Xbox Republika - kladioničari

Like a boss :grin:

Hvala Edine, noge ti se pozlatile. :joy:

5 Likes

Nisam niti video svaka cast :wink: , ljubi deda…Lepu golcinu je zabio Dzeko. Inace ja nisam igrao nista od te 4 LP tekme, ceka se uzvrat :slight_smile: , pa baciti kladenje na kartone :).

Nego sta se ne kladis po “pristojnim” kladionicama(strane) , ove nase te oderu vise nego sto zaradis , ja sam bas pre neki dan otvorio jos nekih 3-4 racuna na ovim jacim kladionicama. Ne da mi se placati porez i manipulativne troskove ovim glavonjama u saboru.

https://en.surebet.com/surebets
Thank me later :joy:

1 Like

Hebes to buraz…ma regan sam na mali milijon takvih portala, ali bez veze…brzo sam ih odjebaus. Inace za te surebet oklade trebas imati bar aka min. 1000 - 2000e za kladenj, manje od toga…

EDIT:

Sve jedno hvala :wink:.

EDIT 2:
Inace OddsMonkey ti je jedan od najjacih portala za “sigurno kladenje” , evo ti link : https://www.oddsmonkey.com/

Po 1000 evra u svakoj od online kladionica…i cekas da ubodu kladionice gde su tvoje pare :smiley: i dobijes otprilike po 50e u proseku

Ako sam dobro zapamtio ti igras na bet365? Kako uplacujes?

Ma igram svugdje po malo, sve ovisi sta igram, posto je svaka kladionica bolja za nesto, npr. tenis druga za nogomet, ona za golove under over itd. itd…Svugde igram samo ne u lopovskim domacim kladionicama :slight_smile: . Inace uplacujem vecinom preko Skrill-a a i znam nekada direkt preko Visa kartice…

Btw. kada smo kod kladionice, evo jos jedan pre dva sata…

Kako uplaces preko skirlla na bet365?

Da preko Skrill-a. Skrill je najbolji i najbrzi nacin za uplate i isplate. Marathonbet kladionica ti izvrsi uplatu za bukvalno par sekundi na Skrill, dok Bwin cekam isplatu po ceo dan…Jedino mana kod marathonbeta su ogranicenja na uplate.

Neko neki tip za nocas (brzo), uplaticu nesto malo cisto da probam, davno nisam.

Probaj Boka Unidos : Atletiko Rafaela 2 (argentinska druga liga) :wink:

Takodje sto se tice basketa mislim da bi trebalo da dodje :

Denver : Portland 1 i Majami : Oklahoma 2.

Kako me danas izvukao Novak za 60, ljubi ga deda, stavim 60e padnem na 10 i vadim, na kraju zaradio 125.

Btw. listic “sve govori” :slight_smile: ova dva listica u 14:07 i 14:15 je Djokovic

1 Like

Okaci one koje gubis :joy:

1 Like

Celu povest cu ti postaviti…biraj koju kladu hoces…:slight_smile: U zadnje vreme sam u “velikom” plusu, nekih x3…Inace cim pocnem gubiti pauziram na neko vreme, pa kad me uvati opet inspiracija opet “jovo na novo” i tako u krug. Uglavnom it’s all in control.

Golema je tuga kladionicarska , juce me Sampdorija u 93. minutu obori za 7 hiljada.

Znai na 20 kinti uplate bi uzeo ravno 7 soma, prodjem 7 od 8 utakmia.

Prodjem :

Independiente : Korintians X2

Strongest : Atletiko Tukuman GG

Saprisa : Limon 1& tim1 2+

Indepentiente Medeljin : Jaguares 1

Spal : Kjevo X2

Torino : Milan 1X

Fiorentina : Lacio 2&tim 2 2+

i padnem na Sampdorija : Bolonja X, celu tekmu bilo 0:0 i u 93. minutu Sampdoria da gol , strasno, bas kad nece onda nece.

1 Like

Btw. Evo Markane trazio na 365, evo ga zadnji gubitak 9-og proslu nedelju…155 jevra umesto dobitka od 500+ na taj kof.
Prva(zadnja od dole) je Void Druga Lost…

1 Like

Ja se ne secam kada sam se kladio na neki fudbal, tacnije zadnji puta na Barcu na zute kartone…Barcelona - Chelsea Champion League. Tenis mi nosi 5x vecu srecu…Btw. Sve jedno sto nije dobitni listic svaka cast na prolaznim tekmama.

Imam bar onaj povracaj , duplo od vrednosti uplate , tako da mi sleduje 40 kinti :wink:
Mada u poslednje vreme sam imao brdo tih tiketa sa po jednim promasajem , recimo pretprosli vikend sam pogodio 13 od 14 utakmica , prodao me Kolo Kolo za bas lepe pare , a da stvar bude gore dali su 2 gola na utakmici a oba su ponistena, ludilo.

A tenis nisam nikad igrao , jer taj sport ne pratim , cak ne znam ni pravila tenisa :smiley:

1 Like

Ja se ne kladim da zaradim…nego da utakmica bude zanimljivija…volim da odigram tiket sa 50din uplate a velik dobitak :joy:

2 Likes