz Novog Sada, a po tvom niku, vidim da si i ti :smile:. Otidi do coveka i vidi. Ne kosta te nista. Pogledaj dal je stvarno nov, dal je otvaran i slicno. A moguce je da je to izdanje gde dobijea digitalni kod pa biras neku od tih igara, vidjao sam it to.
A mozda je i za sebe uzeo

1 Like