Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Nisam neki veliki halo fan, ali me baš zanima šta prave. Pogotovo kada su rekli da se vraćaju korenima i čuvenom traileru na meku :smiley:

Sarkazam level 100 :smile:

Ja, iskreno, vise brinem za Nintendo, od kada su izbacili Marija za mobilne otvorena je pandorina kutija i investitori ce ocekivati jos.

Pa nije sarkazam jer Switchu trebaju takve igre, a Microsoftu neko ko ce im prodati po 10-15 miliona kopija :grin:

I to po ceni od 50 eura :grin:

Neće se igre prodavati na Nintendo konzolama, jer su previše slabe da ih i pokrenu. Imaćeš gamepass i moraćeš da imaš dobru konekciju za strimovanje…

2 Likes

Mozda se sa Switchom 2 situacija znatno promeni. Realno za Switch i takvu saradnju je sada kasno ali ako u Microsoftu prepoznaju potencijal ceka ih svetla buducnost :slightly_smiling_face:

Mislim da Nintendo ne bi imao nista protiv jer bi dobio jos nekoliko vrhunskih ekskluziva i drugaciji tip gamera…

Jes da kad malo bolje razmislim tesko da su jedan Gears 4 i Halo 5 zahtevnije igre od Doom-a i Wolfensteina :slightly_smiling_face:

Ma nema priče o swich ms igrama nego o strimovanju xbox igara na swich.Samo @Oblakoder ne shvata šta je kad neka igra izađe na platformu i strimovanju igara.
Istu mogućnost će imati i mobilni uređaji koji su već sad mnogo jači od Nintendo swich konzole.

1 Like

Onda to nije ozbiljna opcija za Switch jer su Nintendovci poznati kao ljubitelji fizickih izdanja, a stvarno ne znam kako bi funkcionisao Halo 5 mp na takav nacin i u koliko zemalja bi to funkcionisalo. Sto se tice snage telefona to smo vec diskutovali i zakljucili da su mobilni telefoni jaci samo na papiru, naravno ne racunajuci one najskuplje…

Tvoje je samo da uplatiš live gold i xbox gamepass i da imaš dobar internet :wink: Šta bi sa tolikim ketridžima

Cekam akciju kao za PS4 Pro od oko 300eura pa kad stigne X uplaticu sta god treba :grin:

Nećeš je skoro dočekati kao i ja što je čekam

Sada je već nekih 400€, tako da bar 6+ meseci… :smiley: Ja sam u oktobru platio 470€, tako da realno je nekih 6. meseci.


Kako je dobar

4 Likes

Au al je ruzna :joy:
Sad bukvalno izgleda ko kutija :joy:

Ljudi, da ne bih otvarao novu temu, mozda je ovako najbolje?
Imam pitanje i nije klasicno “STA JE BOLJE??”

Resio sam na ovom forumu da pitam jer sam ga dosta citao bez da sam pisao, ima jako puno kul gejmera koji vole i soni i nintendo a ne vezu se za jednu konzolu.

Razmisljam se izmedju Xbox one S i Ps4 slim.

E sad, imam konzole jos od Sege. I svaki Soni, dreamcast, nintendo. Medjutim, takva je bila situacija da ovu poslednju generaciju nisam ispratio.

Poznajem sebe i znam za sta mi treba.
Igrao bih samo dve igrice i ne bih kupovao nista vise.

Mortal Kombat 11 koji izlazi za mesec dana i Forza / GTSport, obe igre bih cepao samo online.
Meni odgovara to plug and play, brze runde i nastavljam sa svojim poslom.

Dakle da li neko, ko se vise razume, moze da me posavetuje da li u ovom slucaju da uzmem XBOX ili SONY? Ne na osnovu igara, o njima znam dovoljno, vec na osnovu toga da li online laguje (stavio bih UK, a ne US jer ponavljam, znam sebe - necu kupovati igre, jos uvek igram GT na Sony 3 single player). Meni samo treba da udjem u igru i da se opustim malo.

Online pretplata je ista, igrice su slicne, MK11 bi trebalo da je isti a vise igracha bi bilo na Soniju, imam ogroman tv ali nije 4k i ne planiram u skorije vreme da kupim tv jer ga trenutno koristim samo za Sony.

I za kraj, da li mogu u PVT da dobijem preporuku sa kupujem prodajem (ili odavde?) od koga da uzmem xbox one s a od koga bih mogao slim? CItao sam ovde na forumu kako su nekoga zeznuli i vristi mu xbox a garancija ne vazi, smor!

Takodje, video sam na kupujem prodajem xboxones sa forza horizon 4, sto mi je za sada najbolje!

Hvala unapred i pozdravljam vas sve! :smile:

Sto si tice online na xbox-u, ja licno nikad nisam imao problema. Online sam najvise igrao Paladins i Tekken 7 i nikada nisam imao problema da mi se diskobektuje ili da nesto puca. A matchmaking i za jednu i za drugu igru mi nikada nije bio duzi od minut. Sto se tice online to je neko moje znanje za pola godine igranja na ovoj konzoli.

1 Like

Eh battlefield bad company 2 je bio duzi od 1minuta svakako :slight_smile:

Upravo dobio poruku od MS-a sa kodom od 10$ :smiley: Tako da proverite.

Mislim da moraš biti prijavljen na njihov newsletter da bi dobio, još su jednom dijelili tako. Elem ja nisam dobio ništa, ni tad ni sad.

Dobrodosao na forum!

Mozes naravno odavde, preko XBR shopa, kontakt @ninja vidi sta se nudi. Ne verujem da se ikada desilo da su nekoga zeznuli a cene su medju najnizima i kada uzmes sve ponude na KP.

Sto se preporuke tice, zahtevi su ti zaista dosta specificni. Cini mi se da je prevaga na strani Xboxa jer je Horizon dosta bolja igra od propalog GT serijala, ali su totalno drugi zanr (Horizon je arkada a GT simulacija). Na Xboxu imas dosta cool drustvo na Xbox republici za multiplejer ako te zanimaju i neki shooteri i tako to.

1 Like

3 Likes