Xbox Republika - kladioničari

Kladionicar vec preko 10 godina. Danas cu kladzu , pa cu napisati tikete. mozete ih i prepisati :smiley:

Ovo mi je tiket za subotu : zvezda basket, dortmund, psg, napoli i deportivo ( njih jurim ) na 600 dinara dobitak oko 5000

A za danas kosarka igracu na olimpijakos, san antonio, bruklin, njujork i hjuston na 500 dinara oko 6500

steta za hjuston imali su napad za pobedu 8sec pre kraja, ali su ga jako lose organizovali.

Zato je Melo presao igricu, 62 poena, bez promasaja iz igre.

Ne baš bez promašaja…


Lose sam procitao opis klipa izgleda. Onda je to manje impresivno, ali je impresivno ipak.

A Mirza? :slight_smile:

Mirza iz in d fajer

Legenda

e dortmunde , dortmunde. sledi odmor do sutra :smiley:

Milan mi spasio vikend. Na 700 dinara sam igrao njih , Barselonu kosarku, Ajax i Lion. Dobio sam oko 3400. Odmor do utorka. Bice Engleza sad u utorak i sredu i kosarka i dosta :slight_smile:

Posle duzeg vremena odigram danas tiket na 50 kinti…Portugal 1-1(1-0,2-1 kraj) i Nemacku X-2(0-0,0-1 kraj).
Ako “dodju” Rusi i Belgijanci iz “X-a”…u dzep cu staviti 14000. :wink:


Evo sad prodje jedan, sastavljen onako usput na brzinu :smiley:

Svaka cast. Ja nmg nijednu utakmicu da pogodim u poslednje vreme.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Svaka cast !!! :tap:

Ja odigrao 2 tiketa ovaj vikend oba za 200 dinara na jednom padoh vise utakmica , a na drugom samo Lazio u subotu za oko 8600.

Danas mi covek pokazao tiket, odigrao za 50 dinara, pao jednu za preko 250.000 , pogodio 18 parova i pao samo na Hajduk Split.

Zavrsio sam 2014. sto se tice kladjenja. Po prvi put za sve ove godine kladjenja odlucio sam da vidim koliko cu biti u minusu ili plusu na kraju godine. Poceo sam sa racunanjem na pocetku godine i racunao sam tikete sa ulogom vecim od 100. dinara. Rezultat : u minusu oko 19.000. dinara.

Auuuu

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Evo posle sto godina :slight_smile: nista posebno al je dobro razbiti negativan niz :slight_smile:

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk


Decembar ispao najbolji mesec :slight_smile: prosli cetvrtak deng i irving + za 3500 a u petak na boxing day svi englezi ispostovali za 7000.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Ne mogu da se zalim :smiley:

Imao sam i uzivo dobar ucinak na zzartu, nek ovako gura i u sledecoj godini i do jaja :stuck_out_tongue:

Bas tako :slight_smile: bice bice :slight_smile:

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Evo da ispratim ovaj dan pun derbija…cisto “onako” sa simbolicnih 50 din. :slight_smile:
Navijacki u slucaju Reala i Marselja. :slight_smile:
Volim Liverpul,ali mislim da je podela bodova najrealnija.
Svonsi-Sunderlend 1 (1.9)
Atletiko M.-Real M. 2 (2.5)
Ren-Marselj 2 (2.3)
Everton-Liverpul X (3.4)
Hamburg-Hanover 1 (2.4)
4000 moguc dobitak. :slight_smile: