XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

xbox_one_s
xbox
xbox_one_x
xbox_one

Nice…bas sam gledao i menjao teme prekjuce i zapitao se zasto ne naprave live themes ili bar nesto da promene jer su ove dve skroz bzv. Uzeo sam light temu i stavio negative color pa sam dobio kudi-kamo lepsi ugođaj.

jel moze pomoc?

edit moderatora: navedi samo u vezi cega je potrebna pomoc.

el o el

Super je snizenje ja uzeo i za XO R6 neka se nadje a Wildlands nisam do sada ni igrao sem nekog dema koji je solidno izgledao na PROu a kada sam video da su igru updejtali za X reko daj da probam bar MP posto SP ne igram tj jedono u coopu ako bude neko igrao.

Samo da javim da su ostale igre. Nisam resetovao konzolu, prijavio moj nalog i igram sa svog naloga. Sve uredno radi. Neke od igara su Forza 6, Titanfall 2, Fifa 17, Minecraft, BF 4, FH 3, Unravel… Ostavio mi igre za najmanje 100 eurića. Samo da ne kupi opet konzolu pa da prijavi nalog, odoše onda sve ili se možda varam?

Odose na zalost.

Igraj dok možeš a do tad ćeš nešto kupiti i za sebe

Ma imam ja šta da igram, nego neću da počinjem ništa dok ne izigram ove što su na konzoli.

Na to sam i mislio

Da ne otvaram novu temu pošto san pisao ovde, da pitam još nešto. Elem, kupio sam polovnu konzolu, nije bilo naloga na njoj (bivsi vlasnik se izlogovao) ali nije resetovana. Sad, ostale su neke igre i vidim da mogu da skidam i ja neke koje se plaćaju, a meni je opcija free. Pretpostavljam da ima plaćen ea access, ali ne mogu da vidim do kada je plaćen. Evo slika igrara koje su u konzoli. Pitanje je gde da proverim do kad važi ea access? Napominjem da ne znam ništa o nalogu koji je bio na konzoli.

Imaš baš tu lijevo tab memberships, kad uđeš u njega vidiš za sve pretplate do kad traju.

Ulazio sam i ne piše do kad traju. Na poslu sam pa kad dođem kući, pogledaću, ali mislim da ne piše. Znam da je bio ea access i gold ali 99% sam siguran da nema nikakvog podatka do kad traju.

Sta te briga, ako rade igre cepaj dok ne udare katanac.

Pa cepam ja, al to mi je problem, ne znam kad će da udare katanac :slight_smile:

Opusti se i uzivaj :joy:.

Kad se najmanje budes nadao

Kad budes prelazio poslednju kraljicu :smiley:

U mojim krajevima se kaže “gazdu” :slight_smile: