XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

xbox_one_s
xbox
xbox_one_x
xbox_one

Jel sam ja lud ili na X ne postoji opcija da se kupi EA Access sa parama na nalogu? Nudi samo karticu i PayPal. Ako je tako ovo je teska budalastina posto mi ni kartica vise ne prolazi pa ne mogu da se pretplatim na servis.

Mislim da nikad nije postajala ta opcija. Ni na obicnom One…

Pa koja je poenta, ne razumem? Sta su time hteli da postignu? Sad citam komentare na netu stare 2 godine gde ljudi rageuju i nista se nije promenilo.

Sa wallet parama mozes samo igre, ne pretplate. Poenta? Da ti uzmu podatke sa kartice

Au kriminal. I to je svima u redu? Nemam reci.

Da, za pretplate samo kreditna kartica. Možda najbolje da kupiše negde online code i redeemuješ, em je jeftnije em ne ostavljaš podatke za karticu.

Ali tako sam kupio kod za GamePass i on se pretvorio u pare na racunu isto kao i kada sam kupio Gift Card. Posle sam se patio sa kupovinom sve dok nisam maknuo karticu koja je ocigledno stvarala problem

Hm, nemam pojma kako prolazi ili ne prolazi. Uzmi EA Access na CDkeys za 27$ i miran si.

Live gold, EA Access, i Game Pass samo za žive novce ili redeem code, ne možeš ništa od ovog uzeti za store credit.

Zašto? Pa zato.

Ali kupio sam GamePass sa parama na nalogu pre nekoliko dana. Nije bitno, samo se informisem, posto nisam znao a cudna mi politika. Sledeci put cu uzeti kod.

Poklanjam kod za 5£ koje sam dobio od MS na US nalogu kao nagradu za December GamePass Quest, ako se to uopšte može pokloniti. Mene ovi iz MS izgleda sprdaju za sve pare :joy:. Znam da je nista, ali mozda nekom posluzi.

Možeš da giftuješ neku igru ili DLC sa storea. Pare se ne mogu prebaciti.

Ali dobio sam kod da redeemujem. Jel i to ne mogu da poklonim? Sa njim ne mogu nista da uradim posto mi je nalog US, pa rekoh da neko drugi proba.

Okaci ovde kod, k prvi devojci njemu devojka…

Pa nek javi ko upotrebi cisto da vidimo da li radi.

Ja sam isto to dobio,uradio redeem,i dobio 5 dolara,mada ih nisam potrosio.

Meni kaze da idem da redeemujem tamo gde sam dobio, verovatno misle na UK nalog, koji uzgred nemam.

Ja imam US nalog i dobio sam dolare,samo sam u toj poruci kliknuo na taj kod sto si dobio i odmah te odvede na gift od 5 funti da uzmes. Ako si zaradio game pass quest na UK nalogu onda za taj nalog si i dobio.

Microsoft has partnered with Ford to offer all Forza Motorsport 7 players the 2017 Ford F-150 Raptor Xbox One X Edition for free

Ne znam jel ovo tema za to ili ne, ali u poslednja 2 dana xbox one S nece da mi pokrene igrice. Dodje do title/loading screena, i samo stoji, kao ucitava ali nema napretka. Probao sam fifu 18, Bf1, Pubg, Ufc 2 i nista ne radi. Jedino sto radi su aplikacije. Jel ima neko od vas ideju sta moze biti, sta da uradim?