XBR razmena igara

Imam
Titanfall (lepo aluminijumsko nasarano, kutijica kao bombona :smiley: )
NBA 2K14 (Nikada otvaran, zastitna nalepnica jos uvek stoji na njemu)
NFS Rivala
Deadrising 3

Sve za XOne

Moze trajna zamena posto ne planiram nista od ovoga da igram…
Moze menjaza na komad, a mozete i sve djuture pa da date neku malo skuplju igru od ovih…

Preferiram batmana ili neku sp igru koju nisam igrao… Ako kojim slucajem imate Wildlands dajem doplatu za njega, samo se dogovorimo :smiley:

Ja imam 5 igara na disku ali ih nazaloat jos nisam zavrsio.Jedino Forzu H2 sam u principu zavrsio, ali ih mogu ovde ubacivati kako budem prelazio.

Igre su:
Doom
Rise of the Tomb Rider
Forza Horizon 2
Forza Horizon 3
Rainbow Six Siege

Menjam MGS Phantom Pain za XO, za neku PS4 igru :slight_smile:
Fizicka kopija :slight_smile:

Evo ja imam Forzu horizon i Burnout paradice za 360…neka se racunaju kao jedna za XBO :slight_smile:
Posto volim obe igre ali sam ja vise za vremensku menjažu. Dok se ne predju i posle svakom svoj disk!

Da li ima neko overwatch account za xo na zajam na nedelju-dve? Bio bih zahvalan :smiley:

Ima li neko neki guest ps4 akaunt (bilo koja igrica) da mi pozajmi na par dan, oduzicu mu se :slight_smile:

Evo batice ja danas da pređem Order pa vracam Miki Manu, a posle ako želi može da ti prosledi…da ti pozajmi. To ti je six pack stella artoa. Toliko sam ja platio :wink:

Sta bi sa GoW? Cini mi se da je bio prvi na repertoaru?

1 Like

Odlično pamćenje mali batice. Iz silnih komentara koje sam čitao shvatio da je order izuzetno kratka igra,pa se odlučih da prvo njega pređem. Ne znam samo,ako su 2 igre na nalogu,ako deaktiviram taj nalog odiše obe? Ili može jedna da ostane… Aaaaarghhh

Sve sto je na nalogu, prilikom dektivacije odlazi. Zato obrni sve pa onda deaktiviraj.

Hvala za tip, zorulee. Miki,ne znam kad cu preci,ako ti zatreba ovaj nalog ranije,samo javi,deaktiviram odmah.

Hahahahaahah, The Order mi je jedna od najjacih igara, voleo bih da je igram. Hvala puno, veruj mi da mi je drago kao da si mi je dao kad vidim da je ovde druga prica za razliku od vecine foruma gde mogu da te skamuju. A ako Miki Man bude zeleo neka mi javi :grinning:

1 Like

Stvari koje ovde možeš da doživiš ne možeš doživeli nigde drugde. Za vijek i vjekova. Pošto si jako mlad i nov,moraš prvo da prođeš proces inicijacije i provere , od strane sekretara sajta za omladinu i nove članove. Vukana. Ako on proceni da nisi worth trusty…nećeš dobiti ništa. Ako on proceni da si vredan poverenja… Otvaraju ti se mnoga vrata. Zadovoljstva kakva nisi ni sanjao…

Ako samo deaktiviras nalog ne brise ti nista(mozes koliko hoces puta da deaktiviras/aktiviras nalog nosioca),jedino ako nalog obrises sa konzole onda ti nestaje sve,a save ti ostaje jer igras na svom nalogu…

Ok Lesa, hvala za tip

1 Like

@pleja koji ti je gamertag?

Bata Đole,nije lepo zajebavati starijeg čoveka… pleja_one

1 Like

Ima on jos vremena da se dokaze kao pouzdan clan :slight_smile:
Mlad je, mladji od mene, sto znaci izuzetno mlad… A i Order je +18… Necemo krsiti pravila valjda :slight_smile:

Ima toliko lepih igara koje se trebaju odigrati ore Ordera :slight_smile:

1 Like

Je lI ima neko nalog sa Horizon Zero Dawn? Mogao bi uzeti nalog na deset dana, zauzvrat poslati kod sa 10$/£

Mudro zboriš mali batice… Zbog toga ti je i dodeljena funkcija sekretara.