Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ima dosta starijih fps naslova koje bih obrnuo jos jednom sa 360-ice

Skidam kapu…

Vanquish 2 Currently In Development As Xbox One Exclusive Game – Rumor

1 Like

Nažalost taj izvor je potpuno nepoverljiv, i ako bi bilo lepo, šanse za ovo su oko 0.0001%. Voleo bih da grešim i bilo bi super da dobijemo Vanquish 2, makar i kao multiformat izdanje.

Xbox Game Pass: Sea of Thieves, Rise of the Tomb Raider, Super Lucky’s Tale and More Coming in March

On January 23 we announced a major expansion to Xbox Game Pass that underscores our commitment to deliver our fans the ultimate gaming membership – by launching all new Xbox One exclusive games from Microsoft Studios into Xbox Game Pass on the same date as their global release. And we are incredibly excited on March 20 to bring critically acclaimed Sea of Thieves to Xbox Game Pass members the same day as its global release.

In March, Xbox Game Pass members can also look forward to Rise of the Tomb Raider, Super Lucky’s Tale Resident Evil Revelation 2, Oxenfree, Sonic CD, The Final Station, and Euro Fishing coming to Xbox Game Pass March 1, in addition to over 100 more great games included in your membership. Plus, tune in to Mixer on March 1, too and watch our favorite streamers get hands-on with the latest additions to the catalog.

“Kasnis” druze :slight_smile:

https://xboxrepublika.com/t/xbox-game-pass-mart-2018-sea-of-thieves-rise-of-tomb-rider-super-luckys-tale-druge/14177

1 Like


Najavljeni novi kontroleri :smiley: cena oko 60$

Xbox dobija nove sigurnosne mere za zaštitu Xbox live profile:
First up is a new “Forgot your account?” option for any Xbox users who may know their Gamertag, but have lost track of their Microsoft account name. (As Microsoft points out, this is a situation that most commonly occurs when players need to log in to a new console). Now, there’s an option to follow a few steps in order to figure out your Microsoft account name, instead of needing to call customer support.
Next up, Microsoft has added a reminder to check your recovery options to the Xbox. You might already have recovery options set up—if you’ve ever had a security code sent to your phone or alternate email address, then you’re already using this feature. The new part is the reminder. If you haven’t had to access these recovery options for a while, your Xbox will now prompt you to check in and make sure that your email address and phone number are up to date.
Finally, if Microsoft identifies suspicious activity on your account, you’ll now be able to resolve the issue fully on your Xbox itself. Previously, the account would be locked, and you’d have to use another device and call Xbox Support to fix the problem. Now, you’ll be able to change your password, check your security settings, and resolve the issue from your console alone.

Meni uzmi jedan Titanfall 2 :slight_smile:
Mislim da je ok, obzirom na to da se ovde polovni najjeftiniji kreću od 2500-3000 dinara što je oko 25€, tako da za nov mislim da je cena od 29€ odlična.

1 Like

Taj BF1 mi je bas gadan dok Titanfall 2 izgleda okej.

Nemoj jer su zicani…

2 Likes

Žičani su jedino ok zbog manjeg laga u multiplejer igrama, tako da ako mu treba zbog toga, samo napred, inače još jedan kabel da visi naokolo nije baš preko potrebno.

2 Likes

Znam, ali pitanje je koliko wireless zapravo dodaje na input lag. Moj PS4 pro ima opciju, kada se prikaci kabl na dzojped radi punjenja, da ga registruje kao wired i navodno smanj input lag. Apsolutno nikakvu razlku nsam video, mada se kunu da postoji. Input lag servera u FIFI, toliko je ogroman, da te suptlne razlike u odzivu kontrolera, ne mozes ni da primetis. I sam televizor dodaje vise na input lag, al nisam radio neke detaljne testove niti istrazivanja koja to mogu da potvrde… Uglavnom, isao bih uvek na wireless varijantu, iako je monitor + wired navodno dobitna kombinacija za multiplejer.

Šta znam, svi turniri i online pro takmičenja koriste wired verzije. Čak je i Elite kontroler wired zbog toga. Meni i mojim refleksima mrtvog konja ni to ne bi pomoglo :smiley:.

1 Like

Evo šta sve donosi prolećni update:

Odlično je što će i xbox one s i xbox one x podržavati i qhd rezoluciju jer su ti monitori dosta pristupačniji od 4k a zavidan je skok u odnosu na full hd

1 Like

Qhd rezolucija je 2k, zar ne? Ovo što sada stavljaju u mobilne telefone? Mislim da bi korisnici voljeli da ne pumpaju te rezolucije u nedogled, već da dobiju stabilnih 60fps u fhd ili tu qhd. Baš sam čačkao kod drugara juče XOneS i fino to šljaka, doduše on ga je zapostavio zbog PC-a. Nisam uočio ozbiljne lagove i framedropove, možda malo pubg zeza kod početka igre, dok ne učita teksture ali to je to. OneS najbolja opcija, samo da ga nađem u bundleu sa Forzom i moj je :smiley:

Aktivirao. Hvala drug :slight_smile:

2 Likes

Baš je brzo otišao :slight_smile: posle 13 sati. Video sam još odmah, ali nisam hteo da preotimam nekom kada nemam vremena za konzolu. U zadnjh nedelju dana upalio sam je bukvalno pola sata. A tebi @Djordje1990 svaka čast na gestu.

4 Likes

Treba napraviti gift topic za ovakve podjele kodova.Uglavnom svaka čast na gestu

1 Like