Xbox One za neupućene

Nema kinect igara na One skoro uopste, to i presudilo da uzmem PS4 i da zadrzim 360 da me zena ne zakolje zbog Zumbe. :slight_smile:

1 Like

Ljudi, izvinjavam se ako postavljam glupa pitanja, ali zar je moguce da nijedan od onih tutorijala sa yt ne radi, a u njima se govori kako da se preuzme igra besplatno. Mislim svaki mjesec ima novi fazon, sto bi moglo da znaci da ako Microsoft skonta gresku , popravi je, oni za sljedeci mjesec smisle novi hak,
Molim vas pomozite, stvarno je grozno , kupio bih xbox one konzolu, ali su mi igrice preskupe, tako da mi je potreban hak za to. Ako ne mogne da se rijesi hakom, onda cu bataliti kupovinu.

Moze li ipak malo detaljnije obrazlozenje?

Batali kupovinu.

1 Like

Batali kupovinu.

1 Like

Imaš na you tube gomilu tih videa, free games, hack xbox one… ali to ne znači da je tačno. Bolje je za tebe da ne veruješ svemu što vidiš na yt ili što su ostali rekli, batali kupovinu :slight_smile:

indiana-jones

Ja ne mogu da verujem da je neko poverovao u te gluposti :smiley: Tako da batali kupovinu :slight_smile:

2 Likes

Kakav crni hack. Nije ovo 2008-ma godina. Sada 90 posto igara ima multiplayer komponentu, i zbog toga je bezveze da se cipuje i da moze.

@indiana_jones Matori nastavi da trazis artefakte i izgubljene gradove kidas u tome! :smiley:

1 Like

Carevi ste !

Moze nego ne zele da ti otkriju @MikiMan to radi vec 2 godine.

Imas EA Access za 30$ godisnje a 5$ mesecno, xbox game pass za 10$ mesecno…
U EA Accessu imas sve EA igre za dzaba (godinu dana delay…za sportske i manje)
A u game pass imas preko 100 igara za dzaba da igras…ako ti je to puno onda stvarno ne znam…ako si pusac popusi 3 cigare manje dnevno i eto ti za mesec dana

4 Likes

Ako vec nemaš pare, onda kupi Xbox 360 ili PS3 i pičis pirate samo tako ili kupiš PC i nemaš problema. Hack za One i 4 neće skoro, tako da nemoj džabe da trošiš vreme na gluposti po YouTube-u, jer :100:% tih gluposti ne radi :smiley: A nick to je istraživački samo tako, ali u piratskoj grobnici po kojoj ti istražuješ blaga nema :smiley:

Batali Xbox i predji na Plejstejsn. Kupis igru na Razmeni za 1500 din i prodas za 1500 din cim predjes…

1 Like

Batali kupovinu playstationa! :grin:

2 Likes

A kako funkcionise ta razmjena, mislim s kim se mjenjam, koji su uslovi i tako to me zanima, pa ako mozete malo da razjasnite.

Koliko imaš godina ako sme da se zna? :smiley:

Drzi se X360 RGH i uzivaj. Batali kupovinu.

Kupis nalog sa igrom, dobijes username i password kada platis. Deli se na 2 dela, nosilac i guest. Nosilac igra sa svog naloga a guest mora sa tog na kome je igra kupljena i zbog toga je jeftiniji (mogu da igraju istovremeno)