Xbox One Vs. PS4 - šta je vaš izbor i zašto?

Naravno da mute,rekose da nece biti nikakvih restrikcija,a evo sad cujemo vec da sve zavisi od samih izdavaca igara,isti slucaj kao i kod MS.

PC definitivno, od ONE-a sam odustao, PS4 tesko da ce moci piraterija, tako da cu guliti 360 sve dok bude iole dobrih igara, a sve pare u PC jer je to konzola buducnosti :smiley:

Majkrosoftu kad se obije o glavu ovakva politika, i kad prestanu da izlaze igre za one, opet ce PC biti jak :slight_smile:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Najnovija vest ljudi, xbox one nece raditi u Srbiji i u ostalih 180 zemalja! I dalje ?elite Xbox One? Konzola NE?E raditi u Srbiji i jo? 180 zemalja sveta! | ScreenFun: Video Games PC PlayStation 3 Xbox 360 Wii PS3 Pa da li su ovi ljudi normalni!?

to ce biti kao sto i trenutna generacija ne radi 70% stvari, ne funkcionise kako na PSN tako i na XBOX LIVE

Daleko je to od najnovije vesti pogotovu ako je iz SF…Oni citaju ovde pa pisu tamo.

hahaha… ja nez stvarno, nek je sa srecom ovima iz Microsofta

Već sama teoretska mogućnost da NE MOŽEŠ da igraš XO kod nas, čak iako možeš da je priuštiš, i da je kupiš recimo u Italiji ili Austriji, i doneseš u Srbiju, kad ono “Mućak”, isključuje bilo kakvu želju da kupim XO …

ebote, da li su oni svesni koliko ovo arogantno deluje, i kako utiče na ljude?

A ako stvarno uvedu IPCheck, ili kako već planiraju da izvedu da vide da li si stvarno u UK ili “se švercuješ”, definitivno su ugasili kod gamera …

Koliko sam ja skontao pise da u zemljama koje nisu na spisku nece biti moguce u potpunosti iskusiti xbox one, a ne da se nece uopste moci igrati.

Ne znam da li si čitao na drugim temama odgovore, i screenshotove što su ljudi postavljali …

Konzola traži login jednom u 24 sata, da bi sarađivala.

Ako nije odakle treba da bude: PRC!

Neće paliti fora koja je do sada primenjivana , UK, USA i itd, a sediš u Srbiji i igraš …

Definitivno uzimam PS4 ali možda tek krajem sledeće godine jer još ima zabave na ovoj generaciji.
XBOX360 sam uzeo samo radi piraterije a sada mi ni to nema smisla kako djelim sa drugarom račun za PS+ već više od godinu dana.
Pošto me na sledećoj generaciji neće zanimati piraterija a nešto ne vjerujem da će M imati veći broj ekskluziva od Sonya ne vidim ralzlog da nabavljam XBOX One a da ne nabrajam ostale mane koje će imati.
PS+ je najbolji lijek protiv piraterije, bar u slučaju mene i mog frenda a zanima me da li ću pored igara za PS3 i Vitu dobijati i par igara za PS4 svaki mjesec. To bi već bila čista perverzija. Nisam planirao kupovati Vitu ali samo što nisam pogotovo ako krenu ove godine izlaziti neke dobre igre.

Gotovo sam sto posto siguran da PS+ servis i njegova ponuda ne zavise od platforme (PS3, VIta ili PS4) vec od samog servisa tj. samog sebe :slight_smile: Tako da mozes ocekivati i dalje free igre za PS4 na PS+ -u. Mozda u pocetku ne toliko dok se biblioteka ne napuni ali bice free igara sto posto. I dalje ce u ponudi biti puno PS1,PS2 igara koje ce i dalje raditi na PS4.

Sony ti je, ako pogledas sa jedne strane backward kompatibilan jer na PSN Store-u imas gomilu PS1 i 2 igara ali sa druge strane nije jer ne mozes da ubacis PS1 i PS2 disk u PS3 ili PS4 i igras igru.

Evo da se i ja pridruzim copy/paste-maniji…

"Amazon was forced to split the PS4 preorder product listing into two due to high demand. Amazon also listed the following “Product Alert” on the PS4 preorder page: “The standard version of the PlayStation 4 is identical to the Launch Edition. Due to high demand, we cannot guarantee Release-Date Delivery on the standard version of the PlayStation 4. We will deliver the standard version of PlayStation 4 as close to its release date as possible.”

Link:

Glasanje je počelo pre sve te priče da možda neće raditi u Srbiji i pre E3

Moj izbor je bio u pocetku ps4 pa kad malo padne cena da uzmem i one, medjutim ms je izgleda odlucio da napravi najneprodavaniju konzolu u istoriji…

Tako je i kod mene, PS4 imam u planu uzeti cim izađe, a X1 nesto kasnije…

16 ljudi je glasalo za Xbox One i pored toga sto konzola nece raditi u Srbiji.

Ne zna se da li ce raditi, ali smeo bih da se kladim u dobre pare da ce raditi.

Jednog dana, I hope.

Odmah u startu. O tome pricam.

I ja takode mislim da ce raditi odmah u startu,najverovatnije nece sav sadrzaj biti dostupan ali sam sasvim siguran da ce igre raditi bez problema.

Ma radice sigurno za igranje igara i za kupovinu dlc… Nece raditi kao kablovska i te tv-e funkcije, to ni na ovoj niko ne koristi kod nas jer ne moze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam glasao za XBOX vise bolim box i ima vec i kinect. Ali mi se cini da je ipak ps4 bolja kupovina.
Da pocnem od toga ako i budu morali da se kupe originali. Cena je manje vise ista.
Koliko mi ovde ljudi kazu xbox je zakljucan po regionima. Sto znaci ne mogu da ga kupim u US po normalnoj ceni od 500usd vec ovde 500e.
PS4 je u startu jeftiniji 400usd. I mozes da ga kupis u US i donese posto nije zakljucan po regijama. Tako da za sada ps4 zvuci bolje i jeftinije za 200E