Xbox Republika - kladioničari

Znam , znam, ima tih bas mali milion sto kazes.Ovo iz razloga sto je meridian, pa eto. Prosle godine ovako nesto je imao Soker.
Mozda ce nekome trebati, znaciti, ja od ove godine igram od 50-200. dinara. I odigrao sam tri tiketa , za po 5000. Skor dva dobitka partizan - olimpijakos 2 i fenerbahce osvaja evroligu i promasaj osvajaci liga ( psz, real madrid, celzi, juventus )

Pao sam na jednom golu za 19k na 200din. Trebao mi je rezultat bar 1 1 a bilo 0 1.
Sta sve pogodi, ali ne da se :smiley:

1 Like

Tacnije “ne” pogodi nista :slight_smile: , da si pogodio i 30 parova i pao na jednom, djaba ti…

2 Likes

Savet za sve koji se klade,igrajte samo 2-3 para,4 max,na tiketu,sa sto vecom uplatom. Tako se zaradjuju pare,ono jurenje velikog dobitka sa milion parova i malom uplatom je bacanje para,sve kladionice od takvih igraca zive.

Savet za sve koji hoce da zarade pare u kladionici. Nadjite posao, nema leba od tiketa

6 Likes

Treba se diviti ovakvim osobama koje posecuju teme koje ih uopste ne zanimaju,i ne bave se time u zivotu,a pokusavaju da pametuju o tome.

Ja pametujem, a ti pricas o zaradama u kladionici…hmmm? Pa da mozes zaraditi…nebi imao 3 kladionice u zgradi…

Mislim da je glavni nesporazum u tome sto su kladionica vrsta zabave, koja kosta sama po sebi, i to moze puno da kosta u zavisnosti od toga koliko zelis na tu zabavu da potrosis. Planiranje zarade na osnovu spoljasnjih okolnosti na koje ne mozes da utices je pomalo suludo, ali opet, isto to rade i berzanski brokeri, pa i bitcoin mining je izuzetno rizicno zanimanje u tom pogledu.

1 Like

Razlika je u tome sto dobar broker moze izracunati kretanje cene coina, a dobar kladiocar ne moze izracunati kretanje lopte.

Ali kretanje lopte nije jedini parametar vec forma ekipa i slicno. A kretanje coina zavisi od trzista koje takodje niko ne moze da proceni (jer da moze svi bi bili milioneri).

1 Like

Što važi i za fudbal. Da može da se proceni rezultat mali milion fudbalskih stručnjaka bi zgrtao milione na prognozama, ali to ne ide tako, fudbal je nepredvidiv. Prognoza kao zabava je ok, ali ovo kod nas je najmanje zabava, kladionice otvaraju sumnjivi tipovi, a zarade su im svakako ogromne.

Ja kontam sta hoce Marko da kaze. Finansijski analiticari i portfolio menadzeri su jako dobro placeni i to je citava nauka. Pristup kladionicama je drugaciji, jer kladjenje gledanju uzakmice dodaje jos jednu dimenziju zabave i nema tu mnogo “nauke”. Mada mozda i gresim, danas se tu ozbiljan kes okrece.

Nema zarade od kladionice to da smo jasni, jednostavno tu sreca utice mnogo. Bas prije mjesec dana sjedimo u kladionici i igramo brojeve, u pocetku je bacalo onako solidno kesa. U neko doba dolazi lik sa drugom prolazio kroz moj grad i svratio da igra brojeve i lik ubode dzekpot oko 30k din, samo da vam kazem da je posle sve to ostavio u kladionicu.

Ja svaki put kada sam tanak bio sa kesom odigram tiket i dobijem, bukvalno dobio 8/10 puta. Uplatim 50 dinara- dobijem 2000. Taman da imam da jedem jos par dana.
Tako sam bukvalno ziveo dok sam bio student :smiley:. Ima dobrih 5 godina kako nisam usao u kladionicu uopste.

Ovo je tema vezana za kladionicu i kladionicare,a neko dodje i pise kako ne treba ulaziti u kladionicu,nego treba naci posao,WTF??? Kao kad bi neko dolazio na teme u vezi konzola i igrica,i pisao ne treba igrati igrice i kupovati konzole,treba ozbiljno ziveti i naci posao,ne razumem poriv takvih ljudi koji pametuju o necemu sto nema dodirnih tacaka sa njihovim zivotom.

Dobro, imas poentu… treba samo biti realan i skontati da je to zabava pre svega. Markov komentar je bio na konto tvog “tako se zaradjuju pare”.

1 Like

Nisam napisao nigde da se sigurno zaradjuju pare na taj nacin,nego da su mnogo vece sanse za dobitak ako se igra na taj nacin. I to sam napisao kao dobronameran savet onima koji se klade.

gledam u petak meceve, i napisem na papir

amiens - marseille 2
nant - caen 1
genoa - lazio 2
girona - sevilla 2

za 500 din

odem u kladionicu juce, zaboravim papiric.

zapamtio sam sve sem nanta i odigram rennes - nice 1

nica dobije renne sa 1-0 a nant dobije caen i puknem tiket :smiley:

9900 din dobitak

A 500 din gubitak :slight_smile: Sad računaj ovu ruku kao da si dobio (jer realno jesi pogodio) , što znači da sledeću nećeš ubosti :slight_smile:

Probaj da reklamiraš, pokaži papirić koji si gajbi napisao, možda ti isplate! :joy:

A i ja napisem na papir ko da je 1987 godina :smiley:

3 Likes