Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Evo, ja iz zezanja ga stavio na oglas za prodaju :slight_smile:
https://m.kupujemprodajem.com/Xbox-one-500-gb-Assasins-creed-igre-51786875-oglas.htm#mhs0-1510159667625

1 Like

Čekaj hbt rade piratske igre na XOne samo ne može online? :open_mouth:

Ma ne radi piraterija na XO ko zna sta je ovo sa slike. :slight_smile:

Ne rade piratske igre. Ovo je neka developer konzola pa je ostao taj disk unutra. Inače konzola je banovana ali najnormalnije igram igre na diskovima tj fizičke kopije.

Developer konzola I developer verzija igre.

To ne znam, igra se uredno instalira i krene uvodni screen i onda traži konekciju na server. Obzirom da je konzola banovana ne mogu dalje da proverim igru.

Probaj da se obratiš Microsoft supportu, kao našao sam ovaj disk u second hand konzoli, možda će vas zanimati jer možda ima source code pa te nagrade :slight_smile:. Ili ti kažu LOL, ne hvala to je bezveze :smiley:.

1 Like

Nije mi to palo na pamet. Probaću. Najveća nagrada bi mi bila kad bi skinuli ban sa konzole :slight_smile:

Haha, ko će ga znati. Neki lik što je Blizzardu (čini mi se) vratio stari disk sa source kodom dobio neke silne igre i goodies. Probaj, šta te košta.

Da to je taj, vukao se po oglasima vise od pola godine. Pa za offline igranje je odlican. :slight_smile:

To su igre koje ne možeš da igraš offline

Imam jedno pitanje. Da li je moguće da na konzoli koju prodajem drugaru napunim digitalnim igrama koje bi on kasnije igrao isključivo offline, dok ja najnormalnije na novoj konzoli igram na svom nalogu iste te igre koje bi ponovo skinuo. Nadam se da sam koliko toliko jasno objasnio.

Samo konzola koja se namesti da bude Home Console može da igra igre offline. Ta konzola onda ima tvoj profil tamo a on igra sa svojim profilom.

Na novoj konzoli mogu opet staviti isti home nalog kao i na staroj s tim da stara neće ici online?

Da, na novoj konzoli možeš to uraditi. Samo je pitanje koliko će stara kozola moći biti offline jer će sa vremena vreme za neke igre tražiti da bude online, ali ne mora da znači. Iskreno, nemam iskustva sa ovakvim “shareom” pa je ovo sve teoretski. Možda neko zna više pa da podeli.

1 Like

Živ bio ako ovo uradiš javi ovdje da znamo, i mene zanima a vjerujem i druge.

Mislim da svako može to da proba pa će se videti. Stavite da vam je konzola Home Console i idite offline. Startujte igre i videćete da li rade.

Tracker GamesIndustry.biz has revealed that the Xbox One X sold over 80,000 units during its first week in the U.K, placing it on par with the initial sales of the Nintendo Switch and well ahead of sales of the PlayStation 4 Pro (which moved only 50,000 units during its launch week). Publisher Chris Dring added that the “majority” of sales—about 55 percent—were for the Project Scorpio version of the console.

Perhaps the most noteworthy is the Xbox One S, which will reach the lowest price it’s ever been. Between November 23rd and November 27th, players will be able to buy the Xbox One S console for just $189. If you’re hoping for a bundled deal, a sale running from now through November 18th offers the Xbox One S and “an additional game” for $249, and a third sale running from November 19th to November 27th will let you save $50 on any 1TB or 500GB Xbox One S bundle. Which deal is best for you will depend on which games you intend to pick up with your Xbox One S.

2 Likes

@Gallardo

brate vadi source code sa diska, upisano je tamo nesto da moze da se cita narezan disk.

Mozda ces biti pionir piraterije na ONE-u.

Kad budemo dolazili da te obidjemo u fioku pricacemo ti kako napreduje piraterija :smiley:

4 Likes

8 Likes