Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Tu je najverovatnije problem do igre, ne do kabla. Pogledaj malo po njihovom support forumu da li je neko imao taj problem, ako nije, napravi i tamo temu, možda ti onu pomognu.

https://forums.ubi.com/forumdisplay.php/1634-ACO-Xbox-One

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier and Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition have just gone backward compatible on Xbox One, as well as point-and-click adventure game Axel & Pixel.

To je sigurno do igre, a ne do kabla. Verovatno je bio neki update koji je napravio ovakav problem.
Nažalost sličan problem i ja imam sa COD WW2 na PS4 PRO. Kada udjem u igru i to samo MP mod igre, krene da zeza osvežavanje ekrana, pa moram da promenim podešavanja i vratim ih nazad. Sve radi ali mora gimnastika u 2/3 slučajeva. Sve ostale igre rade besprekorno uključujući SP mod COD WW2.

Ili slati poruku podršci, ili žonglirati, ili čekati novi update u nadi da će srediti problem.
Da je PC, možda bi mogao da se zezaš sa .ini fajlovima, ali na konzoli toga nema.

E, vidim da je neko vec kacio, pa reko aj i ja ds pocastim nekoga kad ne mogu ja da potrosim :smiley:

12 Likes

Svaka čast na gestu :clap:

Aktivirao sam kod hvala puno :slight_smile:

2 Likes

2 Likes

Danas vec par sati pokusavam da uzmem Fallout 3 ali kad unesem kljuc koji sam dobio jednostavno samo dobijem poruku Something went wrong
Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at Xbox Support so we can investigate.

Ovo mi je prva neka ovakva greska inace dobio sam nuz Fallout 4 i Fallout 3 Kod ali ceo dan ista poruka

Probaj ovo:

Instructions

If you are in the US or UK Region please use the correct link below for your region.

You may redeem your code via PC or phone, just copy and paste the link provided below on the address bar. If you prefer to redeem via PC, we recommend you use Incognito mode via Google Chrome browser (just open Google Chrome, then press Ctrl+Shift+N to launch the incognito window) and login to the correct XBOX account.

Example

You must enter your code into the URL below before you copy and paste the link.

The part highlighted in red and worded “Enter your code here” must be replaced with your Xbox Live Gold Membership code.

You must include the hyphens too, do not leave a space before or after the highlighted area.

Here is an example:

https://account.xbox.com/en-US/PaymentAndBilling/RedeemCode?doRedeem=0&token=11111-22222-33333-44444-55555&ref=AccountMicrosoftCom

United States (US) Region Error

Enter your code in the link below, then copy and paste the URL via your PC or Phone to redeem the membership.

https://account.xbox.com/en-US/PaymentAndBilling/RedeemCode?doRedeem=0&token=11111-22222-33333-44444-55555&ref=AccountMicrosoftCom (ovde zameniš ovo 12345 sa svojim kodom).

1 Like

Sad sam probao i tu varijantu i nece , inace meni prepozna koja je igra u pitanju i kaze da je pripejd codeFallout 3 i kao dali hocu ili ne ja kliknem confirm i sledeca stranica Something went wrong

Mene je tako zezao 12 meseci code i onda sam uradio prema ovom uputstvu i uspelo je.

1 Like

Sad sam probao opet jos sam skinuo chrome i otisoa na incognito window i opet nista.

Probaj sa VPNom, xbox 360 su region locked igre.

3 Likes

Upravo tako ako imas android telefon skini sa marketa Hola broswer i promeni na americku (globalisticku zastavu) i idi na xbox sajt pa unesi kod.

1 Like

15 posts were merged into an existing topic: Gaming Slusalice-Koje uzeti?

Sad cu da probam VPN na Racunara , jb nesmem na firmin telefon da isntaliram takve stvari :smiley:

Ja na firmin fon instaliram vpn aplikaciju. Nije to kriminal imas milion vpn aplikacija na storeu.

1 Like

Kad ih ima na iOSu onda nemoj da brineš. :slight_smile:

Imam i ja koje kakve aplikacije , za koje mi ne diraju :smiley:
Najgore je sto pre smene mi sef pregleda telefon imam srece sto galeriju ne otvara :smiley: onda bi morao sam da dam otkaz sad sma probao preko pc-a koristeci vpn i ne reaguje sad cu da skinem tu hulu