Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Mislim da ne…zao mi je ali ipak neka kaze neko ako gresim!

Nice…bas sam gledao i menjao teme prekjuce i zapitao se zasto ne naprave live themes ili bar nesto da promene jer su ove dve skroz bzv. Uzeo sam light temu i stavio negative color pa sam dobio kudi-kamo lepsi ugođaj.

jel moze pomoc?

edit moderatora: navedi samo u vezi cega je potrebna pomoc.

1 Like

el o el

1 Like

Samo da javim da su ostale igre. Nisam resetovao konzolu, prijavio moj nalog i igram sa svog naloga. Sve uredno radi. Neke od igara su Forza 6, Titanfall 2, Fifa 17, Minecraft, BF 4, FH 3, Unravel… Ostavio mi igre za najmanje 100 eurića. Samo da ne kupi opet konzolu pa da prijavi nalog, odoše onda sve ili se možda varam?

Odose na zalost.

Igraj dok možeš a do tad ćeš nešto kupiti i za sebe

Ma imam ja šta da igram, nego neću da počinjem ništa dok ne izigram ove što su na konzoli.

1 Like

Na to sam i mislio

1 Like

Da ne otvaram novu temu pošto san pisao ovde, da pitam još nešto. Elem, kupio sam polovnu konzolu, nije bilo naloga na njoj (bivsi vlasnik se izlogovao) ali nije resetovana. Sad, ostale su neke igre i vidim da mogu da skidam i ja neke koje se plaćaju, a meni je opcija free. Pretpostavljam da ima plaćen ea access, ali ne mogu da vidim do kada je plaćen. Evo slika igrara koje su u konzoli. Pitanje je gde da proverim do kad važi ea access? Napominjem da ne znam ništa o nalogu koji je bio na konzoli.

Imaš baš tu lijevo tab memberships, kad uđeš u njega vidiš za sve pretplate do kad traju.

Ulazio sam i ne piše do kad traju. Na poslu sam pa kad dođem kući, pogledaću, ali mislim da ne piše. Znam da je bio ea access i gold ali 99% sam siguran da nema nikakvog podatka do kad traju.

Pa cepam ja, al to mi je problem, ne znam kad će da udare katanac :slight_smile:

Kad se najmanje budes nadao

1 Like

Kad budes prelazio poslednju kraljicu :smiley:

1 Like

U mojim krajevima se kaže “gazdu” :slight_smile:

Pored membership nemas nikakav broj,tako da mislim da uopce nemas nikakav membership,ni ea,a ni gold.A koliko ti traju,mozes pogledat tako da odes u store i nades ea access ili gold i pise ti pored kada istice.

Pa kako onda skidam igre koje se plaćaju, tipa Star wars battlefront 2, Titanfall 2… Baš sam sinoć skinuo SW B 2

Jesi siguran da nije logiran jos uvijek.vlasnik prvi?
Po tvom ispada da skidas igre za besplatno,a nemas nikakav racun sa pretplatom.Sto znaci ne moguce.