Godinu dana od prelaska na novi forum! Vaši utisci?

Da, znam. Mooooožda onda sve stvari prilagodimo Dark temi ako se ispostavi da je dosta članova koristi i ona bude default a Light bude opciona.

Ma ja sve drzim tako, telefone, komp, cak sam pravio i TotalComander da bude dark… sam menjao pozadinu u crno a font u belo.
Ma da ima ljudi koji vole svetle teme.
Viber kada je izasao dark mojoj sreci nije bilo kraja.

1 Like

Gde je logo XBR Forum, oda pretraga, padajuci meni i tvoj logo/slika

Tebi je crno ali mislim da je zato sto ti je telefon isforsirao dark mode sa telefona, meni je isto belo to gore.

Evo na oba tel sam probao i belo je gore.
Huawei i iphone

To jos neko koristi :smiley:

Ne postoji nista bolje od toga na svetu.
Bez toga ne znam kako koristiti PC???
Sve se sa njim radi, ne treba ti mis. Sve preko tastature ide. Vidis sve fajlove. Lepo sredjeno. Cak i upload za sajtove odatle sam radio. Bas sve.
Sta inace koristis??? Bez sale

1 Like

1600x900
Sad je bolje.

Isti sam. Total mi je prvi install posle drajvera. Počelo još na win 98 jer su bili klon dos navigatora i norton commandera sa istim shortcutima.
Bukvalno ima sve drajvovi, folderi, tabovano po milion foldera za brži pristup, quick search, sortiranje po ekstenzijama, ftp.
Samo kad pomislim šta bi sve morao i koliko bi mi vremena trebalo da iz windows explorera primera radi editujem hosts fajl za adobe aplikacije instant migrena.

1 Like

Directory Opus for life!

Svi ti DOS commanderi su blede kopije :wink:

Isto, jos od Nortona koristim taj fazon.
@mvasic
Mogao bih da probam. Samo da vidim na koji je fazon. Total volim zato sto ima sve i ne treba ti mis.

Šala je u pitanju. Directory Opus (DiriOpus) je najpoznatiji fajl menadžer za Commodore Amiga računare. Postoji neka verzija za PC, al nije nešto mnogo rasprostranjena.

2 Likes

Total Commander sam malo koristio u zlatno doba jer je bila stvarno laksa manipulacija fajlovima nego u DOS-u.

TC i samo TC, bez toga ko bez ruku.

4 Likes

Haha, secam se kada smo prebacivali igre za Switch :smiley:

Mislio sam da ima nesto slicno. Posto nikada to nisam koristio. Amigu nikada nisam imao jbg.
@padawan
U vreme DOS-a sam koristio NC
NortonComander

Ja otvorim dva prozora i onda vučem fino fajlove iz jednog u drugi, baš je lepo i vidiš gde je šta.

1 Like

Mislis onako misem itd ili?
To mnogo brze ide u TC

@robotnjik jel si uopste na Windowsu ili mac OS?

Na OS mi fali taj sistem rada. Koliko god dugo imam mac ne mogu da se naviknem i prihvatim ga kao primarni sistem. Nema bez Win leba :grin: