Xbox One Vs. PS4 - šta je vaš izbor i zašto?

Nedostaje opcija “sve 3” :smiley:

Vremenom uzecu obe,kao kod ove generacije :slight_smile:

Opet ima tu dosta faktora pre kupovine,ali u ovom trenutku definitivno ps4,mozda ga uzmem jos sl godine ali prerano je pricati napamet i na osnovu nekih informacija o stvarima koje jos nisu ni izasle…

Sent via S4 I9505 using Tapatalk 2

PS4, zato što se nakon prvih zvaničnih informacija i onoga što sam imao prilike da vidim na prezentacijama, čini kao bolja kupovina.

Puno ce vremena proci dok se odlucim za jednu od te dve konzole…dok izadje…dok svako ziv na youtube kaze svoje misljenje…dok se oglase hakeri i krekeri…pa dok se na kraju vidi koja duze moze da traje a da ne mora u smece da se baci…Iskreno…potajno se nadam da Microsoft nece toliko us**ti…jer kako god okrenem…mene srce vuce kutiji;)…

Gledam ovaj poll gore i moj odgovor je prvo PS3 za 2-3 meseca pa onda PS4 kad se malo razradi vide se i razrade problemi i onda tek mozda XBOX One.

Jos i pre obe konferencije sam rekao da cu verovatno ps4 da uzmem, sada sam samo potvrdio svoju odluku, zbog igara naravno, ocekujem ponovo dosta ekskluziva. I 360-icu sam uzeo samo zato sto je uletela za male pare. Nije losa konzola, voleo bih kinect da probam jos.

Послато са U8655-1 користећи Тапаток 2

Odlucio sam da ce to biti ps4,i nadam se da ce odustati od exkskluziva tipa uncharted,killzone,resistance,gow i krenuti da prave nesto novo(znam da nece ali nista me ne sprecava da se nadam :sun:) i naravno ako ne krenu da sprovode istu restriktivnu politiku kao i MS,zbog toga ne uzimam XBOX One,znaci bojkot :bow.Jedino sta bi me natealo da se predomislim je Lost Odyssey 2 i Blue Dragon 2 …

Mislim da je prerano za ovakvo glasanje, ali je cool just for have fun :slight_smile:

Za sada nijednu. Pre svega, nisam video nijednu igru koja me zanima, ekskluzivna ili multiplatformska, za koju ću reći OMG TO JE TO !""#$%&!!! Moraju mi pokazati konzole u akciji i kako igre izgledaju na realnom hardveru. Pored toga, treba da vidim šta je to next-gen u idejama i pristupu. Više pixela, više šejdera, više partikla me toliko i ne zanima. Hoću da vidim rezultate jačeg hardvera na mestima gde su se developeri uvek žalili: bolji AI, fizika, veličina nivo, interakcija NPCeva i slične stvari. Ako tokom E3 vidim tako nešto, moj interes za konzolu koja to nudi će porasti.

Ako prikažu Crackdown 3, well, guilty!

Kako stvari stoje, necu uzeti nijednu, Play Station mi se nikad nije svidjao, a Microsoft sa njihovom televizijom i internet konekcijom mi ide na zivce. Windows 8 im je propao zato sto su terali po svome, isto tako ce biti i sa konzolom…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

U neku ruku se slazem sa tobom mada ne verujem da ce microsoft pustiti da sony izdominira u ovoj generaciji uostalom dacu svoj sud kad konzole budu u prodaji a ima jos dosta do tad i mnoooogooo toga se moze promeniti :slight_smile:

Otprilike isto ovako … neću bar prvih godinu dana da kupujem sigurno …

@Argo Kindu

Posto znam da si ljubitelj JRPG-jeva, nisi ni svestan koliko ih PS3 ima. Uglavnom su to Tales, Atelier serijali mada ima jako puno importovanih japanskih izdanja sa engleskim jezikom i titlom. Mozda razmisli o nabavci jedne razbijene trojke. Sad su jeftine a ima da se naigras :slight_smile:

Imam sve te igre i jedino sto mi je dobro ,a da nema na xbox je Demon’s Soul i White Knight Chronicles i uskoro izlazi Tales of Xillia,ostale igre iz tog zanra na ps3 ne bih ni da komentarisem :smoke:…Doduse taj zanr je sad totalno zapostavljen na xbox 360 a nesto sumnjam da ce biti najava i za xbox one,za ps4 sam bar video Dragons Dagma,a cini mi se da sam procitao negde da je napravljen i dil sa from soft da rade ekluzivu specijalno za njih,nesto kao Demons soul sto bi moglo da presudi u korist sonija.za sada mi j e Wii U favorit zbog Xenoblade ,a i kosta 200e

Ni No Kuni je dovoljan razlog za jednog JRPG fana da uzme ps3 :smiley:

Definitivno. Zato ga ja uzimam prije Next-Gen konzola :smiley:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Nope,to je osakaceni WKC ,lepa prica,ok mi je i grafika nista posebno ali battle je uzasan,a i nisam ljubitelj pokemona.Inace imam i tu igru i jos je nisam ni otvorio,igrao sam sa dugarom kod njega par puta i stvarno mi se nije dopala,mislim ok je i to je sve.Verujem da je uspela vise zbog toga sto je uiskoristila studio GHIBLI ,inace posedujem sve njihove filmove na DVD i BR koji su do sada izasli,a strip nausicaa imam u tri razlicite verzije ,sto bi otrilike trebalo da znaci da sam njihov fan,ali opet me igra nije kupila cak ni na konto toga.Bolje da su napravili Rogue Galaxy 2 :rock:
Vise me je obradoval oto sto je najavljen Tales of Symphonia HD kolekcija

Ps4 definitivno. Da li je posle ovih konferencija potrebno objasnjavati zasto? :stuck_out_tongue:

Iskreno i ms i sony opasno nešto mute samo su jedni direktniji od drugih što se polako otkriva ali svako ima pravo na svoje mišljenje a ja lično dok ne vidim i xone i ps4 na djelu neću da sudim koliko je nešto loše ili dobro jer je svako mišljenje subjektivno na neki način

Ja cu uzeti jedno i drugo kao i na ovoj gen., prvo ce to biti verovatno PS4 pa nakon godinu - dve, XOne.

Nerazumem šta to Sony muti sve se zna u vezi njih i njihovih developera nema Passa ,DRM specifikacije konzole su poznate ,cena datum izlaska . Muti MS na čelu sa EA !