Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Šta misliš o sshd seagate umjesto fabričkog Samsunga

U x je bio segate, hitachi, ne secam se samsung da li je u xo, nisam gledao, ps3 toshiba smrt, ps4 samsung spinpoint. MS vodi racuna sta ubacuje od hdd, gde god dodje toshiba u laptop ili bilo koji uredjaj on fejluje.
SSHD su dobri samo da ne daj boze ne overi iz nekog razloga onda samo u holandiji u segate labaratoriji vade podatke(vadili smo), SSHD je jeftiniji od ssd-a a brzi od klasicnog mehanickog ja sam svakako za njega jer je sigurno dugotrajniji od ssd ako se po celi dan brise pise.

Samo da stave menjanje harda za obicne korisnike i reseno.

Seagate/samsung momentus zar to nije isto za različita tržišta :wink: Znači ok je opcija sshd umjesto klasike jer planiram uskoro da mjenjam konzolu pa mi je bacanje para ssd.

Pa na racunaru ima razlike sa ucitavanjem sistema brzi je od klasicnog, na konzoli sa ssdom nema velike razlike video si i ti klipove. Koliko sam video po netu radi sshd isto ko i svaki hard bez problema.

1 Like

Je*ote… Pa ja odigrao nekih 100 sati COD WW2 i mislim kako sam ga bas izigrao… Takodje mislim kako imam dosta vremena za igranje, a onda pogledam ovo :open_mouth::open_mouth::open_mouth:

Samo opušteno,nije to mnogo

rookie numbers :relieved:

1 Like

Izgleda da je tako… Mada sa 1000 killova u plusu, za takvo vreme, ja sam prezadovoljan… Jos pogotovo ako uzmem u obzir da sam se u tih 100 sati tek ucio da pucam na kontroleru :slight_smile:

Pokrali glasinu sa ResetEra foruma i kao članak. Niko još nezna tačno specifikacije, garant još Sony i MS istražuju najbolje opcije i cinculiraju konfiguracije. Jedino je izvesno da će sledeći Xbox doći u dve ili tri verzije, da će biti spreman za CloudX i 100% BC sa Xbox One. Sve ostalo je poprilično daleko. Čak i dev kits koji stižu uskoro su samo okvirne specifikacije od finalnih. Dogodine u ovo doba možemo očekivati solidan info/leak.

1 Like

Setimo se nekih na forumu koji su prognozirali sledecu generaciju za 2019.

Dok devkit mašine ne stignu do timova van matičnih kompanija neće biti jasne slike o snazi

Jutros sam video oznaku novog procesora sto se spekulise da ce biti u ps5, ne mogu da nadjem ko je okacio i gde na twiteru pa ne znam sta. Znaci u Nove konzole ide AMD APU kao sto je spekulisano.

Da, kažu da je Sony zajedno sa AMD razvijao Navi GPU arhitekturu. U kombinaciji sa Ryzen CPU biće prava poslastica.

Nasao sam :slight_smile: nije da je pravo mesto u XO temi ali [PS5] Une nouvelle rumeur sur la PS5 : Son APU Neke stvari se podudaraju i blizu istine je.

Biće xbox za 250 i 500 pa ti biraj

cisto sumnjam,pre ce biti 400 i 600

Nema sanse da bude 600, to bi bilo tesko ludilo.

1 Like

a 250 nije ludilo

Ista situacija kao i sad sa s i x konzolama koliko para toliko grafike.

ok,ali mislim da od toga nema nista