Android generalno

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

mape u iGO za Srbiju su bajate, sredina 2011

Imas 2013 mape.

odvalio sam dok sam prebacio kontakte sa iphone-a na android, svaka metoda koja ima kod mene nije radila, hvala bogu da idrive radi kako treba :slight_smile:

Ne,
samo je promenjen naziv fajla, mape su iz 2011.
Nema ulice koja je napravljena 2011 u blizini mog stana, nema mosta na adi, nema obilaznice oko batajnice (a to je jedini put iz novog sada do beograda) itd… (naravno ako pricamo o navteq kartama).

Rekao je da imas mape iz 2013 tj postoje i da mozes da ih ubacis u taj program i radice

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Ja imam Navteq Q3 2012 i ima i most na adi…

Sorry, moja greska, ima most na adi i obilaznica u toj verziji :slight_smile:
Ali nema ulice u mojoj blizini :slight_smile:

Ali nema ulice u mojoj blizini :slight_smile:

Nijedan proizvodjac mapa ( racunam i Contrast koje su za nas najbolje ) nema kompletan 100 % spisak ulica i oznacenost ali ti to ne moze biti izgovor da Igo, navigon, Ndrive ili slicno ne rade dobro. Pogotovo kad se uzme u obzir Srbija koja nikom nije interesantna da je nesto detaljno obradjuje. Waze ce mozda biti ok ali trenutno ne moze da se poredi sa Igo ili slicnim ofroad softverima.

Navitel ruski takodje lepo radi ali vozac koji krene na duzi put i pouzda se 100 % u navigaciju mozda najbolje nigde da ne krece osim do prodavnice mozda. Ipak je zdrava glava i mozak nezamenljiv, Gps je samo " pomagalo " :hi

Vidim da Waze nije dobro prosao u narodu:)

Idemo sa drugim aplikacijma koje zivot znace:
Any.DO To-do List & Task List - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anydo
Odlican task menadzer
Sports Tracker - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stt.android
Fitnes aplikacija
Kafanski podsetnik - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pdvrk.kafanskipodsetnik
Sam naziv govori sve

Sto se tice navigacije… Citao sam neke forume i saznao da be-on-road koristi NAVTEQ Map a Sygic koristi TomTom mape… Inace TomTom mape za srbiju su tako ****** da ja nisam skoro video… Opstina sa 60 000 stanovnika ne postoji na mapi :smiley: Sto se tice ostalog, mogu da se stave u sygic navteq mape ili bar tako tvrde na nekim forumima… Interfejs mi je nekako zinimljiviji i bolji mi je na sygic nego na iGO… Ali ni BE-ON-ROAD nije za bacanje…
Sygic

BE-ON-ROAD

Da li je neko koristio BE-ON-ROAD i kakvi su utisci o mapama i o opciji da prikaze gde su zastoji…???

Pogledaj size Srbije sto veci size tj velicina fajla to je srbija detaljnija, danas svi telefoni traze net ako ha ima onda moze da se koristi i google maps koji je vrh i sve pokaze kako treba.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Da bih koristio google maps mora net stalno da mi bude ukljuce, sto zna da bude problem u nekim delovima gde je los signal ili ga u ospste nema… Ovako, skinem mapu srbije i bas me briga za sve…

Za Google Maps mozes da skines i offline mape…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Cekaj, mislis na celu mapu srbije ili samo na ono da skines odredjenu rutu?

Mozes celu drzavu da skines

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Treba mi mala pomoć.
Imao sam 5 osnovnih ekrana (desktopa) na mom telefonu. Slučajno sam napravio još 4 koja mi ne trebaju. Kako da ih obrišem? Imam JB instaliran i Go Launcher

Ne znam kako je kod GO launchera, ali kod mene na stock launcheru je onaj pinch-to-zoom na početnom ekranu(ili nekom drugom, svejedno je) i tu imaš opcije medju kojima je i brisanje.

Poslato sa LT30p

Ovako, prevuci na gore po ekranu i trebalo bi da ti se pojavi meni za podešavanje GO, i imaš u donjem levom uglu Edit, i trebalo bi da možeš samo da prevučeš višak desktopove do kante koja jepri vrhu ekrana

A možeš i kako je nikola rekao, pa isto prevlačiš desktopove do kante

Sređeno. Svaka čast momci… Pivo kada se vidimo…

E i da, nešto budžim na telefonu ovih dana, i nisam zadovoljan sa vidžetom koji mi trenutno stoji za sat i vremensku prognozu. Naime, često zakuca na nekom gradu i ne mrda odatle, a ranije je uredno prikazivao gde se nalazim.
Koja je trenutno najbolja aplikacija tog tipa? Da ima lep veliki sat (ala HTC) i preciznu prognozu?